لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

معرفی سبک های مختلف دکوراسیون داخلی جهان + عکس و مشخصات هرکدام

معرفی معروف ترین سبک های دکوراسیون داخلی در دنیا

داخلی است. این فرایند می‌تواند شامل تزئینات دیواری، روشنایی، رنگ‌آمیزی، انتخاب میز و صندلی، تزئینات پرده و غیره باشد. هدف اصلی دکوراسیون داخلی، ایجاد فضایی زیبا، راحت و شاداب برای ساکنین فضای داخلی است.

امروزه، با گسترش دنیای دکوراسیون داخلی، انواع سبک‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام شیوه‌های مختلفی را برای تزئین فضاهای داخلی دارند. در اینجا به بررسی انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی مختلف می‌پردازیم:

سبک دکوراسیون کلاسیک:

سبک کلاسیک با استفاده از مواد طبیعی مانند چوب، سنگ و مرمر، فضایی شیک و خاص را برای فضای داخلی ایجاد می‌کند. این سبک با استفاده از جزئیات کلاسیک، مانند کفپوش چوبی، مبل‌های چرمی، پرده‌های پارچه‌ای و غیره، فضایی با احساس و عالی برای داخلی فضاهای بزرگ ایجاد می‌کند.

سبک مدرن:

این سبک با استفاده از رنگ‌های نوین و پرطرفدار، مانند خاکستری، سفید و مشکی، فضایی تمیز و ساده را برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل مصالحی مانند شیشه، فلز و پلاستیک است.

سبک روستایی:

این سبک با استفاده از مصالحی مانند چوب و سنگ، فضایی گرم و صمیمی را برای داخلی فضاهای ایجاد می‌کند. این سبک معمولا با استفاده از مبلمان چوبی و نساجی، پرده‌های پارچه‌ای، موکت و فرش‌های خشن، ایجاد فضایی صمیمی و آرام برای ساکنین می‌کند.

سبک کشوری:

سبک کشوری شامل استفاده از مصالح طبیعی مانند چوب و سنگ و تزئینات پوست حیوانات و رنگ‌آمیزی با رنگ‌های گرم می‌شود. این سبک با استفاده از مبلمان چوبی، پرده‌های پارچه‌ای و تزئیناتی مانند ظروف چینی، گلدان‌های کوچک و نمدی و غیره، فضایی صمیمی و گرم را برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید!  دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد

سبک اداری:

این سبک با استفاده از رنگ‌های ساده و طراحی‌های مناسب، فضایی رسمی و مناسب برای محیط کار ایجاد می‌کند. این سبک با استفاده از مبلمان و محصولات تولید شده برای محیط کار، مانند میز و صندلی اداری، فضایی مطلوب و بهینه برای کارمندان فراهم می‌کند.

سبک هنری:

این سبک با استفاده از طرح‌های هنری و نقاشی‌های جذاب، فضایی فانتزی و احساسی برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل مبلمان با طرح‌های هنری و دیوارهای تزئینی با نقاشی‌های فانتزی است.

سبک معاصر:

این سبک با استفاده از طراحی‌های ساده و شیک، فضایی شیک و زیبا برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل استفاده از مصالح مانند شیشه، فلز، بتن و چوب با طرح‌های ساده و منحصر به فرد است. در این سبک از رنگ‌های روشن و ساده استفاده می‌شود و فضای باز و آرامش بخشی را برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند.

سبک اسکندیناوی:

این سبک با استفاده از طراحی‌های ساده، مصالح طبیعی مانند چوب و سنگ و رنگ‌های سرد، فضایی آرامش بخش و شیک برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل مبلمان با طرح‌های ساده و شیک، نماهای خالص و پوشش‌های دیواری با ترکیب رنگ‌های سرد و گرم است.

سبک صنعتی:

این سبک با استفاده از مصالح خام مانند بتن و فلز، فضایی صنعتی و خشن برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل استفاده از اشیای قدیمی و کارخانه‌ای، مبلمان با طراحی‌های صنعتی و دیوارهای با سنگ و بتن است.

بیشتر بخوانید!  🏡!!خانه بزرگتر، با چیدمان درست لوازم منزل!!🏠

سبک خاورمیانه:

این سبک با استفاده از طراحی‌های شرقی، مصالحی مانند پارچه و نمد، و تزئیناتی مانند ظروف سفالی، فضایی خاص و اسرارآمیز برای داخلی فضاها ایجاد می‌کند. این سبک شامل مبلمان با طرح‌های شرقی، پرده‌های پارچه‌ای با طرح‌های شرقی و نمدی، و نماهای خاص با نقوش شرقی است.

سخن آخر

شما برای نقشه کشی و طراحی فضای داخلی منزل خود حتما از سبک های بالا الهام بگیرید و طراح خود را درجریان خواسته های خود قرار بدهید.

تیم پرهام دکور همواره تلاش میکند تا تمام شما عزیزان بهترین منزل را داشته باشید و از وقت گذراندن در منزل خود لذتی بی پایان داشته باشید.

 

1.7/5 - (3 امتیاز)

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا