لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی

یکی از راه کار هایی که به وسیله ی آن میتوان دکوراسیون خانه و مدرن بودن آن را به خوبی نشان داد نور پردازی است و این عملکرد جزوء ایده های زیبایی و خاص نشان دادن فضا میباشد ، که یکی از بهترین مکان ها برای ایجاد نور پردازی راه پله میباشد که میتواند مانند یک نقطه عطف در نورپردازی دکوراسیون منزل شما باشد.

با نورپردازی راه پله علاوه بر زیبایی میتوان مسیر راه پله را به خوبی به نمایش گذاشت و میتواند راهنمای ما در شب باشد.

نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 38 41 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
photo 2020 07 28 15 38 51 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی

یکی از انتخاب ها جهت نورپردازی برای پله‌ها استفاده از شکستگی های پله میباشد، که در این نوپردازی به صورت خطی پله دیده میشود.

photo 2020 07 28 15 38 44 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
photo 2020 07 28 15 39 26 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
نورپردازی راه پله

مرز بین دیوار و پله نیز میتواند انتخاب مناسبی برای نورپردازی پله ها باشد.

از دیگر انتخاب ها برای نورپردازی راه پله ها استفاده از نرده ها میباشد ، که باعث ایجاد یک نور ملایم برای مسیر راه پله میشود و سهولت رفت و آمد در شب.

photo 2020 07 28 15 38 27 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
نورپردازی راه پله

نوع دیگری از نور پردازی به صورتی میباشد که در درون پله نور را جایگذاری کنیم که باید از نوع پله های استفاده کنیم که بتواند نور را منعکس کند که این نوع نور پردازی بسیار متفاوت از نور های دیگر میباشد.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون داخلی متناسب با سلیقه خودتان

پیشنهاد: جدیدترین مدل‌ها و ایده‌های دیزاین دیوار پذیرایی را ببینید.

 علاوه بر نورپردازی پله در این بین میتوانیم با استفاده از خلاقیت زیبایی و دکوراسیون خاص این فضا ها را افزایش دهیم.

نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 39 53 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 40 17 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی

در راه پله های بزرگ میتوان با استفاده از دیوار کوب ها که میتواند گزینه مناسبی برای روشنایی راه پله باشد.استفاده از آن ها و تعداد آن بستگی به دیوار و تعداد پله ی ما دارد.

برخی دیگر از انتخاب هایی که جهت نورپردازی راه پله ها از آن استفاده میشود ، چراغ های کوچکی هستند که بر ردی دیوار نزدیک راه پله نصب میشود و در شب مانند ستاره فضای راه پله را روشن میکند.

از دیگر خلاقیت ها که برای راه پله ها بزرگ میتواند قابل استفاده باشد ، نصب لوستر آویز های روشنایی میباشد که علاوه بر زیبایی باعث ایجاد روشنایی راه پله شما نیز میشود.

نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 40 24 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 40 00 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی
نورپردازی راه پله
photo 2020 07 28 15 40 07 جدیدترین طرح‌های نورپردازی راه پله رویایی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا