لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون لاندری روم

یکی از بخش‌هایی که امروزه در دکوراسیون خانه‌های ایرانی بخصوص در آپارتمان‌ها رواج پیدا کرده فضایی مخصوص به لباسشویی میباشد که در گذشته این فضاها در طراحی خانه نقشی نداشت اما امروزه با به وجود آمدن این فضاها فضای خانه ساده‌تر شده. برای داشتن یک فضای مناسب برای جایگذاری لباسشویی باید به دنبال یک دسترسی آسان به این اتاق باشید، در اکثر خانه‌ها هنوز لباسشویی‌ها در فضای آشپزخانه قرار میگیرند، در این مقاله با دکوراسیون این فضا چه در محیط لاندری روم و چه آشپزخانه که بعضی‌ها ترجیح میدهند در فضای راهرو مانند آشپزخانه لباسشویی خود بگذارند را صحبت میکنیم.

از جمله نکاتی که در طراحی این فضا باید به آن توجه کرد شامل موارد زیر میباشد:

لباسشویی‌ها میتواند کف فضای مورد نظر را دچار آبگرفتگی کند، بنابراین باید این فضا دارای کفپوش مناسب باشد و دارای مقاومت در برابر نفوذ آب باشد، اهمیت این موضوع زمانی که شما در طبقه دوم و یا بالاتر باشید بسیار بیشتر است.

اگر فضای رختشویی شما کوچک است شما باید سعی در بزرگ نشان دادن این فضا و استفاده بهینه از آن را داشته باشید. یکی از مواردی که باید آن را در نظر بگیرید استفاده از فضای پشت در اتاق میباشد که شما میتوانید از آن جا به عنوان محل نگهداری مواد شوینده و یا آویزان کردن لباس‌ها و دستکش‌های شست و شو استفاده کنید.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون داخلی متناسب با سلیقه خودتان

دکوراسیون لاندری روم

برای ایجاد یک محیط دلخواه و خوب کناره‌های دیوار و کاشی‌های کف و حتی استفاده از قالیچه‌های مناسب میتواند این نقش را در به وجود آمدن این فضا داشته باشد.

از دیگر مواردی که باید در دکوراسیون لاندری روم به آن توجه کرد وجود حداقل یک پنجره و استفاده از نور طبیعی آن و در نبود پنجره استفاده از نورهای مخفی بر زیر کابینت‌ها میتواند گزینه مناسبی باشد.

استفاده از کابینت‌های مناسب و همچنین قفسه و شلف‌هایی میتوان به دیوار نصب کرد یکی دیگر از موارد قابل توجه در ساماندهی این فضاها میباشد.

دکوراسیون لاندری روم
دکوراسیون لاندری روم
دکوراسیون لاندری روم
دکوراسیون لاندری روم
دکوراسیون لاندری روم
دکوراسیون لاندری روم
photo 2020 07 30 11 18 01 دکوراسیون لاندری روم
photo 2020 07 30 11 18 19 دکوراسیون لاندری روم
photo 2020 07 30 11 12 11 دکوراسیون لاندری روم

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا