لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون داخلی متناسب با سلیقه خودتان

چیدمان دکوراسیون داخلی با طرح دلخواه

امروزه دکوراسیون داخلی های مختلفی وجود دارند، انتخاب هر دکوراسیون داخلی متناسب با فضا و سلیقه ی هر فرد می‌باشد و بهتر است که این دکوراسیون زیر نظر یک طراح معماری اجرا شود. در هر دکوراسیون انواع سبک های مختلفی باتوجه به سلیقه افراد وجود دارد که هر فرد متناسب با سلیقه و فضایی که در اختیار دارد میتواند طراحی دکوراسیون خود را آغاز کند.

دکوراسیون داخلی

در ادامه با معرفی انواع سبک ها با ما همراه باشید:

سبک مدرن

از سبک های داخلی ای که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، سبک مدرن میباشد، که با استفاده از انواع ایده های کاربردی و مدرن میتواند باعث ایجاد یک فضای متناسب برای شما شود در سبک های مدرن بیشترین توجه به سادگی و پرهیز از شلوغی دکوراسیون می‌باشد و در این سبک بیشتر از رنگ هایی که در یک تناژ میباشند استفاده میشود..

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک خود دارای انواع مختلفی میباشد و در این سبک ها بیشتر به سبک دکوراسیون پر زرق و برق تر و استفاده از رنگ های متنوع تری استفاده میشود و استفاده از مبلمان های مختلف برای فضای خانه و اکسسوری ها در این سبک بیشتر میباشد و این نوع سبک هم مانند سبک های دیگر مخاطب خاص خود را دارد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک

سبک سنتی

سبک سنتی از جمله سبک هایی میباشد که طرفداران خاص به خود را دارد وهیچوقت قدیمی نمیشود ، زیرا طراحی فضا به سبک سنتی باعث به وجود آمدن دلنشینی بیشتر فضا و همچنین یاد آور خاطرات گذشته و حس و حال قدیم برای ما میشود به همین منظور است که سبک سنتی همیشه دارای مخاطب های خاص خود می‌باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  چند ترفند فوق العاده برای چیدمان خانه به همراه مزایا و معایب
دکوراسیون داخلی سنتی

سبک فانتزی

در سبک های فانتزی که مناسب برای هر فضایی میباشد که در آن مانند سبک مدرن سادگی دکوراسیون حرف اول را میزند و از مبلمان های ساده با طرح های مختلف متناسب با دکوراسیون استفاده میشود، استفاده از رنگ در این سبک نسبت به سبک مدرن بیشتر می‌باشد. سبک فانتزی در دکوراسیون داخلی از جمله مواردی است که با هر سلیقه ای میتواتند ارتباط برقرار کند.

سبک خانه جنگلی و یا خانه باغ

استفاده از این سبک در کنار زندگی مدرن امروزی میتواند بسیار با اهمیت باشد، فضایی با دکوراسیون ساده استفاده از وسایل کاربردی، جایگزین مبلمان های بلااستفاده، میتواند تاثیر زیادی در ایجاد آرامش برای شما داشته باشد، استفاده ی بیشتر از متریال چوبی و رنگ های گرم و زنده در این دکوراسیون باید لحاظ شود.

دکوراسیون داخلی جنگلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

 

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا