سقف کاذب

سقف کاذب جدیدترین سقفی است که به دلیل زیبایی، نورپردازی و عایق حرارت بودن بسیار پراستفاده است. از مهم ترین دلایل استفاده از سقف کاذب میتوان پوشش دادن و پنهان سازی سقف اصلی و تاسیسات روی سقف را نام برد.

این سقف به وسیله یک فریم به دیوارهای کنار سقف و خود سقف وصل میشود تا کمترین سنگینی به سقف کاذب وارد شود. این سقف با توجه به جنس استفاده شده در آن مانند پی وی سی، چوب و گچ و همچنین مکان و آب هوای آن شهر دارای قیمت های متفاوتی است.

از مهمترین ویژگی های این سقف میتوان جلوگیری از نفوذ رطوبت و اتلاف دما، سبک بودن، پایین بودن هزینه طراحی و اجرا، مدرن بودن و جذابیت، امکان ایجاد نورپردازی های متنوع و انعطاف پذیری را نام برد.

سقف کاذب کناف


این سقف پرکاربردترین سقف و به صرفه ترین سقف در بین سقف ها است. از مهم ترین ویژگی های این سقف میتوان عایق بودن در برابر حرارت و صدا ، زیبایی ظاهری عالی که نقش موثری در دکوراسیون داخلی منزل دارد را نام برد.

انواع سقف کناف و عکس ها و پروژه های پرهام دکور را ببینید.

سقف کاذب مشبک یا شبکه ای


این سقف کاذب از تایل های گچی ساخته شده است و بیشتر در اداره ها از آن استفاده میشود. مشبک شامل تایل pvc نیز در اکثر موارد در سرویس بهداشتی و حمام استفاده میشود. ویژگی بارز این سقف ها دوام و جلوگیری ورود آب و رطوبت در داخل فضای ساختمان است.

سقف کاذب کششی یا کشسان


سقف کاذب کشسان یا کششی یکی از جدیدترین و زیباترین سقف ها است که در ساخت آن از پارچه ای با جنس PVC استفاده شده است. ویژگی که این پارچه ها دارند این است که امکان کشسانی و کش دادن دارند و میتوان با گرما دادن به اندازه دلخواه آنها را کش داد. از این پارچه ها برای پوشش دادن دیوار نیز استفاده میشود.

سقف کاذب سی ان سی CNC


در ساخت این سقف از تایل های معرق با طرح های مختلف استفاده میشود. با توجه به اجرای سقف با استفاده آویزهای نگهدارنده یا با حمل روی دیوارها نصب میشوند. به دلیل استفاده از تایل های معرق به این سقف، سقف معرق نیز گفته میشود.

سقف کاذب آسمان مجازی


این سقف دارای سه قسمت

1- سازه سقف که شامل پروفیل های مختلف مانند: نبشی ، پیچ ها و… است.

2- سازه نورپردازی که شامل انواع لامپ های LED , FPL , T5 , T4 میشود.

3- تایل آسمان مجازی

نمونه اجرای سقف کاذب توسط پرهام دکور

پروژه های انجام شده توسط پرهام دکور

پرهام دکور با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر بازسازی ساختمان ،طراحی و اجرای دکوراسیون ،اجرای انواع سقف کاذب و خدمات مرتبط دیگر با استفاده از نیرو های متخصص و بهره گیری از دانش روز اماده ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان می باشد.


پرهام دکور مجری انواع سقف کاذب ( ساده، دکوراتیو، مشبک، نورمخفی، جای LCD، دیوار های جداکننده کناف) با متریال کناف ایران می باشد.

ما این نوید را به شما می دهیم که تمام اجرا ها را با گروهی حرفه ای و ضمانت اجرایی برای شما انجام می دهیم.

ما از عقد قرار داد تا پایان کار در کنار شما هستیم تمام مراحل اجرا، زیر نظر ناظرین خبره ما انجام می شود.

جهت طراحی و اجرای انواع سقف کاذب  با ما تماس بگیرید.  

  •  تلفن: 02176710898
  •  موبایل : 09120285635