لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

تخریب و تعویض تاسیسات در نوسازی

تخریب و تعویض تاسیسات و لوله کشی ها

نوسازی با بهترین ایده ها میتواند جایگزین خوبی برای تعویض خانه و یا تغییر محل سکونت باشد ، برای انجام نوسازی ابتدا شما باید یک تیم مجرب و ماهر را برای انجام نوسازی شناسایی کنید و بعد طی کردن مراحل مرتبط و تکمیل تعداد کار و تجهیزات مورد نیاز ، مرحله ی تخریب آغاز میشود. تخریب فضا های مختلف خانه به شرایط هر پروژه بستگی دارد ، در برخی موارد این تخریب شمامل حذف دیوار غیر باربر و یا عقب بردن و یا جلو بردن آن ،حذف نقاط خیلی کاربردی در فضای منزل جهت بزرگتر کردن فضای خانه ، نکاتی که باید قبل از تخریب دیوار ها به آن دقت کرد، وجود لوله های تاسیساتی ،متنند لوله های آب و گاز میباشد که باید در هنگام  تخریب دیوار ها به این موارد توجه کرد ، در بعضی موارد لوله های توکار را در نوسازی تبدیل به لوله های روکار میکنند.از موارد دیگری که باید به آن توجه کرد کابل ها و سیم کشی های برق میباشد.

تخریب ساختمان

در  تخریب دیوار ها  در بعضی موارد تخریب به صورت کلی انجام نمیگیرد و با روسازی دیوار و ازبین بردن ترک ها و بتونه کاری و رنگ آمیزی مجدد و یا نصب کاغذ دیواری  نوسازی دیوار تکمیل میشود و در بعضی موارد دیوار به طور کلی تخریب میشود و اگر نیاز به اجرای دوباره ی آن باشد جهت جا به جایی دیوار بعد از اجرای آجر چینی همراه با ملات و زیر کاری و سفید کاری و اجرای گچ نوبت به رنگ آمیزی و یا نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار میباشد و اگر دیوار ما در مسیر لوله های تاسیساتی و یا کابل های برق باشد با در نظر گرفتن این موارد باید دیوار را اجرا کنیم.

برداشتن دیوار در بازسازی
بازسازی دیوار و کانال کولور

تعویض تاسیسات
تخریب
تخریب

مطالب بیشتر برای شما!  تاثیر ستون ها 🏛 و تزیین آن در دکوراسیون داخلی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا