لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

بازسازی مغازه

بازسازی مغازه

داشتن یک مغازه زیبا میتواند بهترین برای کار شما باشد بنابراین با صرف هزینه مناسب بازسازی مغازه فرسوده و محل تجاری خود را انجام دهید. بنابراین با صرف هزینه مناسب و سلیقه خود میتوان یک مغازه فرسوده را بازسازی و نوسازی کرد .

به نظر شما بازسازی بهتر است یا فروش مغازه فرسوده؟ وقتی یک بنا به مرحله بازسازی میرسد ، دو راه پیش رو داریم ، فروش آن ملک و یا بازسازی آن فضا ، با بازسازی کردن میتوان تا چند سال آینده بدون دغدغه از آن فضا استفاده کرد.

بازسازی تجاری مغازه

از مواردی که در شروع بازسازی باید در نظر گرفت سیستم های تاسیساتی هستند که اگر نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند باید بررسی و مرمت شود.

بازسازی ستون ها :

نکته ی دیگر در بازسازی مغازه باید در نظر گرفت ، ستون ها میباشد که باید بررسی شود اگر ستون ها نیاز به مقاوم سازی دارند و یا ترک هایی بر روی آن ها ایجاد شده است باید بررسی و بازسازی شوند.

بازسازی مغازه

سقف :

سقف ها نیز از جمله مواردی هستند که باید به آن ها دقت کرد و در بازسازی فضا هایی مانند مغازه بسیار پر رنگ میباشند.

بازسازی فروشگاه

استفاده از سقف های کاذب برای بازسازی مغازه بسیار کاربردی میباشد زیرا علاوه بر ایجاد یک فضای آراسته میتوان با جایگذاری سیستم های تاسیساتی در سقف ها در هنگام خرابی ها احتمالی به سهولت کار کمک کرد.

مطالب بیشتر برای شما!  4 سوال مهم و طلایی بازسازی ساختمان و منزل 🏡👨‍🔧⚒

پیشنهاد: مراحل و انواع تغییرات در بازسازی اداری را با عکس ببینید.

کف :

از جمله موارد تاثیر گذار در بازسازی مغازه و کف ها میباشند ، بااجرای کفپوش ها و سرامیک ها میتوان شاهد تغییر کلی در فضای دلخواه شد.

بازسازی فروشگاه
نوسازی فروشگاه

درب ها و پنجره ها :

از موارد با اهمیت در بازسازی مغازه درب و پنجره ها میباشد ، که با تعویض و یا رنگ آمیزی و ترمیم آن ها میتوان جلوهی بهتری به فضای مغازه بخشد.با استفاده از پنجره های دوجداره میتوان از ورود سرو صدای مزاحم به داخل محیط کار جلوی کرد و همچنین استفاده از درب های ضد سرقت به منظور ایجاد امنیت بیشتر میتواند انتخاب مناسبی باشد.

بازسازی تجاری

تعویض شیر آلات و بازسازی سرویس بهداشتی :

شیر آلات یکی از مواردی هستند که در بروز خرابی و فرسودگی باید تعویض شود ، در بازسازی سرویس های بهداشتی نیز با مشاهده فرسودگی و یا خرابی در کاشی ها باید در صدد بازسازی آن بر آمد.

نصب شلف و قفسه :

در فضا های کاری و مغازه ها وجود قفسه های دیواری و یا شلف ها میتوان تاثیر فوق العاده ای در نظم دهی و ساماندهی فضا برای شما ایجاد کند .

تعمیر فروشگاه
نوسازی تجاری

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا