لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس

مدل های شومینه

همانطور که میدانید شومینه علاوه بر ایجاد گرما در فضای مورد نظر یک عامل زیبایی در دکوراسیون خانه محسوب میشود ، باتوجه به این موضوع همه ی ما دوست داریم یک شومینه‌ی زیبا در محیط خانه‌ی خود داشته باشیم ، درنتیجه ساخت و طراحی مدل های شومینه در سال های اخیر بسیار بالا رفته و تنوع در آنها بسیار زیاد شده است.

استفاده از شومینه باعث میشود در طراحی فضای خود یک دکوراسیون جذاب تر و خاص را داشته باشید.

امروز در استفاده از شومینه ها علاوه بر ایجاد گرما ، بیشتر به منزله ی زیبایی با آن مواجه میشوند و در طراحی آن از متریال های مختلف  مانند : گچ بری ها ، چوب ، آجر استفاده میکنند و متناسب با دکوراسیون فضا و سلیقه افراد طراحی و اجرا میشود.

مدل های شومینه

بنابراین طرحی و جایگذاری شومینه ها به گونه ای صورت میگیرد که علاوه ایجاد گرما در فضا از جنبه ی زیبایی آن نیز استفاده کرد.

نکته ی دیگری که نسبت به شومینه ها باید در نظر گرفت میزان انرژی مصرفی آن ها میباشد ، که شما میبایست متناسب با فضا یکه برای شومیه و استفاده از گرمای آن در نظر گرفته اید ، شومینه مورد نظر خود را تهیه کنید.

در اجرای شومینه ها باید به نصب دودکش های آن ها توجه کرد و محل قرار گیری دودکش باید در فاصله ی نزدیکی از خود شومینه باشد و با اطمینان حاصل کنید در گذر زمان مجرای دودکش تمیز باشد و چیزی داخل آن نباشد.

بیشتر بخوانید!  دکوراسیون منزل با قاب عکس

مدل های شومینه

شومینه های الکی ، شومینه های برقی ، شومینه های هیزمی و شومینه های گازی که هر کدام از این شومینه ها در طرح ها و متریال های مختلف ساخته و اجرا میشوند.

شومینه های الکی نیاز به دودکش ندارند زیرا الکل در هنگام سوختن دود ایجاد نمیکند.

همچنین از شومینه ها در طرح و سبک های مختلف مانند: آجری ، چوبی ، سنگی ، شیشه ای ، سرامیک ، چدنی ، سنگ مرمر میتوان استفاده کرد.

جدیدترین طرح های دیزاین دیوار پذیرایی را ببینید.

در دکوراسیون خانه گاهی شومینه ها میتواند نقش جدا کننده بین دو فضا را اجرا کند ، همچنین گاهی به عنوان نقطه مرکزی خانه از آن استفاده میشود.

مدل های شومینه
مدل های شومینه
مدل های شومینه

به این نوشته امتیاز دهید

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا