تغییر فصل میتواند بهانه ی خوبی برای ایجاد یک تنوع مناسب در محیط خانه برای شما باشد همچنین این تغییر میتواند تاثیر بسیاری بر روحیه همه ی اعضای خانواده بگذارد. بنابراین دکوراسیون پاییزی با رنگ های گرم و دلچسب خود میتواند انگیزه ای برای این تغییرات باشد و شما نیز با یک هزینه ی کم و مناسب به دنبال این تغییرات باشید.

میتوان با استفاده ظرف و ظروف هایی به رنگ در فضای آشپزخانه این حس و حال را ایجاد کرد ، برای مثال استفاده از رنگ کاراملی ،میتواند گزینه مناسبی برای این کار باشد.

 دکوراسیون پاییزی

در دکوراسیون استفاده از شاخه های گندم میتواند تاثیر زیادی در تبدیل فضا به یک فضای دنج و گرم داشته باشد و تهیه آن سخت نیست و هزینه ای هم در بر نخواهد داشت.

معرفی دکوراسیون بوهو سبکی با تزیینی های بسیار زیبا

اما در دکوراسیون اتاق خواب این تغییر را میتوان با استفاده از رو تختی ها در فضای اتاق خواب ایجاد کرد ،انتخاب طرح های پاییزی و چهارخونه و رنگ های گرم میتواند بهترین گزینه ربای این تحول باشد.

دکوراسیون پاییزی

همانطور که خیلی از افراد عادت بر این دارند که بر روی میز خود ظرفی از میوه و خوراکی ها بگذارند ، میتواند با انجام این عادت و استفاده از میوه های پاییزی و گل های پاییزی این حال و هوا را به فضای خانه ی خود بدهند.

همانطور که گفتیم رنگ میتواند تاثیر زیادی در انتقال و ایجاد این حس برای فضای ما داشته باشد ، بنابراین این استفاده از رنگ های مانند قرمز و نارنجی و یا قهوه ای روشن میتواند باعث ایجاد این تحول در فضای خانه ی ما داشته باشد.

یکی دیگر از تغییرات بی دردسر و کم هزینه تعویض کوسن ها میباشد که میتواند یک رنگ و لعاب تازه به فضای نشیمن شما بدهد.

دکوراسیون پاییزی

استفاده از چوب در دکوراسیون نیز خود باعث ایجاد گرما و فضای دنج میشود ، بنابراین استفاده از هیزم در قفسه ها و یا در کنار شومینه میتواند تاثیر زیادی در انتقال این حس در فضا داشته باشد.

کدو حلوایی یکی از بهترین انتخاب ها برای ایجاد این حس در تغییر دکوراسیون محسوب میشود ، استفاده از خلاقیت های کوچک مانند جمع آوری برگ های پاییزه و به کارگیری آن در فضا ی خانه و درست کردن کاردستی های کوچک مانند آویز های پاییزی و یا حلقه های برای پشت در و حتی رنگ آمیزی فضای های مختلف میتواند همان تاثیر دلخواه را برای فضای شما ایجاد کند.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی

بنابراین برای ایجاد این  تغییر و تحول در فضای خانه همیشه اینطور نیست که نیاز به وسایل بزرگ و یا کار های پر هزینه داشته باشید ، با کمی خلاقیت و صرف وقت میتوانید بهترین ایده ها را در منزل خود داشته باشید.

دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی
دکوراسیون پاییزی