لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون فروشگاه و تاثیر آن در جذب مشتری

دکوراسیون فروشگاه و تاثیر آن در جذب مشتری

یکی از موارد مهمی که میتواند در یک فروشگاه و در جذب مشتری آن تاثیر گذار باشد ، دکوراسیون آن فضا میباشد ، بنابراین اگر در جذب مشتری و یا فروش اجناس یا محصولات خود به مشکل بر خورید ، ایجاد یک تغییر دکوراسیون جدید و یا بازسازی و نوسازی فضای شما میتواند ازجمله موارد تاثیر گذار در این امر برای شما باشد.

دکوراسیون فروشگاه

 

افزایش مشتری و فروش با استفاده از نکات کاربردی در دکوراسیون

یکی از نکات مهمی که باید درنظر گرفته شود، این است که در رقابت بازار های امروزی ،تنها جنس و کیفیت محصولات نیستد که دارای همیت هستند ، زیرا امروزه با استفاده از روش های مختلف میتوان در روش جذب مشتری کار آمد شد ، بنابراین توجه کردن به دکوراسیون از جمله موارد تاثیر گذار در این موضوع میباشد.

 

با توجه به این موضوع بنابراین شما با توجه به دکوراسیون و استفاده از نکات به روز در امر دکوراسیون فروشگاه خود علاوه بر زیبایی که به فضای شما افزوده میشود ، در بهبود جذب مشترکی نیز میتواند بسیار کمک کند. بنابراین اگر تاکنون در جذب مشتری مشکل داشتید با این روش میتواند در روند افزایش آن به جایگاه خوبی برسید.

طراحی دکوراسیون داخلی محیط فروشگاه

دکوراسیون فروشگاه

همانطور که گفته شد دکوراسیون میتواند نقش اساسی در روند بهبود فروشگاه شما داشته باشد، در ایجاد این دکوراسیون میتوان از طراحی قفسه ها و یا با استفاده از شلف ها و استفاده از دکوراسیون ویترین برای به نمایش گذاشتن یک دکوراسیون خوب و جلب نظر مشتری به عنوان کسی که از بیرون به این فضا نگاه میکند و به فضای داخلی جذب میشود.

 
دکوراسیون فروشگاه

در ادامه به بررسی نکات اجرای و تاثیر گذار در دکوراسیون فروشگاه میپردازیم :

مطالب بیشتر برای شما!  زیباترین مدل کمد دیواری MDF برای اتاق خواب مدرن

تاثیر نور پردازی

وجود نور در هر فضایی میتواند نقش به سزایی داشته باشد ، در فضای فروشگاه این امر اهمیت بیشتری پیدا میکند ، با استفاده از استفاده از نور های مستقیم برای به نمایش گذاشتن اجناس شاخص و همچنین نور پردازی ویترین ها میتوانید تاثیر نور را در دکوراسیون خود مشاهده کنید.

دکوراسیون فروشگاه

رنگ

رنگ ها نیز از جمله موارد تاثیر گذار در دکوراسیون میباشد ، استفاده از یک تم رنگی مناسب برای ویترین ها و دکوراسیون داخلی فروشگاه بسیار حائز اهمیت میباشد، زیرا در این امر نیز در جلب نظر مخاطب بسیار تاثیر گذار است .

رنگ داخلی دیزاین فروشگاه

ورودی

ورودی میتواند از اصلی ترین گزینه ها برای معرفی یک فضا باشد ، در فروشگاه ها نیز این امر بیشتر اهمیت پیدا میکند ، زیرا باید ورودی معرف یک فضای شاخص باشد و همچنین مسیر رفت و برگشت آن مشخص باشد و از جمله مواردی است که توجه مشتریان را نسبت به خود جلب میکند.

طراحی و دیزاین ورودی فروشگاه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا