لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

استفاده از کابینت پایه دار بدون اینکه به نصب نیاز داشته باشید

کابینت پایه دار

کابینت‌های پایه دار همان طور که از اسمشان پیداست کابینت‌هایی هستند که به واسطه‌ی پایه‌هایشان از زمین فاصله دارند و به همین خاطر زیر کابینت‌ها خالی میماند و تفاوت این نوع کابینت ها به خصوص کابینت های گلاس نصبی در همین ظاهر متفاوت آنهاست که طرح متفاوت به آشپزخانه ی شما میدهد.

اما امروزه استفاده از این نوع کابینت ها بیشتر شده است و در هر خانه ای حداقل یکی از آن ها را میتوان مشاهده کرد،مدل این نوع کابینت ها نیازی به نصب بر روی دیوار ها و یا زمین را ندارد و بهترین مزیت آن ها در هنگام تمیز کردن فضای زیر آن ها میباشد که قابلیت جا به جایی دارند و به راحتی میتوان زیر آنها را نظافت کرد.

کابینت پایه دار

کابینت پایه دار عمدتا ظاهری کلاسیک دارند و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک مناسب میباشد و علاوه بر قابلیت آنها در جا به جایی در صورت تراز نبودن ارتفاع کابینت ها با هم ،میتوان به وسیله ی پایه این نوع کابینت ها ارتفاع آن ها را کم و یا زیاد کرد.

امروزه بیشترین هزینه در بازسازی خانه به آشپزخانه اختصاص داده میشود و طراحی و نصب کابینت هزینه ی بازسازی را چند برابر میکنند و برای افرادی که  بودجه ی کمی برای این کار در نظرگرفته اند با توجه به نداشتن هزینه نصب  استفاده از این نوع کابینت ها میتواند مناسب تر باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  کابینت انزو

photo 2020 08 22 13 46 31 1 استفاده از کابینت پایه دار بدون اینکه به نصب نیاز داشته باشید

در طرح های این نوع کابینت ها تنها مختص به نوع کلایسک نمیباشد و از ان ها در نوع دکوراسیون روستیک نیز میتوان استفاده کرد وو علاوه بر آن طرح های متفاوتی میتوان در اجرای این نوع کابینت ها با توجه به سبک طراحی و سلیقه هر شخص به کار برد.

در انتخاب نوع کابینت های خود سعی کنید از شرکت ها و متریال های معتبر و خوب استفاده کنید ،اکثر این کابینت ها به صورت کامل ساخته شده است و به صورت سلیقه و متناسب با طرح شما، طراحی میشود.

کابینت پایه دار
photo 2020 08 22 14 01 26 استفاده از کابینت پایه دار بدون اینکه به نصب نیاز داشته باشید
کابینت پایه دار
photo 2020 08 22 14 32 51 استفاده از کابینت پایه دار بدون اینکه به نصب نیاز داشته باشید
کابینت پایه دار

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا