لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

قفسه و شلف حمام و دستشویی

همانطور که میدانید استفاده از قفسه و شلف حمام و دستشویی از دیرباز در فضای های مختلف وجود داشته است و امروزه به محبوبیت آن ها اضافه شده است.

شلف حمام و دستشویی

استفاده از این قفسه ها بسیار مناسب برای فضای بزرگ و کوچک میباشد و همچنین باعث بزرگتر نشان دادن فضا های کوچک میشود و نظم ترتیب خاصی به فضای ما میدهد و میتوانید به جای آنکه حوله ها و لوازم های خود را در کابینت ها مخفی کنید با یک چیدمان مناسب آن ها را در قفسه و شلف های بگذارید و به دکوراسیون خود حال و هوای تازه ای دهید و بعد از مدتی میتوانید با جابه‌جایی و تغییرات کوچک ، دکوراسیون تازه ای داشته باشید.

قفسه حمام و دستشویی

شلف حمام و دستشویی

استفاده از این قفسه ها برای حمام ودستشویی علاوه براین که دکوراسیون  مدرنی به ما میدهد ، باعث دسترسی آسان ما به وسایل میشود و دید بصری خوبی را برای محیط ما ایجاد میکند و باعث توجه بیشتر ما به فضای حمام دستشویی میشود.

جدیدترین مدل های کابینت حمام و سرویس بهداشتی را ببینید.

قفسه و شلف های سرتاسری و در طبقات بالا باکس هایی با عمق زیاد فضای مناسبی برای حوله ها، مواد شوینده و شامپو ها میباشد و بعضی از این قفسه ها در فضای حمام توکار، کار میشود که میتوان گفت جزوء بهترین ها برای قفسه در فضای حمام ودستشویی میباشد.

مطالب بیشتر برای شما!  مدل های کابینت حمام و دستشویی

شلف حمام و دستشویی
image 2020 07 08 13 31 34 قفسه و شلف حمام و دستشویی

میتوان گفت با اضافه کردن قفسه ها و شلف های مناسب در فضای حمام و دستشویی و اضافه کردن وسایل تزیینی باعث ایجاد یک فضای مناسب و زیبا مانند سایر بخش های خانه میشویم.

قفسه حمام و دستشویی
image 2020 07 08 14 23 56 1 قفسه و شلف حمام و دستشویی
شلف حمام و دستشویی
image 2020 07 08 14 26 55 قفسه و شلف حمام و دستشویی
image 2020 07 08 14 28 27 1 قفسه و شلف حمام و دستشویی
شلف حمام و دستشویی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا