لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

ترفندهای جذاب فنگ شویی اتاق خواب

فنگ شویی اتاق خواب

وقتی صحبت از فنگ شویی اتاق خواب میشود یعنی یک فلسفه برای ایجاد تعادل در فضا و هماهنگی در محیط خانه و شما در مقابل وسایل الکترونیکی باید نه بگویید.

بنابراین اگر شما به دنبال یک تغییر دکوراسیون هستید ، فنگ شویی یک ایده مناسب برای فضای شما میباشد و برای ایجاد هماهنگی در فضا و القای یک حسه آرامش بخش برای شما میباشد.

در این مطلب از ایده های فنگ شویی ویژگی های این سبک را باهم بررسی میکنیم.

522100 216 1 ترفندهای جذاب فنگ شویی اتاق خواب

ویژگی های اصلی سبک فنگ شویی

1- استفاده از تخت خواب ساده و یکدست

2- برای حفظ تعادل در دو طرف تخت ها از میزهای کوچک کنار تخت استفاده کنید.

3- تخت خواب ها باید حداقل 2 متر با درب فاصله داشته باشد و از قرار دادن تخت جلوی درب ورودی خودداری کنید.

روش های جا دادن وسایل در اتاق‌ خانه‌های کوچک و حل مشکل کمبود جا

4- از تخت های مقاوم و محکم استفاده کنید.

5- استفاده از رو تختی هایی با جنس طبیعی و ارگانیک

همانطور که گفته شد در استفاده از ایده های فنگ شویی شما نباید در فضای اتاق خواب از لوازم الکترونیکی استفاده کنید ، وسایلی مانند تلویزیون و لوازمی که باعث سلب آرامش شما میشود از این فضا دور کنید و در ساعت استراحت تلفن همراه خود را در محیط اتاق قرار ندهید.

فنگ شویی اتاق خواب

پنجره: اهمیت وجود پنجره در این سبک بسیار مهم و کاربردی میباشد ، ایجاد نور طبیعی و ورود اکسیژن هوا در فضای اتاق از ویژگی های فنگ شویی میباشد.

مطالب بیشتر برای شما!  زیباترین مدل کمد دیواری MDF برای اتاق خواب مدرن

رنگ: استفاده از رنگ های آرامش بخش و متعادل برای فضا در فنگ شویی اتاق خواب و خودداری از رنگ های گوناگون و عکس در این فضا.

مبلمان: مبلمان هایی که دارای مقیاس های مناسب و یکدست میباشند برای این سبک مناسب میباشد.

در چیدمان مبلمان و دکوراسیون اتاق ابتدا وسایل بزرگتر را بچینید و سپس سراغ وسایل های کوچک تر بروید و از وجود لوازم غیر ضروری خودداری کنید.

فنگ شویی اتاق خواب
فنگ شویی اتاق خواب

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا