سقف سی ان سی آشپزخانه
16
سپتامبر

سقف cnc بهترین انتخاب برای سقف های آشپزخانه ، حمام و دستشویی

طرح های جدید سقف cnc

سقف سی ان سی چیست؟

سی ان سی یکی از انواع سقف‌های کاذب است که در آن از تایل‌های معرق با نقش و نگارهای متنوعی استفاده میشود که امروزه راه خود را در منازل مسکونی و ادرای و تجاری باز کرده است. در ادامه طرح های جدید سقف کاذب cnc را خواهید دید، با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید سقف های کاذب معرق که به سقف های cnc شناخته شده است از جنس pvc بوده و به صورت تایل میباشد،تایل های 60*60 و تایل های120*240 در بازار عرضه میشود.

این سقف شامل تایل‌های دکوراتیو و معرق میباشد که در سقف طراحی و اجرا میشود. این سقف در واقع نسل جدیدی از سقف‌های کاذب pvc است.

طرح و نقش‌‌های پیچیده و زیبایی که روی تایل‌های این سقف میبینید توسط دستگاه‌ cnc یا ( computer numerical control ) با دقت بسیاری بالایی برش داده و پیاده سازی شده است. این موضوع این سقف را نسبت به دیگر سقف‌ها کاملا متمایز کرده است و باعث شده محبوبیت بالایی پیدا کند.

سقف cnc ورودی خانه
سقف سی ان سی حمام

بارزترین ویژگی این سقف های cnc ضد آب بودن آن است و به همین دلیل در سرویس‌های بهداشتی، حمام، استخر و امکانی که در آن آب استفاده میشود بسیار پرکاربرد است و میتواند بهترین گزینه برای سقف باشد و میتوان از سقف های cnc به راحتی در مناطق رطوبتی مانند شمال استفاده کرد و مشکلات رطوبتی را استفاده از این گونه سقف ها بر طرف نموده اند و همچنین در مقایسه با سقف های چوبی مشکل غیر قابل شستوشو بدون را هم ندارد.

در بازسازی و تعمیرات خانه این سقف‌ها در طرح‌ها و نقش‌های مختلفی با توجه به تایل بکار رفته در آنها تولید میشوند. همچنین نورپردازی پشت سقف جلوه ویژه‌ای به این سقف میدهد که این کار باعث بزرگتر جلوه دادن فضای شما میشود و نقطه دید را به سمت بالا میبرد.

همچنین از تایل‌های معرق در خانه‌ها بعنوان جداکننده یا پارتیشن استفاده میشود. با وجود طرح‌ های زیبایی که رو آن اجرا شده علاوه بر زیبایی و دکوراتیو کردن دکور خانه موجب بخش بندی فضا میشوند و به دلیل تنوع بالا در طرح ها ی سقف cnc میتوند با هر سلیقه ای سازگار باشد.

شما در زیر میتوانید تصویر انواع این سقف‌ها را ببینید.

توجه: امروزه سقف کاذب بعنوان محبوب ترین سقف در خانه ها طراحی و اجرا میشود. برای دیدن ادامه مطلب روی لینک آبی کلیک کنید.

طرح های جدید سقف cnc اجرا شده توسط پرهام دکور

مدل سقف جدید و زیبای cnc
سقف cnc بهترین انتخاب برای سقف های آشپزخانه ، حمام و دستشویی
سقف cnc
سقف cnc زیبا در پذیرایی
سقف معرق
سقف سی ان سی در حمام
سقف cnc بهترین انتخاب برای سقف های آشپزخانه ، حمام و دستشویی
سقف cnc بهترین انتخاب برای سقف های آشپزخانه ، حمام و دستشویی

این نوع از سقف کاذب را بر اساس حمل روی دیوارها نگه داشته میشود بجای استفاده از آویزهای نگهدارنده و این ویژگی موجب استحکام بیشتر آن میشود.

برای طراحی و اجرای انواع سقف کاذب سی ان سی و دیگر سقف‌ها با بهترین قیمت و کیفیت با ما تماس بگیرید. 

  •  تلفن: 02176710898
  •  موبایل : 09120285635