لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

فرق بین کاغذ دیواری و پوستر

هر دو روی دیوار اتاق‌ها یا پذیرایی چسبانده شده و برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی استفاده میشوند و هر کدام خصوصیت های متفاوتی دارند که پرهام دکور در این مقاله قصد دارد شما را با فرق بین کاغذ دیواری و پوستر آشنا کند.

تفاوت‌های کاغذ دیواری و پوستر

  • کاغذ دیواری یک پوشش زیبایی می باشد برای پوشش دادن به اتاق خواب ، اتاق پذیرایی ، اتاق کودک ، ادارات ، رستوران ها و … استفاده می شود و طرح های آن طرح های تکرار شونده است.
فرق بین کاغذ دیواری و پوستر
  • پوستر ها  دارای یک طرح بخصوص است و مانند کاغذ دیواری در آن تکرار وجود ندارد مانند تصاویری از طبیعت یا یک گل یا تصاویر مدرن می‌باشند.
  • طرح های موجود در کاغذ دیواری محدود می باشد ولی شما با استفاده از پوستر ها میتوانید هر طرحی که دوست دارید سفارش دهید.
پوستر سه بعدی طرح گل فرق بین کاغذ دیواری و پوستر
  • از دیگر تفاوت‌ها میتوان روش‌های مختلف چاپ را نام برد. انواع مختلف چاپ شامل: چاپ چرخشی، چاپ دیجیتالی، یا چاپ به وسیله ماشین و چاپ سطحی می باشد.
پوستر طبیعت درخت
  • پوستر ها به صورت تکه تکه می باشند که با کناره هم گذاشتن یک تصویر زیبا را میسازد ولی کاغذ دیواری به صورت رولی می باشد که دراندازه های مختلف وجود دارد و هر رول تکرار طرح قبلی می باشد.
کاغد دیواری ساده اتاق خواب
  • در طرح های کاغذ دیواری امکان تغییر سایز وجود ندارد در حالی که چون طرح پوستر می تواند سفارشی باشد امکان تغییر سایز دارد.
  • تمامی طرح های کاغذ دیواری طرح های گرافیکی هستند در حالی که پوسترها علاوه بر طرح های گرافیکی شامل طرح های کاملا طبیعی نیز می باشند.
  • هزینه کاغذ دیواری به صورت متراژ هر رول محاسبه می گردد و به عنوان مثال اگر شما نیاز به دو و نیم رول داشته باشید نمی توانید دقیقا دو و نیم رول کاغذ دیواری بخرید و باید سه رول خریداری کنید. در حالی که هزینه پوستر به صورت متراژی محاسبه می گردد و به عنوان مثال اگر نیاز یه 10 متر پوستر باشد شما می توانید دقیقا 10 متر سفارش و خریداری کنید.
پوستر هنری

شما میتوانید با تماس با پرهام دکور طرح ها و عکس های دلخواهتون را سفارش دهید.

مطالب بیشتر برای شما!  پوستر سه بعدی

امیدواریم فرق بین کاغذ دیواری و پوستر را متوجه شده باشید. اگر سوالی دارید در پایین قسمت نظرات بیان کنید.

جدیدترین طرح‌های کاغذ دیواری 2020 را ببینید.

living room trends 2020 29 فرق بین کاغذ دیواری و پوستر
سقف قدیمی فرق بین کاغذ دیواری و پوستر
فرق بین کاغذ دیواری و پوستر
کاغذ دیواری زنده کننده دیوار
فرق بین کاغذ دیواری و پوستر

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا