لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

بازسازی آشپزخانه قدیمی

1490714707 250 kitchen makeover renovation update ideas inspiration before after بازسازی آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه یک محیطی است که خانم های خانه دار بیشترین وقت خود را در آن میگذرانند یک جورایی قلب عملکردی هر فضایی می باشد. اگر این محیط دکوراسیون قدیمی و فرسوده داشته باشد یک محیط خسته کننده میباشد. آشپزخانه محیطی است که برای بازسازی آن هزینه‌ی زیادی پرداخت میشود. روش‌های بسیار عاقلانه‌ای وجود دارد که شما میتوانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید و دیگر مجبور نباشید هزینه زیادی کنار بگذارید و اگر به دنبال صرف یک هزینه‌ی محدود هستید میتوانید با تغییرات کوچک این تفاوت را به وجود آورید، مانند تغییر رنگ دیوارها و یا کفپوش‌های آشپزخانه و ایجاد نورپردازی در فضاهای مختلف خانه و یا تغییر بین کابینتی‌ها.

قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه
Small Kitchen Remodel Ideas 00029 بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی کابینت

مراحل بازسازی آشپزخانه

دیوار آشپزخانه

ارزان‌ترین روش برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رنگ کردن دیوارها می باشد چون چند لیتر رنگ هزینه کمتری دارد و میتوانید طرح‌های هنری را به دیوار بزنید باید توجه داشته باشید رنگی که انتخاب میکنید متناسب با دکوراسیون و میزان روشنایی آشپزخانه‌ی شما باشد.

بازسازی و تعویض کابینت آشپزخانه

در مرحله‌ی بعدی بازسازی آشپزخانه به سراغ کابینت‌ها میرویم. اگر بدنه‌ی سالمی دارند میتوانید فقط درب‌های آنرا تغییر دهید، با این کار میتوانید ظاهر کابینت را تغییر دهید با همان بدنه‌ی قبلی و هزینه ی کمتری هم برای شما به دنبال دارد.
همچنین میتوانید درهای بعضی از کابینت‌ها را بردارید به طوری که انگار از روز اول در نداشتند و از آن بعنوان شلف اسفاده کنید.
یکی دیگه از گزینه‌ها تعویض دستگیره‌‌های کابینت است و این کار میتواند تاثیر زیادی زیبایی بیشتر آشپزخانه شما داشته باشد.

نوسازی آشپزخانه و کابینت

DSC7539 بازسازی آشپزخانه قدیمی
886d5c5dd8d11ea9474c1f13dc226df9 2 بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی کف آشپزخانه

مطالب بیشتر برای شما!  بازسازی اتاق خواب

فرسوده ترین بخشی که میتوان در آشپزخانه پیدا کرد که نیاز به بازسازی داشته باشد کف آن می باشد، نیاز نیست تمام محیط را خالی کنید تا کاشی‌ها را عوض کنید می توانید کاشی را با چسب نصب کنید. همچنین می توانید از پارکت برای کف استفاده کنید.

توجه: انواع مراحل و عکس‌های مراحل بازسازی خانه و پروژه‌های بازسازی ما را ببنید.

بازسازی سقف آشپزخانه

آخرین جایی که می توانید با تغییر آن محیطی زیبا داشته باشید سقف آشپزخانه می باشد. میتوانید یک طرح کناف بسیار زیبا برای سقف خود انتخاب کنید تا جلوه ی زیبایی به فضای داخلی دهد.با استفاده از کناف کشی سقف‌ها و یا سقف‌های cnc و سقف های آسمان جلوه ی دیگری به فضای آشپزخانه‌ی خود بدهید.

تعمیر آشپزخانه
bazsazi 1 بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی کامل آشپزخانه

بازسازی کامل آشپزخانه که شامل ، تعویض لوله کشی ها و شیر آلات در صورت نیاز طراحی و اجرای کابینت‌های جدید و ایجاد کفپوش های متناسب با فضا، استفاده از بین کابینتی ها جدید استفاده از یک رنگ آمیزی هماهنگ برای محیط آشپزخانه و همچنین اگر درب و یا پنجره در آشپزخانه دارید در صورت نیاز و ضرورت میتوانید آنها را تعویض کنید.

نمونه کارهای ما

بازسازی آشپزخانه در تهران

به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×