لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

کابینت سفید قهوه ای مناسب هر سلیقه

رنگ های روشن همیشه از پر طرفدار ترین رنگ ها بوده است زیرا با هر سلیقه ای هم خوانی دارد و به راحتی با تم های مختلف در فضای خانه جور میشود . از آنجایی که رنگ های روشن مانند سفید و یا کرم را میتوان در طراحی کابینت به صورت دو رنگ کار کرد ، رنگ های تیره میتواند بهترین انتخاب برای ترکیب با رنگ های روشن باشند. بنابراین کابینت سفید قهوه ای میتواند یک گزینه ی مناسب برای اجرای کابینت باشد و با سایر فضای خانه با هر دکوراسیونی همخوانی داشته باشد.

کابینت سفید قهوای

کابینت سفید قهوای یک انتخاب کاربردی

برای اجرای کابینت و یا تعویض کابینت های خود دو پارامتر اصلی وجود دارد .همانطور که میدانید بعد از انتخاب نوع متریال کابینت ، باید رنگ مورد نظر را برای کابینت های خود انتخاب کنید ، انتخاب رنگ با در نظر گرفتن این نکته که به زودی به شما حس تکراری بودن و دلزدگی را القا نکند و همینطور کابینت ها به نوعی بر دکوراسیون کلی فضای خانه نیز تاثیر میگذارد ، بنابراین رنگ انتخابی باید به نوعی همخوانی با دیگر فضا های خانه نیز داشته باشد.

dfd27f735e8b47609f5e235fa7c9701b 1024x695 1 کابینت سفید قهوه ای مناسب هر سلیقه

ویژگی های هوشمندانه برای انتخاب رنگ سفید و قهوه ای

رنگ های تیره مانند قهوه ای از جمله رنگ های پرطرفدار امروزی میباشد ، اما این محبوبیت به این موضوع که این رنگ ها به طرح های چوبی نزدیک میباشد بی ربط نیست . استفاده از طرح های چوبی در خانه میتوان حس و حال طبیعت و آرامش را برای فضای ما به وجود آورد.

مطالب بیشتر برای شما!  کابینت انزو

انواع کابینت کرم شکلاتی که دارای رنگی گرم و صمیمی است را با عکس ببینید.

و اما رنگ سفید آن دسته از رنگ های میباشد که هیچ وقت قدیمی نشده است و از مد کنار نمیرود و وجود این رنگ به مدت طولانی در فضا باعث دلزدگی و خستگی نمیشود. استفاده از این رنگ برای کابینت ، میتواند یک انتخاب هوشمندانه باشد زیرا رنگ سفید و انعکاسی که دارد باعث بزرگ جلوه دادن و روشنایی فضا میشود .

کابینت سفید قهوای

تضاد منحضر به فرد کابینت سفید قهوه ای

همانطور که گفته شد، رنگ سفید از جمله رنگ هایی میباشد که طرفداران زیادی دارد ، اما برای ایجاد یک تضاد مناسب بین رنگ سرد و روشن سفید ، هیچ انتخابی بهتر از رنگ قهوه ای تیره و یا روشن نمیباشد زیرا رنگ قهوای با هر تناژی در کنار رنگ سفید تضاد ایجاد میکند . رنگ سفید و ترکیب آن با رنگ قهوه ای که یک رنگ سنتی میباشد ، یک فضای مدرن را برای ما ایجاد میکند. با توجه به سلیقه ی شما انتخاب این کابینت ها میتواند به صورت براق و یا مات باشد .

کابینت سفید قهوای

در چیدمان فضا های کوچک میتوان از تعداد کم تری کابینت به رنگ قهوه ای استفاده کرد ، که باعث کوچک نشان دادن فضا نشود ، اما اگر در متراژ آشپزخانه ی خود محدودیتی ندارید میتوان به طور یکسان از هر دو رنگ برای کابینت ها استفاد کرد.

کابینت سفید قهوای
کابینت سفید قهوای
کابینت سفید قهوای
1 1 کابینت سفید قهوه ای مناسب هر سلیقه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا