امروزه دکوراسیون داخلی های مختلفی وجود دارند، انتخاب هر دکوراسیون داخلی متناسب با فضا و سلیقه ی هر فرد می‌باشد و بهتر است که این دکوراسیون زیر نظر یک طراح معماری اجرا شود. در هر دکوراسیون انواع سبک های مختلفی باتوجه به سلیقه افراد وجود دارد که هر فرد متناسب با سلیقه و فضایی که در اختیار دارد میتواند طراحی دکوراسیون خود را آغاز کند.

دکوراسیون داخلی

در ادامه با معرفی انواع سبک ها با ما همراه باشید:

سبک مدرن

از سبک های داخلی ای که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، سبک مدرن میباشد، که با استفاده از انواع ایده های کاربردی و مدرن میتواند باعث ایجاد یک فضای متناسب برای شما شود در سبک های مدرن بیشترین توجه به سادگی و پرهیز از شلوغی دکوراسیون می‌باشد و در این سبک بیشتر از رنگ هایی که در یک تناژ میباشند استفاده میشود..

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک خود دارای انواع مختلفی میباشد و در این سبک ها بیشتر به سبک دکوراسیون پر زرق و برق تر و استفاده از رنگ های متنوع تری استفاده میشود و استفاده از مبلمان های مختلف برای فضای خانه و اکسسوری ها در این سبک بیشتر میباشد و این نوع سبک هم مانند سبک های دیگر مخاطب خاص خود را دارد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک

سبک سنتی

سبک سنتی از جمله سبک هایی میباشد که طرفداران خاص به خود را دارد وهیچوقت قدیمی نمیشود ، زیرا طراحی فضا به سبک سنتی باعث به وجود آمدن دلنشینی بیشتر فضا و همچنین یاد آور خاطرات گذشته و حس و حال قدیم برای ما میشود به همین منظور است که سبک سنتی همیشه دارای مخاطب های خاص خود می‌باشد.

دکوراسیون داخلی سنتی

سبک فانتزی

در سبک های فانتزی که مناسب برای هر فضایی میباشد که در آن مانند سبک مدرن سادگی دکوراسیون حرف اول را میزند و از مبلمان های ساده با طرح های مختلف متناسب با دکوراسیون استفاده میشود، استفاده از رنگ در این سبک نسبت به سبک مدرن بیشتر می‌باشد. سبک فانتزی در دکوراسیون داخلی از جمله مواردی است که با هر سلیقه ای میتواتند ارتباط برقرار کند.

سبک خانه جنگلی و یا خانه باغ

استفاده از این سبک در کنار زندگی مدرن امروزی میتواند بسیار با اهمیت باشد، فضایی با دکوراسیون ساده استفاده از وسایل کاربردی، جایگزین مبلمان های بلااستفاده، میتواند تاثیر زیادی در ایجاد آرامش برای شما داشته باشد، استفاده ی بیشتر از متریال چوبی و رنگ های گرم و زنده در این دکوراسیون باید لحاظ شود.

دکوراسیون داخلی جنگلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی