دکور چوبی زیبا برای پشت تلویزیون

استفاده از مدل های مختلف دکور چوبی روی دیوار یا بخش های دیگر منزل و ادارات یک روش بسیار عالی برای زیبایی دکوراسیون داخلی می باشد. استفاده از تخته ها و تزیینات چوبی میتواند زیبایی خاصی به فضای خانه ی شما ببخشد و امروزه پیدا کردن چند قطعه چوب مختلف برای دکوراسیون فضای داخلی خانه کار سختی نمیباشد و از آنجایی که چوب یک عنصر طبیعی میباشد و استفاده از عناصر طبیعی به انسان و فضای شما آرامش میبخشد.

شاید شما چوب را به عنوان اغواکننده ترین مواد و مصالح بدانید که برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده میشود. رنگ ها و طرح‌های منحصر به فرد چوب و ست شدن آن با لوازم خانه بسیار مهم است.
با پرهام دکور تیم متخصص در بازسازی خانه همراه باشید تا ببینید چگونه میتوانید دکورهایی از جنس چوب را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

دکور چوبی در اتاق خواب

دکور چوبی در دکوراسیون

اگر میخواهید از دکور چوبی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید بهتر از یک قفسه چوبی با طرح‌های مختلف استفاده کنید مطمئن باشید وقتی لوازم خانه را در آن بچینید دیگر از تصمیم خود مایوس نمیشوید و همین استفاده از شلف های چوبی در فضا های مختلف خانه برای ایجاد یک دکوراسیون خلاقانه.

با استفاده از قفسه های چوبی مختلف میتوانید یک کتابخانه ی خانگی چوبی خلاقانه برای خود ایجاد کنید و از آن برای نگهداری کتاب های مختلف استفاده کنید.

یکی از بهترین گزینه ها در دکور چوبی استفاده از شلف دیواری در طرح های مختلف و با تزیینات زیبا است. روی لینک قرمز کلیک کنید.

استفاده از چوبی در سقف

روش دیگر استفاده از این دکور در سقف خانه خود یا ادارات می باشد اگر از طرح یک دست به رنگ سفید خسته شده اید میتوانید از طرح های مختلف چوب برای تغییر دکوراسیون استفاده کنید.
آینه های منزل به تنهایی خیلی کلافه کننده می باشد میتوانید از دکور چوبی برای تغییر حالت قبلی استفاده کنید .

استفاده از تایل های چوبی چه در کف و چه در سقف فضای مختلف میتواند باعث تحول بسیار زیادی در فضای شما ایجاد کند.

استفاده از دکور چوبی در پذیرایی

پذیرایی با طرح چوب

در استفاده از چوب بی پروا باشید

یکی دیگر از ایده های استفاده از دکور چوبی این است که بیاید قاب پنجره‌های خود را تغییر بدهید . چه ایرادی دارد که قاب پنجره‌ها از چوب باشد؟؟ از نظر ما که هیچ مشکلی ندارد چون از ورود سر و صدا به داخل جلوگیری میکند.
پارکت‌ها هم جزئی از دکور چوبی می باشد و میتوانید از پارکت ها برای تغییر کف ساختمان خود که موکت یا سرامیک می باشد استفاده کنید.
مبلمان منزل هم یکی از رایج ترین دکورهای چوبی می باشد که در هر منزلی استفاده می شود که می توانند در طرح‌های مختلف ظاهر شوند.

دکور چوبی روی دیوار

دکور و دیزاین چوبی روی دیوار

تاثیرات و فواید استفاده از دکور چوبی در خانه

طبق تحقیقاتی که بر مبنای طراحی بیوفیلیک انجام شده چوب عنصریه که وجودش در خانه احساس آرامش و سلامتی به افراد خانه هدیه میدهد پس استفاده از قطعات چوبی در دکورمون میتواند حس گرما و صمیمیت بیشتری به خانه ها اضافه کند. نمیدونم احساس کردین یا نه ولی وجود چوب در دکور احساس زنده بودن ایجاد میکند انگار قسمتی از طبیعت توی خونمونه چیزی که هیچ وقت با متریال های مصنوعی به وجود نمیاد.
چوب به دلیل ست شدن با دکوراسیون های مختلف از نظر زیبا شناسی هم توخونه مون خیلی میتونه مهم باشه و به دلیل رنگ طبیعی و بافت بی نظیرش میتونه با تموم سبک های معماری از جمله روستیک و مدرن هم نشین باشه.

میتونیم از چوب به عنوان متریال قالب دکور استفاده کنیم ولی اگه به سلیقتون نزدیک نیست میتونین به عنوان متریال همنشین یا لوازم کوچک مثل آباژور میز عسلی و ست های متنوع استفاده کنید. از جمله لوازم دکوری چوبی که میتونه با بقیه وسیله ها هم نشین بشه ویترین یا قفسه کتاب هست.

طرح ها و مدل های جدید دکور چوبی

دکور چوبی
دکور چوبی
دکور چوبی در منزل
دکور چوبی در منزل
دکور چوبی در منزل
دکور چوبی در منزل
دکور چوبی در منزل جدید
دکور چوبی در پذیرایی منزل
دکور چوبی در پذیرایی منزل

چوب‌ها شاید حضور معمولی داشته باشند ولی در دکوراسیون داخلی نقش بسیار مهمی دارد. اگر علاقه‌تان به چوب بسیار زیاد است می توانید با ما تماس بگیرید و دکوراسیون و بازسازی ساختمان خود را به ما بسپارید.

برای مشاهده نمونه کار های دکور چوبی شرکت پرهام دکور صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید.