02
ژانویه

بازسازی آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه یک محیطی است که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آن میگذرانند یک جورایی قلب عملکردی هر فضایی می باشد. اگر این محیط دکوراسیون قدیمی و فرسوده داشته باشد یک محیط خسته کننده می باشد. آشپزخانه محیطی است که برای بازسازی آن هزینه ی زیادی پرداخت میشود. روش های بسیار عاقلانه ای وجود دارد که شما میتوانید با کمترین هزینه آشپزخانه خود را بازسازی کنید و دیگر مجبور نباشید هزینه زیادی کنار بگذارید.

بازسازی کابینت

مراحل بازسازی آشپزخانه

دیوار آشپزخانه

ارزان ترین روش برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رنگ کردن دیوارها می باشد چون چند لیتر رنگ هزینه کمتری دارد و میتوانید طرح‌های هنری را به دیوار بزنید.

بازسازی کابینت

در مرحله ی بعدی به سراغ کابینت ها میرویم .اگر بدنه ی سالمی دارند میتوانید فقط درب های آنرا تغییر دهید، با این کار میتوانید ظاهر کابینت را تغییر دهید با همان بدنه‌ی قبلی.
همچنین میتوانید درهای بعضی از کابینت‌ها را بردارید به طوری که انگار از روز اول در نداشتند و از آن بعنوان شلف اسفاده کنید.
یکی دیگه از گزینه‌ها تعویض دستگیره‌‌های کابینت است و این کار میتواند تاثیر زیادی زیبایی بیشتر آشپزخانه شما داشته باشد.

قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

بازسازی کف

فرسوده ترین بخشی که میتوان در آشپزخانه پیدا کرد کف آن می باشد، نیاز نیست تمام محیط را خالی کنید تا کاشی‌ها را عوض کنید می توانید کاشی را با چسب نصب کنید. همچنین می توانید از پارکت برای کف استفاده کنید.

بازسازی سقف آشپزخانه

آخرین جایی که می توانید با تغییر آن محیطی زیبا داشته باشید سقف آشپزخانه می باشد. میتوانید یک طرح کناف بسیار زیبا برای سقف خود انتخاب کنید تا جلوه ی زیبایی به فضای داخلی دهد.

نمونه کار بازسازی

شما می توانید با تماس با ما (پرهام دکور) با خیال راحت و آسوده سفارش دهید و ما با کمترین هزینه و زمان آشپزخانه‌ی شما را بازسازی منزل کنیم.