آشپزخانه یک محیطی است که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آن میگذرانند یک جورایی قلب عملکردی هر فضایی می باشد. اگر این محیط دکوراسیون قدیمی و فرسوده داشته باشد یک محیط خسته کننده میباشد. آشپزخانه محیطی است که برای بازسازی آن هزینه‌ی زیادی پرداخت میشود. روش‌های بسیار عاقلانه‌ای وجود دارد که شما میتوانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید و دیگر مجبور نباشید هزینه زیادی کنار بگذارید و اگر به دنبال صرف یک هزینه‌ی محدود هستید میتوانید با تغییرات کوچک این تفاوت را به وجود آورید، مانند تغییر رنگ دیوارها و یا کفپوش‌های آشپزخانه و ایجاد نورپردازی در فضاهای مختلف خانه و یا تغییر بین کابینتی‌ها.

قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه

بازسازی کابینت

مراحل بازسازی آشپزخانه

دیوار آشپزخانه

ارزان‌ترین روش برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رنگ کردن دیوارها می باشد چون چند لیتر رنگ هزینه کمتری دارد و میتوانید طرح‌های هنری را به دیوار بزنید باید توجه داشته باشید رنگی که انتخاب میکنید متناسب با دکوراسیون و میزان روشنایی آشپزخانه‌ی شما باشد.

بازسازی و تعویض کابینت آشپزخانه

در مرحله‌ی بعدی بازسازی آشپزخانه به سراغ کابینت‌ها میرویم. اگر بدنه‌ی سالمی دارند میتوانید فقط درب‌های آنرا تغییر دهید، با این کار میتوانید ظاهر کابینت را تغییر دهید با همان بدنه‌ی قبلی و هزینه ی کمتری هم برای شما به دنبال دارد.
همچنین میتوانید درهای بعضی از کابینت‌ها را بردارید به طوری که انگار از روز اول در نداشتند و از آن بعنوان شلف اسفاده کنید.
یکی دیگه از گزینه‌ها تعویض دستگیره‌‌های کابینت است و این کار میتواند تاثیر زیادی زیبایی بیشتر آشپزخانه شما داشته باشد.

نوسازی آشپزخانه و کابینت

بازسازی کف آشپزخانه

فرسوده ترین بخشی که میتوان در آشپزخانه پیدا کرد که نیاز به بازسازی داشته باشد کف آن می باشد، نیاز نیست تمام محیط را خالی کنید تا کاشی‌ها را عوض کنید می توانید کاشی را با چسب نصب کنید. همچنین می توانید از پارکت برای کف استفاده کنید.

توجه: انواع مراحل و عکس‌های مراحل بازسازی خانه و پروژه‌های بازسازی ما را ببنید.

بازسازی سقف آشپزخانه

آخرین جایی که می توانید با تغییر آن محیطی زیبا داشته باشید سقف آشپزخانه می باشد. میتوانید یک طرح کناف بسیار زیبا برای سقف خود انتخاب کنید تا جلوه ی زیبایی به فضای داخلی دهد.با استفاده از کناف کشی سقف‌ها و یا سقف‌های cnc و سقف های آسمان جلوه ی دیگری به فضای آشپزخانه‌ی خود بدهید.

تعمیر آشپزخانه

بازسازی کامل آشپزخانه

بازسازی کامل آشپزخانه که شامل ، تعویض لوله کشی ها و شیر آلات در صورت نیاز طراحی و اجرای کابینت‌های جدید و ایجاد کفپوش های متناسب با فضا، استفاده از بین کابینتی ها جدید استفاده از یک رنگ آمیزی هماهنگ برای محیط آشپزخانه و همچنین اگر درب و یا پنجره در آشپزخانه دارید در صورت نیاز و ضرورت میتوانید آنها را تعویض کنید.

نمونه کارهای ما

بازسازی آشپزخانه در تهران