لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

ایده استفاده از جاکفشی و جالباسی

برای داشتن یک جا کفشی و یا یک جا لباسی مناسب باید علاوه بر زیبایی و مدرن بودن به دنبال کارایی و استفاده مناسب از آن نیز باشیم ، در ادامه ی این مطلب ما نکات کاربردی در تهیه و طراحی جاکفشی و یا جا لباسی در اختیار شما قرار میدهیم ، با ما همراه باشید.

بکارگیری از جا کفشی و یا جالباسی باعث به وجود آمدن یک نظم مناسب در کنار فضای ورودی میشود که علاوه بر آن بر زیبایی و مدرن شدن فضا ی خانه تاثیر میگذارد و دکوراسیون منزل شما را زیبا تر میکند.

جاکفشی و جالباسی

تاثیر این فضا بر دکوراسیون شما به این منظور اهمیت دارد که در هنگام ورود به فضای خانه اولین تصویری که در ورودی با آن رو به میشویم جاکفشی و یا جا لباسی میباشد بنابراین به کارگیری دقت و سلیقه در این قسمت میتواند بسیار تاثیر گذار باشد در داشتن یک دکوراسیون زیبا ، از نظر کارایی نیز چه در هنگام ورود و یا در هنگام خروج به کارگیری از این فضا برای ما بسیار مفید میباشد زیرا میتوانیم در این فضا به تعویض لباس و یا قرار دادن وسایلی که با خود هراه داریم ، آویزان کردن چتر و یا قرار دادن کیف و کفش در این فضا میتواند برای ما بسیار کاربردی باشد.

جاکفشی و جالباسی

فاکتور های مهم در انتخاب جاکفشی و جا لباسی :

یکی از مواردی که در طراحی و جایگذاری جاکفشی و جا لباسی ها باید به آن دقت کرد ، میزان فضایی که ما در اختیار داریم میباشد ، زیرا با در نظر گرفتن فضای غیر کاربردی و حجم زیاد برای جاکفشی وجالباسی باعث میشود، فضای ورودی را کاهش دهد و باعث اشغال فضای زیادی شود ، بنابراین با توجه به این نکته ، برای خریداری و طراحی علاوه بر اینکه باید به فضایی که داریم دقت کنیم و متناسب با آن فضا خریداری کنیم ، توجه به تعداد افراد خانواده نیز مهم میباشد ، در خانواده ای که جمعیت بیشتری دارد ، طبیعتا به فضای بیشتری برای نگهداری وسایل خود نیاز دارند ، اما در خانواده ای تعداد آن ها کم تر است ، حجم بیشتر این فضا بلا استفاده باقی میماند و کاربردی ندارد.

جاکفشی و جالباسی

انتخاب نوع جاکفش و جالباسی :

انتخاب نوع جاکفشی و جالباسی نسبت به دکوراسیون و نوع سلیقه ی شما انتخاب میشود ، جاکفشی و جالباسی نیز مانند چیز های دیگر دارای نوع مدرن و یا کلاسیک و روستیک میباشد ، اما در بین انتخاب های موجود خلاقیت در طراحی برای این فضا نیز میتواند بسیار کاربردی باشد.

مطالب بیشتر برای شما!  بهترین ایده ها برای طراحی فضای سبز در حیاط منزل

بنابراین با استفاده از طرح های خلاقانه ی خود میتوانید ، در طراحی و ایجاد یک جالباسی و جا کفشی متناسب با سلیقه ی خود این فضا را برای خود ایجاد کنید و بر افزایش دکوراسیون خود بپردازید.وجود آینه در این فضا نیز میتواند بسیار کاربرد ی و همچنین از نظر زیبای تاثیر گذار باشد.

komod18110307 1 ایده استفاده از جاکفشی و جالباسی
جاکفشی و جالباسی
جاکفشی و جالباسی

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا