لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب منزل

همان طور که میدانید بازسازی فضای خانه ، مانند اتاق خواب میتواند یکی از کار های لذت بخش باشد ، اگر انگیزه و خلاقیت این کا را داشه باشید ف میتواند با تغییر های ساده یک دکوراسیون جدید را برای خود خلق کنید.

تیم پرهام دکور مرجع بازسازی و دکوراسیون داخلی  ، در این مطلب با  ارائه ایده ها و پیشنهاد های کاربردی هموراه سعی دارد تا بهترین ها را در اختیار شما بگذارد.

بازسازی اتاق

نکات مهم در بازسازی اتاق ها

اگر بازسازی فضای و یا بخشی از خانه مانند بازسای اتاق خواب  شما دارای تغییرات کلی میباشد قبل از هر چیز باید به نحوه ی تخریب و تعداد کارگران و دستگاه ها و تجهیزات  مورد نیاز توجه کنید  و از آنجایی که بازسازی خانه و یا اتاق نیاز به  متخصصین مربوط به این کار را دارد ، باید به افراد مرتبط رجوع و مشورت کنید.

در شروع بازسازی منزل و یا  بازسازی اتاق خواب باید قبل از تخریب به لوله های آب و یا گاز که از کف و یا دیوار ها ممکن است بگذرد توجه کرد که در هنگام تخریب ایجاد مشکل نکند و همچنین استفاده از تجهیزات مرتبط به تخریب که باعث مصرف برق و سرو صدای زیادی میشود ، بنابراین قبل از شروع کار بازسازی باید به صفر تا 100 مراحل آن توجه ی لازم کرد.

photo 2020 09 21 22 33 52 بازسازی اتاق خواب

 بازسازی اتاق خواب قدیمی

بازسازی بخشی از خانه مانند اتاق خواب میتواند تاثیر زیادی بر فضای شما و همینطور روحیه ی اعضای خانواده داشته باشد و همین طور باعث میشود شما هزینه کم تری را صرف این کار کنید ، بنابراین در ادامه به روش هایی که میتواند برای بازسازی کم هزینه تر باشد میپردازیم.

مطالب بیشتر برای شما!  بازسازی هتل

راه کارهای بازسازی کم هزینه اتاق خواب

 یکی  از قسمت هایی که میتوان با استفاد از آن شاهد تغییر زیادی در اتاق خواب شویم ، دیوار ها میباشد که با رنگ آمیزی و یا استفاده از کاغذ دیواری های متنوع که با هر سلیقه ی میتواند سازگار باشد و استفاده از کاغذ دیواری ها برای یکی از دیوار ها نیز میتواند بسیار موثر باشد و همینطور تغییر در کف اتاق نیز میتواند گزینه ی مناسبی برای تغیرات باشد . از گزینه های پیشنهادی دیگر میتواند استفاده از نور پردازی در فضای اتاق خواب باشد و اگر اتاق شما از نور طبیعی بر خوردار است ، از چیدن وسایلی که مانع ورود نور به داخل میشود خوداری کنید.

فضای اتاق خواب چون یک فضای خصوصی نیز محسوب میشود میتوانید با خلاقیت  در  نصب عکس های خود دوستان یک دکوراسیون متفاوت را برای خود خلق کنید.

استفاده و نصب در و پنجره های جدید نیز میتواند یکی از مسائل تاثیر گذار در روند تغییر و بازسازی اتاق خواب شما باشد.

همچنین اگر اتاق شما کمد دیواری دارد تعویض درب کمد دیواری ها نیز میتواند یکی از گزینه های مناسب برای تغییر و بازسازی اتاق خواب شما باشد.

photo 2020 09 01 02 23 08 بازسازی اتاق خواب
بازسازی اتاق
photo 2020 09 21 22 34 11 2 بازسازی اتاق خواب
بازسازی اتاق
photo 2020 09 21 22 34 12 بازسازی اتاق خواب
photo 2020 09 21 22 34 13 بازسازی اتاق خواب
بازسازی اتاق
photo 2020 09 21 22 34 14 بازسازی اتاق خواب
photo 2020 08 31 22 17 27 بازسازی اتاق خواب

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا