یکی از فضاهای مهم و تاثیر گذار در خانه آشپزخانه میباشد، بنابراین با توجه به این موضوع میتوان با اضافه کردن وسایل تزیینی آشپزخانه و استفاده از لوازم ساده و کاربردی یک دکوراسیون مناسب ایجاد کرد. بنابراین باتوجه به هزینه های زیاد بازسازی و توجه به تغییر لوازم ساده تر این تحول را در فضای آشپزخانه ایجاد کرد.

همانطور که میدانید با توجه به هزینه های زیادی که بازسازی به همراه دارد ، بازسازی و تغییر دکوراسیون کل فضای خانه کار دشواری میباشد ، بنابراین با تغییرات کوچک در فضاهای اصلی خانه میتواند تحولی در فضای خانه ی خود ایجاد کنید.

تزیینی آشپزخانه

استفاده از مبلمان مناسب :

همانطور که میدانید ، میز ناهارخوری و کابینت ها یکی ازعوامل تاثیر گذار در آشپزخانه میباشند ، بنابرااین در انتخاب و نوع آن ها باید دقت کرد ، بنابراین اگر فضا آشپزخانتان کوچک است ، از لوازم زیادی برای این فضا استفاده نکنید و در خرید مبلمان مانند میز و صندلی سعی کنید از مقیاس های کوچک تری استفاده کنید.

تزیینات آشپزخانه

دیوار بین کابینتی :

در تزیینات آشپزخانه یکی از مواردی که تاثیر زیادی بر فضای آشپزخانه دارد ، دیوار های بین کابینتی میباشد که میتوان با نصب کاشی های بین کابینتی و یا استفاده برچسب های بین کابینتی فضای آشپزخانه ی خود را به روز رسانی کنید.

دستگیره ها :

یکی دیگر از خلاقیت ها در تزیینات آشپزخانه ، دستگیره میباشد که با تعویض آن ها میتوان در ایجاد یک تغییر مناسب برای فضای آشپزخانه از آن استفاده کرد ، به کارگیری دستگیره های براق استیل و یا برنجی میتوان از بهترین گزینه ها برای انتخاب شما باشد.

دیزاین

تاثیر کف تزیینی آشپزخانه :

واما کفپوش ها همیشه یکی از اصلی ترین گزینه ها در ایجاد تغییر در فضای خانه میباشد ، در تزیینات آشپزخانه نیز کفپوش‌ها همین نقش را دارند.

تزیینات

تاثیر نور :

استفاده از نور و هالوژن ها در بین کابینت ها و یا لوسترهای آشپزخانه نیز میتواند یکی از عوامل تاثیر گذار در تزیینات آشپزخانه باشد.

تزیینی آشپزخانه

پرده :

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در تزیین آشپزخانه پرده ها میباشد که در انواع مختلفی بنا به سلیقه ی شما در بازار موجود میباشد و تاثیر فوق العاده ای بر دکوراسیون شما دارد.

پیشنهاد: چند ایده جالب و جذاب برای دیزاین دیوار پذیرایی ببینید.

تزیینات آشپزخانه

استفاده از گیاهان بعنوان تزیینی آشپزخانه :

استفاده از گیاهان طبیعی در فضای آشپزخانه میتواند یکی از تزیینات کاربردی برای این فضا باشد. بنابراین از گلدان های رنگارنگ و یا گیاه آویزهای مختلف غفلت نکنید.

تزیینی آشپزخانه

قفسه و شلف های تزیینی آشپزخانه :

نصب قفسه و شلف ها بر روی دیوارهای خالی و اضافه کردن ظروف ها و یا ظروف های مسی و چینی میتواند یکی از موارد کاربردی در آشپزخانه باشد.

تزیینی آشپزخانه
تزیینات آشپزخانه