لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون رنگ کرم | ایجاد یک حس و حال خوب و آرامشبخش

دکوراسیون رنگ کرم

همانطور که میدانید دکوراسیون رنگ کرم در میان رنگ ها رنگی است که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب میشود و یک تم خاص و جهانی را برای ما ایجاد میکند.

رنگ کرمی با ایجاد حس و حال خوب و گرمی فضای داخلی یک آپارتمان مسکونی یک ویلای لبه ساحل، میتواند بهترین فضا را برای ما در هر جای ممکن ایجاد کند و همینطور ترکیب رنگ‌های سفید و هلویی و یا رنگ‌های صورتی میتواند انتخاب مناسبی جهت ترکیب این رنگ‌ها شود.

دکوراسیون رنگ کرم

رنگ کرمی یک نوع رنگ کلاسیک در دکوراسیون محسوب میشود که با ایجاد یک تم کرمی در دکوراسیون  شما میتوانید جزییات عناصر تزیینی خود را نیز به نمایش بگذارید ، این تنالیته به راحتی با تم ها رنگی دیگر شما همخوانی پیدا میکند.

 استفاده از رنگ کرمی در دکوراسیون رنگ کرم و در همه جای فضای خانه میتواند مورد استفاده باشد از شروع فضای ورودی گرفته  تا فضای نیشمن ، آشپزخانه و اتاق خواب ها ادامه داشته باشد.

طراحان برای ایجاد فضایی دلنشین عموما از این رنگ استفاده میکنند، استفاده از رنگ کرمی علاوه براینکه باعث روشن تر نشان دادن فضای شما میشود همین طور باعث برجسته نشان دادن دیگر جزییات تزیینی و بزرگ نشان دادن فضای شما میشود.

دکوراسیون رنگ کرم

انتخاب این رنگ بری فضاهای پر رفت و آمد به دلیل کم تر نشان دادن دوده و کثیفی میتواند مناسب باشد مانند فضای راهرو ها قرنیز ها و یا دیوارهای آشپزخانه.

مطالب بیشتر برای شما!  ساخت ورودی خانه شیک، مدل های جدید Mudroom

این رنگ علاوه بر مدرن بودن و بیشتر از هر نوع رنگ سفیدی قابل احساس تر میباشد و نوعی رنگ خنثی تمیز که از هر نظر جزوء بهترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون داخلی محسوب میشود.

استفاده از این رنگ مطبوع که علاوه بر احساس ارامش باعث ایجاد گرما و عمق فضای داخلی  میشود که همان قدر که استفاده از آن در سبک خانه های مدرن کاربردی میباشد در یک خانه ی سنتی و قدیمی نیز به خوبی میتواند با بافت خانه تطابق پیدا کند.

دکوراسیون رنگ کرم
photo 2020 08 23 11 53 52 دکوراسیون رنگ کرم | ایجاد یک حس و حال خوب و آرامشبخش
photo 2020 08 23 11 54 29 دکوراسیون رنگ کرم | ایجاد یک حس و حال خوب و آرامشبخش
دکوراسیون رنگ کرم
دکوراسیون رنگ کرم
دکوراسیون رنگ کرم

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا