لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس

مدل های شومینه

همانطور که میدانید شومینه علاوه بر ایجاد گرما در فضای مورد نظر یک عامل زیبایی در دکوراسیون خانه محسوب میشود ، باتوجه به این موضوع همه ی ما دوست داریم یک شومینه‌ی زیبا در محیط خانه‌ی خود داشته باشیم ، درنتیجه ساخت و طراحی مدل های شومینه در سال های اخیر بسیار بالا رفته و تنوع در آنها بسیار زیاد شده است.

استفاده از شومینه باعث میشود در طراحی فضای خود یک دکوراسیون جذاب تر و خاص را داشته باشید.

امروز در استفاده از شومینه ها علاوه بر ایجاد گرما ، بیشتر به منزله ی زیبایی با آن مواجه میشوند و در طراحی آن از متریال های مختلف  مانند : گچ بری ها ، چوب ، آجر استفاده میکنند و متناسب با دکوراسیون فضا و سلیقه افراد طراحی و اجرا میشود.

مدل های شومینه

بنابراین طرحی و جایگذاری شومینه ها به گونه ای صورت میگیرد که علاوه ایجاد گرما در فضا از جنبه ی زیبایی آن نیز استفاده کرد.

نکته ی دیگری که نسبت به شومینه ها باید در نظر گرفت میزان انرژی مصرفی آن ها میباشد ، که شما میبایست متناسب با فضا یکه برای شومیه و استفاده از گرمای آن در نظر گرفته اید ، شومینه مورد نظر خود را تهیه کنید.

fireplace5 model17 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس

در اجرای شومینه ها باید به نصب دودکش های آن ها توجه کرد و محل قرار گیری دودکش باید در فاصله ی نزدیکی از خود شومینه باشد و با اطمینان حاصل کنید در گذر زمان مجرای دودکش تمیز باشد و چیزی داخل آن نباشد.

مطالب بیشتر برای شما!  تاثیر آباژور در نورپردازی دکوراسیون 🛋

مدل های شومینه

شومینه های الکی ، شومینه های برقی ، شومینه های هیزمی و شومینه های گازی که هر کدام از این شومینه ها در طرح ها و متریال های مختلف ساخته و اجرا میشوند.

شومینه های الکی نیاز به دودکش ندارند زیرا الکل در هنگام سوختن دود ایجاد نمیکند.

Gas fireplaces 40 1 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس

همچنین از شومینه ها در طرح و سبک های مختلف مانند: آجری ، چوبی ، سنگی ، شیشه ای ، سرامیک ، چدنی ، سنگ مرمر میتوان استفاده کرد.

جدیدترین طرح های دیزاین دیوار پذیرایی را ببینید.

در دکوراسیون خانه گاهی شومینه ها میتواند نقش جدا کننده بین دو فضا را اجرا کند ، همچنین گاهی به عنوان نقطه مرکزی خانه از آن استفاده میشود.

مدل های شومینه
مدل های شومینه
Decorating fireplace mantel living room mediterranean with wood mantle wood trim tall windows مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس
2243401 bacal0700 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس
157241845684790 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس
157241857179610 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس
مدل های شومینه
fireplace5 model13 مدل های شومینه در دکوراسیون خانه + عکس

به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×