03
مه

آموزش چیدمان ظروف در کابینت به بهترین شکل

همیشه چیدمان داخل کابینت یکی از چالش‌های مهم و بحث برانگیز برای بانوان و خانه داران محترم بوده است. چیدمان لیوان در کابینت و بشقاب‌ها و قابلمه‌ها و قاشق و چنگال و غیره اگر به درستی انجام شود، فضای مناسب برای قرارگیری تمام وسایل آشپزخانه خواهید داشت. همچنین با باز کردن درب‌ها، زیبایی چیدمان و دقت و نظم صاحب خانه نماینگر خواهد شد. پس با ما باشید با بهترین راه‌های چیدمان ظروف در کابینت .

– بیرون آوردن وسایل بدون استفاده و اضافی

ممکن است بسیاری از ظروف به علت شکسته شدن یا برخی وسایل به علت خرابی در کابینت باقی مانده باشند. بهتر است آنها را دور بیندازید یا در مکانی دیگر قرار دهید.

گروه بندی ظروف

– استفاده از تقسیم کننده‌های برای چیدمان ظروف در کابینت

استفاده از تقسیم کننده‌ها و قرار دادن هر وسیله در جای مخصوص به خودش تا حد زیادی موجب نظم دادن به کابینت‌ها و کشوها میشوند.

چیدمان ظروف در کابینت

– تمام وسایل را در کابینت پنهان نکنید

برخی از ظروف و وسایل آشپزخانه میتوانند نقش تزئینی داشته باشند پس بهتر است بجای پنهان کردن آنها در کابینت، آنها را جلوی چشم بعنوان مثال در شلف ها قرار دهید.

چیدن وسایل آشپزخانه

– وسایل را با توجه به کارایی در جای مناسب قرار دهید

بشقاب ها را نزدیک اپن و مکانی که غذا را صرف میکنید قرار دهید چاشنی ، ادویه و روغن و غیره را نزدیک اجاق گاز بگذارید. توجه داشته باشید هر وسیله را با توجه به اندازه‌اش در مکان مناسب قرار دهید و سعی کنید خلاق عمل کنید.

– چیدمان بشقاب ها و دیس ها در کابینت

با چیدن بشقاب‌ها روی هم دسترسی و جابجایی آنها سخت خواهد شد، همچنین احتمالا فضای زیادی هدر میرود. استفاده از استندها و قرار دادن بشقاب ها در آن بهترین راهکار است.

چیدن بشقاب ها

– چیدمان لیوان‌ها در کابینت

برای چیدن لیوان‌ها میتوانید از شلف‌ها و استندها و قلاب‌ها و آویزها در آشپزخانه استفاده کنید.

نحوه چیدن لیوان ها در کابینت
چیدمان ظروف در کابینت

پرهیز از این اشتباهات دکوراسیون منزل شما را نجات میدهد.