جدیدترین سقف های کاذب cnc
12
فوریه

طرح های جدید سقف کاذب cnc

طرح های جدید سقف کاذب cnc

CNC :

سی ان سی یکی از انواع سقف‌های کاذب است که در آن از تایل‌های معرق با نقش و نگارهای متنوعی استفاده میشود. در ادامه طرح های جدید سقف کاذب cnc را خواهید دید، با ما همراه باشید.

این سقف شامل تایل‌های دکوراتیو و معرق میباشد که در سقف طراحی و اجرا میشود. این سقف در واقع نسل جدیدی از سقف‌های کاذب pvc است.

طرح و نقش‌‌های پیچیده و زیبایی که روی تایل‌های این سقف میبینید توسط دستگاه‌ cnc یا ( computer numerical control ) با دقت بسیاری بالایی برش داده و پیاده سازی شده است. این موضوع این سقف را نسبت به دیگر سقف‌ها کاملا متمایز کرده است و باعث شده محبوبیت بالایی پیدا کند.

بارزترین ویژگی سقف کاذب سی ان سی ضد آب بودن آن است و به همین دلیل در سرویس‌های بهداشتی، حمام، استخر و امکانی که در آن آب استفاده میشود بسیار پرکاربرد است و میتواند بهترین گزینه برای سقف باشد.

این سقف‌ها در طرح‌ها و نقش‌های مختلفی با توجه به تایل بکار رفته در آنها تولید میشوند. همچنین نورپردازی پشت سقف جلوه ویژه‌ای به این سقف میدهد.

همچنین از تایل‌های معرق در خانه‌ها بعنوان جداکننده یا پارتیشن استفاده میشود. با وجود طرح‌ های زیبایی که رو آن اجرا شده علاوه بر زیبایی و دکوراتیو کردن دکور خانه موجب بخش بندی فضا میشوند.

شما در زیر میتوانید تصویر انواع این سقف‌ها را ببینید.

توجه: شما در این مطلب می‌توانید قیمت و توضیحات و انواع سقف کاذب را ببینید.

طرح های جدید سقف کاذب cnc اجرا شده توسط پرهام دکور

سقف سی ان سی جدید آشپزخانه
سقف cnc
سقف cnc زیبا در پذیرایی
سقف معرق
سقف سی ان سی در حمام
مدل سقف
سقف cnc یکدست بزرگ

این نوع از سقف کاذب را بر اساس حمل روی دیوارها نگه داشته میشود بجای استفاده از آویزهای نگهدارنده و این ویژگی موجب استحکام بیشتر آن میشود.

برای طراحی و اجرای انواع سقف کاذب سی ان سی و دیگر سقف‌ها با بهترین قیمت و کیفیت با ما تماس بگیرید. 

  •  تلفن: 02176710898
  •  موبایل : 09120285635