لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل

حمام سال 2020 بزرگترین پالت رنگی را در خود گنجانده است. رنگ های زیر از جدیدترین طرح های 2020 حمام باعث تغییر دیدگاه شما در مورد روند طراحی داخلی سال 2020 می شود.

طرح های 2020 حمام

رنگ خاکستری، رنگ برگزیده ی حمام 2020 است

رنگ خاکستری که بعنوان رنگ خنثی در بین رنگ‌ها شناخته شده است بعنوان یکی از عنصرهای طراحی در دهه 1980 مورد استفاده قرار گرفت. حالا شاهد بازگشت این رنگ در طراحی سرویس بهداشتی و حمام در سال 2020 هستیم. در طرح هایی با رنگ های مختلف از خاکستری بعنوان رنگ پس زمینه استفاده میشود. این رنگ در برجسته نشان دادن دکوراسیون های کهنه و جلب توجه به پس زمینه ، به خوبی عمل می کند.

امروزه رنگ خاکستری بخش بزرگی از ایده های سرویس بهداشتی 2020 است. همچنین مدرن ترین و بهترین رنگ برای طراحی حمام 2020 است.

طراحی حمام سفید

استفاده وسایلی از جنس طلا در طرح های 2020 حمام

همانطور که میدانید طلا از با ارزش ترین فلزات است و استقاده از آن در حمام موجب استثنایی شدن و لوکس شدن حمام میشود. اما خیلی از افراد نمی‌توانند از آن استفاده کنند و بجای آن از فلزات دیگر مانند و به رنگ طلا استفاده میکنند. از متریال طلا در حمام 2020 استفاده میشود. این نکته مهم است که رنگ طلایی با رنگ مشکی به خوبی جفت میشود و حس تجملات را به خوبی نشان میدهد.

روشویی طلایی لوکس

روشنایی در حمام 2020

استفاده از نور طبیعی در حمام باعث ایجاد فضای شاد و پر انرژی در این بخش منزل میشود. البته ممکن است این گزینه احمقانه بنظر برسد و جدی نباشد اما به هر حال یکی از بهترین گزینه های حمام است و سبک خاصی در طراحی حمام است.

نور طبیعی در حمام

رنگ بژ در طرح های 2020 حمام

رنگ بژ جزء رنگ های خنثی در پالت رنگ ها است. بیشتر از این رنگ به عنوان یک رنگ پس زمینه استفاده می شود. بژ در ترکیب با طیف های رنگ گرم تر خیره کننده به نظر می رسد. بژ با روحیه تابستانی و طبیعت در هر منطقه ای همراه است. همچنین روش های مینیمالیسم با این رنگ عالی به نظر می رسند. بسیاری از طراحان داخلی این رنگ را در ایده های خود در مورد حمام 2020 گنجانیده اند.

حمام رنگ بژ

5 ایده جذاب و جدید طراحی آشپزخانه مدرن + عکس و توضیحات کامل ببینید.

مطالب بیشتر برای شما!  طراحی فضای لاندری روم

دیگر طرح های 2020 حمام

bathroom trends 2020 9 جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل
bathroom trends 2020 10 جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل

طرح های 2020 حمام

bathroom design trends 2020 blue 1 جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل

طرح های 2020 حمام

bathroom design trends 2020 4 جدیدترین طرح های 2020 حمام منزل

طرح های 2020 حمام

دکوراسیون پذیرایی 2020 + عکس و توضیحات

کاغذ دیواری دیواری 2020 + عکس و توضیحات

کابینت 2020 + عکس و توضیحات

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا