لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

کابینت کرم شکلاتی | جادوی ترکیب دو رنگ گرم و صمیمی

یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب کابینت ، انتخاب درست و مناسب رنگ و تلفیق رنگ‌ها با هم است. کابینت کرم شکلاتی یکی از محبوب ترین کابینت ها از قدیم بوده و به دلیل نمای رسمی و شیکی که به فضا میدهد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین این رنگ بیشتر در سبک کلاسیک استفاده میشود. این دو رنگ کنار هم زوج بسیار خوبی را ساخته اند و به دلیل اینکه بیشتر به رنگ تنه‌ی درختان و طبیعت هستند باعث گرم و صمیمی نشان دادن فضا میشوند.

کابینت کرم شکلاتی

ویژگی‌های کابینت کرم شکلاتی

  • ایجاد فضای صمیمی و گرم
  • هماهنگی خوب با دیگر رنگ
  • مناسب برای فضای با نور کم
  • جایگزینی خوب برای رنگ سفید

با محبوب ترین رنگ کابینت، کابینت سفید طلایی (سلطنتی) آشنا شوید.

ست کردن رنگ کابینت کرم شکلاتی

همانطور که میدانید رنگ کرم یکی از رنگ‌های خنثی و زیبا است که میتواند بعنوان رنگ اصلی با طیف رنگ‌های قهوه‌ای، نارنجی و قرمز ترکیب شود و دکوری شیک را تشکیل دهد. بد نیست بدانید این رنگ شامل رنگ کرم مایل به زرد و سفید نیز هست که موجب میشود روح تازه‌ای به کابینت‌های آشپزخانه داده شود. به هر حال اگر کابینت کرم شکلاتی را انتخاب کنید در انتخاب مبلمان ، پرده‌ها ، وسایل آشپزخانه و غیره دست‌تان باز خواهد بود.

بیشتر بخوانید!  طراحی کابینت آشپزخونه کوچک کم جا 2022

نمونه کابینت کرم شکلاتی

بعنوان مثال میتوانید برای دیوارها رنگ سفید یا طرح ‌های سنگی استفاده کنید زیرا باعث میشود کابینت‌ها جلوه زیباتری داشته باشند. نکته‌ای که باید یادآور شویم این است که اگر رنگ کابینت متمایل به تیره باشد نور را بازتاب نمیدهد و باید نورپردازی محیط را افزایش دهید.

یا در مثالی استفاده از رنگ قرمز در کنار رنگ کرم شکلاتی میتواند طیف رنگ های مختلف از این رنگ را به خوبی بیرون کشیده و نشان دهد. رنگ نارنجی باعث افزایش انرژی در فضا میشود بعنوان رنگی که هیجان و تحرک را نشان میدهد.

همچنین استفاده از رنگ های سرد مانند آبی و سبز نیز فضایی جذاب و مدرن را میسازند و موجب حس آرامش میشوند.

جزیره رنگ کرم شکلاتی

یکی از بهترین مدل های کابینت، کابینت با دستگیره مخفی است که نمایی بسیار مدرن به آشپزخانه میدهد. پیشنهاد میکنیم مطلب دستگیره مخفی کابینت را بخوانید.

به این نوشته امتیاز دهید

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا