همانطور که میدانید استفاده از قفسه و شلف حمام و دستشویی از دیرباز در فضای های مختلف وجود داشته است و امروزه به محبوبیت آن ها اضافه شده است.

شلف حمام و دستشویی

استفاده از این قفسه ها بسیار مناسب برای فضای بزرگ و کوچک میباشد و همچنین باعث بزرگتر نشان دادن فضا های کوچک میشود و نظم ترتیب خاصی به فضای ما میدهد و میتوانید به جای آنکه حوله ها و لوازم های خود را در کابینت ها مخفی کنید با یک چیدمان مناسب آن ها را در قفسه و شلف های بگذارید و به دکوراسیون خود حال و هوای تازه ای دهید و بعد از مدتی میتوانید با جابه‌جایی و تغییرات کوچک ، دکوراسیون تازه ای داشته باشید.

قفسه حمام و دستشویی

شلف حمام و دستشویی

استفاده از این قفسه ها برای حمام ودستشویی علاوه براین که دکوراسیون  مدرنی به ما میدهد ، باعث دسترسی آسان ما به وسایل میشود و دید بصری خوبی را برای محیط ما ایجاد میکند و باعث توجه بیشتر ما به فضای حمام دستشویی میشود.

جدیدترین مدل های کابینت حمام و سرویس بهداشتی را ببینید.

قفسه و شلف های سرتاسری و در طبقات بالا باکس هایی با عمق زیاد فضای مناسبی برای حوله ها، مواد شوینده و شامپو ها میباشد و بعضی از این قفسه ها در فضای حمام توکار، کار میشود که میتوان گفت جزوء بهترین ها برای قفسه در فضای حمام ودستشویی میباشد.

بیشتر بخوانید!  فروش ساختمان به ارزش واقعی، فقط با بازسازی ساختمان 🏡⚒

شلف حمام و دستشویی

میتوان گفت با اضافه کردن قفسه ها و شلف های مناسب در فضای حمام و دستشویی و اضافه کردن وسایل تزیینی باعث ایجاد یک فضای مناسب و زیبا مانند سایر بخش های خانه میشویم.

قفسه حمام و دستشویی
شلف حمام و دستشویی
شلف حمام و دستشویی

به این نوشته امتیاز دهید