لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

مدل های کابینت حمام و دستشویی

یکی از فضاهایی که باید با همان دقت نسبت به فضا های خانه طراحی شود ،حمام میباشد ، که با طراحی درست و استفاده از دکوراسیون مناسب یکی از را حل ها برای رسیدن به فضای دلخواه میباشد و لذت بودن در آن را افزایش میدهد. انواع مدل های کابینت حمام و دستشویی را در ادامه ببینید.

مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

استفاده از کابیت حمام و دستشویی تاثیر زیادی در ایجاد این حس دارند ، زیرا استفاده ی به جا از لوازم و کیفیت و کارایی آن ها یکی از عوامل داشتن یک دکوراسیون و فضای مدرن  میباشد.

برای یک دکوراسیون یکپارچه در این فضا استفاده از کابیت های مدرن راه حل مناسبی میباشد ، زیرا علاوه بر کابینت ، داراری سینک و آینه نیز میباشند.

مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

این مدل از کابینت ها بسیار مناسب برای ساماندهی فضای حمام و دستشویی و علاوه بر زیبایی و تنوعی  که دارند ، جوابگوی رفع نیاز هر یک از افراد خانواده میباشد.

اکثر ما به دنبال تغییر و تحول در فضا های خانه هستیم ، یکی دیگر از ویژگی های که میتوان نام برد این است که این کابینت ها قابلیت جا به جایی دارند و میتوانید هر چینشی که خودتان میپسندید را داشته باشید و همینطور استفاده از شلف ها و قفسه هایی که امروز در فضا های مختلف خانه استفاده میشود  که امروزه طرفدار زیادی پیدا کرده است ،علاوه بر اینکه یک دکوراسیون مدرن برای فضای شما ایجاد میکنند ، مقرون به صرفه و اقتصادی نیز میباشند .

مطالب بیشتر برای شما!  طراحی فضای لاندری روم

image 2020 07 08 13 11 39 مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

ست بودن کابینت و روشویی یکی از زیبایی های دکوراسیون حمام و دستشویی محسوب میشود و علاوه بر آن استفاده از کابینت هایی که بر روی دیوار نصب میشوند با رنگ های شاد و ملایم و ترکیب آن با رنگ سفید علاوه بر با نشاط کردن فضا باعث بزرگ تر نشان دادن آن نیز میشود.

برای حمام های کوچک استفاده ازقفسه و شلف ها میتواند یک راه حل مناسب برای استفاده بهینه از فضا و بزرگتر نشان دادن آن باشد وبا استفاده از آن ها میتوان به زیبایی و کارایی فضا اضافه کرد.

مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

بنابراین استفاده از این کابینت ها متناسب با فضای حمام و دستشویی ، تاثیر زیادی بر دکوراسیون فضا دارد و محیط را از حالت خسته کننده و حس نامطلوب خارج میکند.

۱۰ حمام لوکس روشن با چشم اندازهای جذاب را ببینید.

انتخاب رنگ و جنیس و بافت کابینت ها به سلیقه ی شما بستگی دارد که شما چه نوع سبکی را برای دکوراسیون حمام خود استفاده میکنید.

image 2020 07 08 13 17 10 مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

همان طور که گفتیم بنا بر خاصیت جابه جایی این کابینت ها شما برای جابه جایی آن نیاز به کمک خواستی ندارید و میتوانید به سرعت هنگامی که حس کردید فضای محیط به نظرتان تکراری شده و جذابیت قبل را ندارد عوض کنید.

مطالب بیشتر برای شما!  جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل

و همچنین برای مدل های کابینت حمام و دستشویی که دارای فضای جدا برای ورودی هستند ، بهترین گزینه برای طراحی این فضا استفاده از ست کامل این کابینت ها هستند.

مدل های کابینت حمام و دستشویی
image 2020 07 08 13 18 31 مدل های کابینت حمام و دستشویی
مدل های کابینت حمام و دستشویی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا