لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

طراحی کابینت آشپزخونه کوچک کم جا 2022

طراحی کابینت آشپزخونه کوچک کم جا 2022

کابینت مدرن هایگلس

با عوض شدن سبک زندگی و فضای کوچیک آپارتمانی درشهرها فضای کمتری درآپارتمان ها برای فضای آشپزخونه در نظر گرفته شده بامن همراه بشید تا نکات بسیار مهم کابردی برای طراحی آشپزخونه آپارتمان کوچیک بهتون بگم.

یکی از عوامل مهم برای استفاده بهینه از فضای اشپزخونه استفاده حداکثری از فضای آشپزخونه در کنار استفاده راحت از امکانات آشپزخونه هست به عنوان مثال یرای استفاده از گاز و ابچکان حتما از اصل روبرو بودند بهرمند بشید تا فضای کاربردی هنگام آشپزی داشته باشید.

کابینت اشپزخونه 8متری_ مدرن

نمونه های کابینت آشپزخونه کوچیک

 

خب برای اینکه توی ذهنتون قبل از شروع دیزاین اشپزخونه تون یک تصویر واضح از طرح و سبک داشته باشید باهم بریم چندتا از نمونه های کابینت اشپزخونه که پرهام کور طراحی و اجرا کرده رو ببینیم.

کابینت مدرن طوسی وچوب پرهام دکور آشپزخونه کم جا
کابینت مدرن طوسی و طرح چوب

اگه علاقه به سبک طوسی و چوب داردید میتونداز ترکیب رنگ این مدل استفاده کنید ولی پینشهاد میشه حتما در اشپزخونه های کوچیک از زنگ های روشن استفاده کنید.

کابینت نئو کلاسیک _ پرهام دکور آشپزخونه کم جا
کابینت نئو کلاسیک

سبک نئوکلاسیک و صفحه سنگ طبیعی یکی از جذابیت های کابینت های نئوکلاسیک هست که پایه این سبک از کلاسیک اومده توی فضاهایی با مساحت کم نئوکلاسیک خیلی فضای جذابی ایجاد میکنه.

 

استفاده از شلف در آشپزخونه های کوچیک

شلف دیواری اشپزخونه
شلف دیواری اشپزخونه

یکی از بهترین طراحی ها در اشپزخونه های کم جااستفاده از شلف دیواری برای استفاده بهتر از فضا هستش که در دیزاین آشپزخونه بهترین راه حل ممکن برای استفاده از محیط هست.

مطالب بیشتر برای شما!  آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از گاز روی میزی

WhatsApp Image 2022 07 31 at 2.32.17 PM طراحی کابینت آشپزخونه کوچک کم جا 2022

یکی از بهترین راهکار ها برای استفاده بهنیه از فضای اشپزخونه های کم جا استفاده از گاز روی میزی هست چرا؟ چون میتونید از فضا های خالی زیر گاز به عنوان کشو استفاده کنید.

اگر نمونه های دیگر از طراحی آشپزخونه های کوچک و کم جا رو علاقمند هستید حتما به پیج اینستاگرام پرهام دکور سربزنید.

 

 

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا