لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا

همانطور همه ی ما میدانیم کتاب میتواند بهترین دوست و همراه هر انسان در تمام مقاطع زندگی باشد علاوه برا ین هر فردی برای بالا بردن سطح اطاعات و شعور و فرهنگ خود به مطالعه نیاز دارد. با کتاب خواندن و ترویج کتاب خوانی شما باعث افزایش سطح آگاهی جامعه خود میشوید ، با مطالعه زیاد آگاهی شما نیز افزایش یافته و فرد کامل تری میشوید ،با افزایش مطالعه علاقه ی شما نیز به کتاب خوانی افزایش پیدا میکند و کم کم یک کتابخانه کامل برای خود درست میکنید ، پس باید به فکر تهیه ی یک مدل کتابخانه ی خانگی برای خود باشید که علاوه بر سامان دهی کتاب هایتان یک فضای دنج برای کاتبخوانی نیز ایجاد کنید .برای خرید کتابخانه میتوانید بدون در نظر گرفتن فضا و دکوراسیون خانه خود این کار را بکنید اما نتیجه بسیار اسفبار خواهد بود زیرا برای اضافه کردن هر بخشی به خانه باتوجه  به نیاز و نوع طراحی و دکوراسیون خانه باید صورت گیرد.

photo 2020 09 02 11 33 14 جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا

برای داشتن یک کتابخانه ی خانگی ابتدا باید به طراحی دیوار و فضای کتابخانه ی خود فکر کنید که در کام قسمت خانه میخواهید این فضا را ایجاد کنید و امروزه استفاده از کتابخانه ی خانگی بسیار رواج پیدا کرده است و بخشی از اتاق کار را به کتابخانه اختصاص میدهد و برای انتخاب این فضا بهتر است از فضا هایی که در خانه آرام تر هستند و رفت و آمد کمتری دارند استفاده کنید.

مطالب بیشتر برای شما!  طراحی دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک

مدل کتابخانه

در انتخاب سایز کتابخانه ی شما بستگی به اندازه به کتاب های شما دار که اگر از نضر مالی میخواهید هزینه ی کم تری بکنید با ایجاد یک فضای کوچک و گذاشتن چند کتاب مهم و یا اگر کتاب های زیادی دارید میتوانید از طرح های کف تا سقف برای کتابخانه ی خود استفاده کنید و در انتخاب رنگ مدل کتابخانه و نوع آن که با سلیقه ی شما ارتباط مستقیم دارد میتوانید از رنگ های تیره و روشن استفاده کنید ، در گذشته بیشتر از رنگ های تیره استفاده میکردند اما امروزه استفاده از رنگ های روشن و یا رنگ های تیره با نور پردازی صورت میگیرد و شما میتوانید با صرفه کمی زمان و خلاقیت میتوانید یک کتابخانه مخصوص به خود با فضای کافی را داشته باشید.

زیباترین مدل کمد دیواری های mdf برای اتاق خواب را ببینید.

مدل کتابخانه
photo 2020 09 02 11 35 28 جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا
مدل کتابخانه
photo 2020 09 02 11 36 41 جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا
مدل کتابخانه
photo 2020 09 02 11 38 07 جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا
مدل کتابخانه
photo 2020 09 02 11 40 28 جدیدترین مدل کتابخانه چوبی خانگی دکوراتیو زیبا
مدل کتابخانه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا