لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان

رنگ ها تاثیر بسیاری بر کودکان دارند، رنگ اتاق کودک میتواند باعث ایجاد شادی ، آرامش ، بروز خلاقیت و یا حتی عصبانیت کودکان شود.

با توجه به این موضوع که کودکان دارای روحیه ی حساسی میباشند ، تاثیر رنگ ها میتواند بر آن ها بسیار زیاد باشد و بر روی شکل گیری روحیه و شخصیت آنها تاثیر گذار باشد ، بنابراین اهمیت این موضوع نباید دست کم گرفته شود.علاوه بر حالات های روحی رنگ ها میتواند بر جسم کودکان نیز تاثیر گذار باشد ، اما این موضوع را نیز باید در نظر گرفت که هر کودک با کودک دیگر فرق دارد و استفاده از رنگ ها برای آنها از یک قانون کلی پیروی نمیکند.

طرح ها و ایده های جدید برای چیدمان اتاق کودک

قرمز:رنگ قرمز ، یک رنگ پر قدرت میباشد و میتواند برروی ضربان قلب ، افزایش انرژی و هیجان و میزان ضربان قلب تاثیر بذارد و استفاده ی زیاد از این رنگ باعث ایجاد خشونت و یا حتی عدم تمرکز میشود و باید از این رنگ به صورت تاکیدی استفاده کرد و اگر شما کودک بیش فعال دارید استفاده از این رنگ توصیه نمیشود.

رنگ اتاق کودک

نارنجی:رنگ نارنجی کم کاربرد ترین رنگ در دکوراسیون ها میباشد که بر خلاف افکار موجود یک رنگ گرم میباشد و باعث افزایش استقلال ، اعتماد به نفس و برون گرایی فرزند شما میشود و خاصیت ذاتی این رنگ ایجاد رابطه و همکاری میباشد.

photo 2020 08 31 15 18 38 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
photo 2020 08 31 15 19 02 1 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان

زرد:رنگ زرد باعث ایجاد تحرک ، شادی و خوشی است .سایه های تیره رنگ آن باعث ایجاد تمرکز و سایه های روشن آن باعث افزایش تمرکز میشود اما توجه داشته باشید که استفاده ی زیاد آن موجب بی قراری و ایجاد خشم در کودک شما میشود.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون طوسی

photo 2020 08 31 15 16 32 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
رنگ اتاق کودک

سبز: رنگ سبز ایجاد آرامش و طبیعت و آسودگی بوده است و همین تاثیرات را نیز بر روان کودک شما میگذارد و در استفاده از این رنگ لازم نیست محتاطانه عمل کنید.

استفاده از این رنگ باعث افزایش قدرت درک کودک شود و سرعت خواندن را بالا ببرد و باعث کاهش استرس و اضطراب میشود.

photo 2020 08 31 11 15 29 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
photo 2020 08 31 11 15 42 1 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
رنگ اتاق کودک
رنگ اتاق کودک

آبی: رنگ اتاق کودک آبی بر خلاف رنگ قرمز باعث کاهش خشم وایجاد آرامش و کاهش استرس وضربان قلب  میشود و اگر کودک بی قراری دارید استفاد از این رنگ باعث ایجاد آرامش برای کودک شما میشود.

رنگ اتاق کودک
photo 2020 08 31 15 23 33 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
رنگ اتاق کودک

بنفش:رنگ بنفش باعث افزایش اعتماد به نفس و حس جاه طلبی و افزایش بعد احساسی کودک شما میشود ، بنابراین اگر کودک شما احساسی میباشد بهتر است از این رنگ به صورت تاکیدی استفاده شود.

photo 2020 08 31 15 13 15 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
رنگ اتاق کودک

صورتی: رنگ صورتی که بیشتر به عنوان تم دخترانه از آن استفاده میکنند ام استفاده از این رنگ حسی از آرامش در دختر ها و پسر ها ایجاد میکند اما استفادهی زیاد از آن باعث دل زدگی میشود بنابراین استفاده از این رنگ نباید به صورت عمده استفاده شود.

photo 2020 08 31 15 12 54 انتخاب بهترین رنگ برای اتاق کودک مناسب با روحیه کودکان
رنگ اتاق کودک

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا