کابینت‌های پایه دار همان طور که از اسمشان پیداست کابینت‌هایی هستند که به واسطه‌ی پایه‌هایشان از زمین فاصله دارند و به همین خاطر زیر کابینت‌ها خالی میماند و تفاوت این نوع کابینت ها به خصوص کابینت های گلاس نصبی در همین ظاهر متفاوت آنهاست که طرح متفاوت به آشپزخانه ی شما میدهد.

اما امروزه استفاده از این نوع کابینت ها بیشتر شده است و در هر خانه ای حداقل یکی از آن ها را میتوان مشاهده کرد،مدل این نوع کابینت ها نیازی به نصب بر روی دیوار ها و یا زمین را ندارد و بهترین مزیت آن ها در هنگام تمیز کردن فضای زیر آن ها میباشد که قابلیت جا به جایی دارند و به راحتی میتوان زیر آنها را نظافت کرد.

کابینت پایه دار

کابینت پایه دار عمدتا ظاهری کلاسیک دارند و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک مناسب میباشد و علاوه بر قابلیت آنها در جا به جایی در صورت تراز نبودن ارتفاع کابینت ها با هم ،میتوان به وسیله ی پایه این نوع کابینت ها ارتفاع آن ها را کم و یا زیاد کرد.

امروزه بیشترین هزینه در بازسازی خانه به آشپزخانه اختصاص داده میشود و طراحی و نصب کابینت هزینه ی بازسازی را چند برابر میکنند و برای افرادی که  بودجه ی کمی برای این کار در نظرگرفته اند با توجه به نداشتن هزینه نصب  استفاده از این نوع کابینت ها میتواند مناسب تر باشد.

بیشتر بخوانید!  تحلیل و بررسی انواع بازسازی آشپزخانه های قدیمی 🍴 🛠 🏠

در طرح های این نوع کابینت ها تنها مختص به نوع کلایسک نمیباشد و از ان ها در نوع دکوراسیون روستیک نیز میتوان استفاده کرد وو علاوه بر آن طرح های متفاوتی میتوان در اجرای این نوع کابینت ها با توجه به سبک طراحی و سلیقه هر شخص به کار برد.

در انتخاب نوع کابینت های خود سعی کنید از شرکت ها و متریال های معتبر و خوب استفاده کنید ،اکثر این کابینت ها به صورت کامل ساخته شده است و به صورت سلیقه و متناسب با طرح شما، طراحی میشود.

کابینت پایه دار
کابینت پایه دار
کابینت پایه دار

5/5 - (1 امتیاز)