همانطور که میدانید فضای نشیمن و یا پذیرایی مهم ترین بخش هر خانه ای محسوب میشود، بنابراین این فضا نیز میتواند بسیار تاثیرگذار بر دیگر فضاهای خانه باشد، علاوه بر اینکه اعضای خانواده در این فضا دور هم جمع میشوند، برای پذیرایی از مهمانان نیز این فضا مورد استفاده قرار میگیرد. برای ایجاد یک دکوراسیون داخلی شیک و مدرن برای تمامی خانه و فضای پذیرایی خانه، ابتدا لازم است به دنبال یک سبک برای فضای مورد نظر خود باشید. بهترین کار در این خصوص استفاده از تجربه متخصصین این حوزه و مشاوره گرفتن از آنها است. پرهام دکور یکی از باسابقه ترین شرکتها در زمینه بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون منزل است. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا به صورت مستقیم به کارشناس وصل شوید.

اتاق نشیمن طراحی شده به سبک سال 2020

قبل از ایجاد سبک برای فضا توجه به نکات کوچکی مانند نور، رنگ نیز میتواند تاثیر بسیاری در به وجود آوردن دکوراسیون داشته باشد. روش های طراحی دکوراسیون سال 2024 فراتر از تزئین خانه شما است. طراحی نشیمن 2024 متناسب با تصورات افرادی است که دوست دارند یک دکور خاص را ایجاد کنند. به همین دلیل بهترین ایده ها و مولفه های دکوراسیون پذیرایی به کمک آنها خواهد آمد. شناخت این ایده ها شاید شما را مجاب کند که به تغییر دکوراسیون یا بازسازی منزل خود روی آورید.

دکوراسیون مناسب برای پذیرایی

به طور کلی در به وجود آوردن یک دکوراسیون، بررسی این نکات و ایجاد آنها میتواند تاثیر زیادی بر فضا شما داشته باشد.

نکته ی اول رنگ فضا میباشد که با در نظر گرفتن محیط خانه و بزرگی و کوچکی آن میتوان رنگ درست را انتخاب کرد ، استفاده از تناژ رنگ های روشن برای فضا های کوچک باعث بزرگتر جلوه دادن فضای ما میشود، همینطور در فضا های بزرگ استفاده از دیوار های تاکیدی میتواند در ساماندهی فضا نقش مهمی داشته باشد.

وجود نور طبیعی و استفاده از پرده های سبک و نازکتر که مانع ورود نور در فضا نشوند، و همچنین استفاده از نور پردازی های مناسب با فضا، نیز از عوامل تاپیر گذار در دکوراسیون میباشند، همچنین کفپوش ها و یا استفاده از فرش یا قالیچه های متناسب میتواند در فضای شما نقش مهمی را ایفا کنند.

پرهام دکور | بازسازی منزل و ساختمان و نصب کابینت با بهترین قیمت و تیم مجرب

دکوراسیون پذیرایی به سبک اسکاندیناوی

مهترین ویژگی های این سبک، استفاده از عناصر با کیفیت، محکم و قابل اطمینان است. این موارد پایه و اساس سبک اسکاندیناوی است. کارایی، سبکی و سادگی دقیقا رعایت میشود. همچنین رنگ سفید، مواد طبیعی، عناصر چوبی قسمت اصلی ایجاد این سبک است.

دکوراسیون سبک اسکاندیناوی

عناصر درخشان این سبک خلاقانه و منحصر به فرد بسیار مورد توجه است. در یک اتاق پذیرایی رنگ‌های ساده ، بالش ، صندلی و لامپ های با الگوی روشن در ایده های طراحی اتاق نشیمن به خوبی ترکیب می‌شوند.

ایده های مدرن در دکوراسیون پذیرایی

مدرنیته در پذیرایی شامل سادگی و سایه های خنثی است. سبک مینیمالیسم به خوبی متناسب با مدرنیته است. وسایل دارای المان های طبیعی شامل چوب ، گل ، پارچه میشود که فضای آسایش در خانه را ایجاد می کند. در پذیرایی سایه های رنگ روشن را در پالت های رنگ ملایم دربرمیگیرد.

دکوراسیون پذیرایی مدرن 2023

اگر این سبک را انتخاب کرده اید فراموش نکنید که این سبک نور زیاد و یک سیستم نورپردازی عالی لازم دارد. در نتیجه نیاز به پنجره های بزرگ و بلند است.

مشاوره رایگان و ارتباط مستقیم با کارشناس

بهترین قیمت و به روزترین طرح و مدل ها از ما بخواهید...

دکوراسیون پذیرایی به سبک تکنو

در نگاه اول تکنو یک سبک داخلی بسیار پیچیده است. معمولاً طراحی داخلی پر از جزئیات زیاد، گیج کننده و بیش از حد تلقی می شود. تکنو مملو از ایده های خلاقانه و جذاب برای طراحی پذیرایی است. در دکوراسیون های ساخته شده به این سبک استفاده از شیشه، فلز و پلاستیک باعث می شود که فضا نماینده و مهم ترین بخش در طراحی داخلی باشد. لامپ های جدید و مبلمان تاشو دقیقا همان چیزی است که شما اغلب می توانید در بخشی از پذیرایی تکنو ببینید.

دکوراسیون پذیرایی سبک تکنو

استایل شیروانی در دکوراسیون پذیرایی

وقتی میگوییم شیروانی، اتاقی را بدون دیوار و پارتیشن تصور می کنیم. اتاقی که دارای سقف بلند و پنجره های عظیم است. دیوارهای آجری خشن مهم ترین گزینه‌ ی فضای شما است. پانل های چوبی و قاب های فلزی مبلمان، کلیات دکوراسیون اتاق نشیمن را کاملاً به رخ میکشد. این سبک حس بی ادب بودن را القا میکند. مبلمان های دارای اجزای شیشه ای و فلزی بسیار عالی با هم ترکیب می شوند. به نظر می رسد آنها مکمل یکدیگر میشوند طوری که هرگز تصورش را هم نخواهید کرد.

دکوراسیون پذیرایی استایل شیروانی

سبک هایتک در پذیرایی

هایتک با تمام سبکهای فوق الذکر متفاوت است. دلیل این امر این است که هر آنچه در این مقاله درباره آن صحبت کردیم دارای سابقه ای کم هستند. امروزه سبک های مدرن یا حتی اسکاندیناوی فقط نسخه های توسعه یافته از سبک های گذشته هستند.

سبک هایتک در دکوراسیون پذیرایی

سبک هایتک درخشش خاصی را به فضای شما میبخشد. رنگ های ساده با سایه رنگ های خنثی محصول نهایی سبک هایتک در دکوراسیون پذیرایی است. در این دکوراسیون شخصیت سازی خاصی وجود ندارد اما این مشکل با وجود مواد و عناصر گران قیمت جبران میشود.

اجرای جدیدترین طرح های دکوراسیون پذیرایی | پرهام دکور

پرهام دکور سابقه طولانی و درخشانی در بازسازی خانه، طراحی دکوراسیون داخلی، نصب و اجرای کابینت آشپزخانه، نصب و اجرای کمد دیواری اتاق خواب و … تمامی قیمت های ساختمان دارد. پرهام دکور تخصصی در طراحی داخلی و بازسازی ساختمان فعالیت دارد و میتواند بهترین خروجی نصب به بودجه ای که در نظر دارید را مشاهده کنید. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

عکس طرح های دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی مینیمال
دکوراسیون پذیرایی با لامپ های زیبا
دکوراسیون سفید رنگ
دکوراسیون پذیرایی ایجاد صمیمیت
دکوراسیون پذیرایی مشکی رنگ
دکوراسیون پذیرایی ایرانی با فرش اصیل