لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

تزیینی آشپزخانه

یکی از فضاهای مهم و تاثیر گذار در خانه آشپزخانه میباشد، بنابراین با توجه به این موضوع میتوان با اضافه کردن وسایل تزیینی آشپزخانه و استفاده از لوازم ساده و کاربردی یک دکوراسیون مناسب ایجاد کرد. بنابراین باتوجه به هزینه های زیاد بازسازی و توجه به تغییر لوازم ساده تر این تحول را در فضای آشپزخانه ایجاد کرد.

همانطور که میدانید با توجه به هزینه های زیادی که بازسازی به همراه دارد ، بازسازی و تغییر دکوراسیون کل فضای خانه کار دشواری میباشد ، بنابراین با تغییرات کوچک در فضاهای اصلی خانه میتواند تحولی در فضای خانه ی خود ایجاد کنید.

تزیینی آشپزخانه

استفاده از مبلمان مناسب :

همانطور که میدانید ، میز ناهارخوری و کابینت ها یکی ازعوامل تاثیر گذار در آشپزخانه میباشند ، بنابرااین در انتخاب و نوع آن ها باید دقت کرد ، بنابراین اگر فضا آشپزخانتان کوچک است ، از لوازم زیادی برای این فضا استفاده نکنید و در خرید مبلمان مانند میز و صندلی سعی کنید از مقیاس های کوچک تری استفاده کنید.

تزیینات آشپزخانه

دیوار بین کابینتی :

در تزیینات آشپزخانه یکی از مواردی که تاثیر زیادی بر فضای آشپزخانه دارد ، دیوار های بین کابینتی میباشد که میتوان با نصب کاشی های بین کابینتی و یا استفاده برچسب های بین کابینتی فضای آشپزخانه ی خود را به روز رسانی کنید.

مطالب بیشتر برای شما!  7 ایده طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دستگیره ها :

یکی دیگر از خلاقیت ها در تزیینات آشپزخانه ، دستگیره میباشد که با تعویض آن ها میتوان در ایجاد یک تغییر مناسب برای فضای آشپزخانه از آن استفاده کرد ، به کارگیری دستگیره های براق استیل و یا برنجی میتوان از بهترین گزینه ها برای انتخاب شما باشد.

دیزاین

تاثیر کف تزیینی آشپزخانه :

واما کفپوش ها همیشه یکی از اصلی ترین گزینه ها در ایجاد تغییر در فضای خانه میباشد ، در تزیینات آشپزخانه نیز کفپوش‌ها همین نقش را دارند.

تزیینات

تاثیر نور :

استفاده از نور و هالوژن ها در بین کابینت ها و یا لوسترهای آشپزخانه نیز میتواند یکی از عوامل تاثیر گذار در تزیینات آشپزخانه باشد.

تزیینی آشپزخانه

پرده :

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در تزیین آشپزخانه پرده ها میباشد که در انواع مختلفی بنا به سلیقه ی شما در بازار موجود میباشد و تاثیر فوق العاده ای بر دکوراسیون شما دارد.

پیشنهاد: چند ایده جالب و جذاب برای دیزاین دیوار پذیرایی ببینید.

تزیینات آشپزخانه

استفاده از گیاهان بعنوان تزیینی آشپزخانه :

استفاده از گیاهان طبیعی در فضای آشپزخانه میتواند یکی از تزیینات کاربردی برای این فضا باشد. بنابراین از گلدان های رنگارنگ و یا گیاه آویزهای مختلف غفلت نکنید.

تزیینی آشپزخانه

قفسه و شلف های تزیینی آشپزخانه :

نصب قفسه و شلف ها بر روی دیوارهای خالی و اضافه کردن ظروف ها و یا ظروف های مسی و چینی میتواند یکی از موارد کاربردی در آشپزخانه باشد.

تزیینی آشپزخانه
تزیینات آشپزخانه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا