لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل

دکوراسیون تاپه

استفاده از رنگ تاپه میتواند جایگزین مناسبی برای رنگ سفید باشد. ایجاد دکوراسیون رنگ تاپه در فضاهای مختلف خانه میتواند دکوراسیون دلچسبی برای فضای خانه شما ایجاد کند.

رنگ تاپه یک رنگ خنثی میباشد و مانند رنگ سفید کلینیکی عمل نمیکند. یکی انتخاب ها برای این رنگ در محیط خانه، حمام میباشد.

از آنجایی که رنگ تاپه نوعی رنگ خنثی محسوب میشود، استفاده از آن در حمام میتواند به ما کمک کند لکه هایی که میتواند در این محیط ایجاد شود ، کم تر به چشم آید.

دکوراسیون رنگ تاپه
photo 2020 08 10 10 37 55 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
دکوراسیون رنگ تاپه

ایده رنگ تاپه میتواند فضای شما را به یک محل پر رفت و آمد و دنج تبدیل کند. استفاده از این رنگ باعث بزرگتر جلوه دادن فضای شما میشود و در استفاده با حمام‌هایی با کفپوش‌های تیره به دلیل خنثی بودن این رنگ با هر دکوراسیونی ایجاد هماهنگی میکند.

ایده استفاده از رنگ تاپه برای دیوار نشیمن و پذیرایی

دکوراسیون رنگ تاپه با تنوع زیاد و به دلیل خنثی بودن آن همان طور که گفتیم میتواند با دکوراسیون های مختلف ترکیب شود،هنگام انجام بازسازی خانه رنگ تاپه یک انتخاب مناسب برای به وجود آوردن یک دکوراسیون ایده آل میتواند نقش موثری داشته باشد.

استفاده از رنگ تاپه برای انواع لوازم خانه میتواند مناسب باشد ، استفاده از آن در مبلمان و یا وسایل آشپزخانه و یا وجود یک گاز و یخچال با رنگ با رنگ قهوه ای تیره میتواند تناسب را در دکوراسیون شما ایجاد کند.

مطالب بیشتر برای شما!  مدل زبرا پذیرایی

photo 2020 08 10 10 38 38 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
photo 2020 08 10 10 39 09 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل

همان طور که گفتیم اگر به دنبال یه فضای دنج و پر جنب و جوش هستید میتوانید از این رنگ در دکوراسیون خود استفاده کنید.

وجود تم قهوه ای در دکوراسیون تاپه باعث ایجاد فضای امن و القای حس سکون میشود و همین طور باعث حسه جدیت و همین امر باعث میشود گاهی از آن به عنوان یک رنگ کسل کننده یاد شود ، در صورتی که ما میخواهیم با نشان دادن اهمیت این رنگ در فضای خانه از آن به عنوان یک نقطه شروع اساسی استفاده کنیم.

دکوراسیون رنگ تاپه

استفاده از این رنگ برای دیوار و یا دیوار های هنری

همانطور گفتیم با توجه به این موضوع که رنگ تاپه مانند رنگ خاکستری یک رنگ رایج  محسوب میشود ، ایده برای ترکیب آن با دیوار های دکوراتیو و یا هنری کار سختی نمیباشد.

استفاده از این برای دیوار ها علاوه بر خنثی بودن ، آرامش محیط را نیز افزایش میدهد.

استفاده از این رنگ میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای رنگ سفید باشد و همینطور به راحتی میتواند با رنگ های گرم دیگر ترکیب شود و هماهنگی ایجاد کند.

استفاده از دیوار هایی که بافت دارند انتخاب مناسبی برای به نمایش گذاشتن این رنگ میباشد.

استفاده از رنگ تاپه در دکوراسیون میز ناهار خوری

در استفاده از این رنگ برای فضای غذا خوری در محیط خانه و استفاده از وسایل متناسب با این نوع رنگ و دکوراسیون میتواند جلوه ویژگی به محیط ما بدهد.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون طوسی

با استفاده از دکوراسیون رنگ تاپه میتوانید در هنگام بازسازی و یا تغییر در دکوراسیون منزل خود سبک جدیدی را در فضای خانه به وجود آورید و یک فضای ایده آل داشته باشید.

photo 2020 08 10 10 39 57 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
دکوراسیون رنگ تاپه
photo 2020 08 10 10 43 51 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
دکوراسیون رنگ تاپه
photo 2020 08 10 10 46 35 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
دکوراسیون رنگ تاپه
photo 2020 08 10 10 47 49 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
photo 2020 08 10 10 49 16 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
photo 2020 08 10 10 49 32 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
دکوراسیون رنگ تاپه
photo 2020 08 10 10 54 43 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل
photo 2020 08 10 11 06 58 ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا