لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه

دکوراسیون سبز نعنایی

ایده استفاده از سبز نعنایی در دکوراسیون و عناصر و سبک خانه میتواند سازگار باشد و با رنگ های روشن و یا تیره متالیک به خوبی هماهنگ میشود.

استفاده از این رنگ به  جای رنگ های بی روح کیلینیکی  و به عنوان یک رنگ پایه  در سالن نیشمن میتواند گزینه مناسبی برای محیط ما باشد و به خوبی میتواند با سایر عناصر دیگر در خانه ترکیب شود و حس و حال دلچسبی را برای شما در محیط خانه به وجود آورد.

دکوراسیون سبز نعنایی
photo 2020 08 17 15 46 29 معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه

ویژگی رنگ سبز نعنایی

رنگ سبز نعنایی جزوء رنگ های طبیعی آرامش میباشد که  به راحتی با رنگ های متالیک ترکیب میشود و در عین فضای خانه ی شما را به یک محیط دنج و مدرن تبدیل میکند.

رنگ سبز نعنایی در کف

استفاده از یک فرش با رنگ نعنایی،فضای شما را بزرگتر ،روشن و مجلل تر نشان میدهد و در این صورت برای انتخاب رنگ مبلمان هم میتوانید از رنگ های روشن و یا رنگ های آلبالویی و خاکستری استفاده کنید.

دکوراسیون سبز نعنایی
دکوراسیون سبز نعنایی

استفاده از رنگ سبزنعنایی در دیوارهای دکوراسیون سبز نعنایی

استفاد از رنگ سبز نعنایی به دلیل خنثی بودن آن، علاوه بر منحصر به فرد بودن ، دیوار های تمیز را همیشه برای ما به نمایش میگذارد، زیرا رنگ این دیوار نسبت به رنگ های سفید و روشن کثیفی را کم تر به نمایش میگذارد و همینطور استفاده از کاغذ دیواری های با این سبک رنگ و طرح.

مطالب بیشتر برای شما!  تاثیر آباژور در نورپردازی دکوراسیون 🛋

طبق گفته طراحان داخلی، رنگ سبز با ترکیب مبلمان کرم رنگ و یا از همین قبیل رنگ های روشن نه تنها یک دکوراسیون شیک و مدرن را به فضای ما میدهد بلکه تا سال ها از مد خارج نمیشود، چون این رنگ به دلیل خنثی بودن نسبت به رنگ های دیگر احساس کمتری را بر می انگیزد.

دکوراسیون سبز نعنایی

photo 2020 08 17 15 47 37 معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه
دکوراسیون سبز نعنایی
photo 2020 08 17 15 48 23 معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه
photo 2020 08 17 15 50 13 معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه
دکوراسیون سبز نعنایی
دکوراسیون نعنایی
photo 2020 08 17 15 53 39 معرفی دکوراسیون سبز نعنایی برای خانه
دکوراسیون سبز نعنایی
دکوراسیون سبز نعنایی

دکوراسیون داخلی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا