لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن

کابینت سفید طلایی

داشتن یک آشپزخانه با کابینت‌هایی درخشنده و نو که نگاه همگان را به خود جلب کند آرزوی هر صاحب خانه‌ای است. کابینت سفید طلایی میتواند بهترین انتخاب برای بانوان با سلیقه و بروز باشد. این کابینت شامل یک رنگ خنثی سفید روی بدنه کابینت با یراق و وسایل دیگری به رنگ طلاست. از این رنگ‌ها بیشتر در سبک‌های مدرن و امروزی استفاده میشود. کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ زمانی نمود پیدا میکند که وسایل کوچک و جزئی آشپزخانه بیشتر به چشم می‌آیند. این سبک رنگی بیشتر روی کابینت های گلاس اجرا میشود.

نمونه کابینت سفید طلایی

ویژگی‌های کابینت سفید طلایی

  • افزایش نور محیط با بازتاب نور
  • ست شدن آسان با اکثر رنگ‌های دیگر
  • درخشندگی بالا
  • قیمت نسبتا مناسب

ست کردن رنگ کابینت سفید طلایی

از دیرباز رنگ سفید به دلیل اینکه به راحتی با همه رنگ‌ها تلفیق میشود یکی از پرکاربردترین رنگ‌‌ها در طراحی داخلی دکوراسیون بوده است. بعنوان مثال استفاده از لوستر طلایی رنگ روبروی کابینت‌ها یا وجود کفپوش تیره با طرح چوب میتواند بسیار زیبا باشد و جذابیت آشپزخانه را دوچندان کند. در نتیجه کابینت سفید طلایی دست شما را برای استفاده از رنگ‌های دیگر کاملا باز میگذارد. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که در استفاده از رنگ طلایی نباید بیش از حد استفاده کرد زیرا توی ذوق میزند.

مطالب بیشتر برای شما!  رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

همانطور که طلا فلزی کمیاب است استفاده از رنگ طلایی در دستگیره میتواند باعث جلوه بخشی بیشتر آن شود. توجه کنید دستگیره طلایی باید دارای جنس مرغوبی باشد و بعد از مدتی سیاه نشود.

پیشنهاد ویژه: جدیدترین مدل های کابینت ویترین دار با درب شیشه ای، مناسب برای قرار دادن وسایل تزیینی را ببنید.

لوستر طلایی با کابینت سفید

قیمت این کابینت‌ها

قیمت و تعیین هزینه بستگی به جنس چوب و یراق آلات بکار رفته در ساخت کابینت دارد زیرا در کیفیت‌های مختلفی وجود دارند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان پرهام دکور تماس بگیرید.

کابینت سفید با دور طلایی
8130c5722fc9e9e9552e96ccb33d01fb کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن
Untitled 1 کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن
68590 3891185 کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن
home design کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن
FOXYOXIE.com Shop Our House Kitchen کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن
neoclassic style luxury kitchen interior island neoclassical white gold wooden home 164854505 کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا