• تلفن : 02176710898
  • موبایل : 09120285635
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

درب و پنجره UPVC

درب و پنجره UPVC

درب و پنجره UPVC چیست؟

پنجره upvc

درب و پنجره upvc دوجداره با پروفیل‌های upvc عایق صدا و دما هستند و با توجه به کارآیی مورد نیاز به شکل‌های مختلفی باز میشوند.

این مواد مهمترین ماده برای ساخت در و پنجره upvc می باشد و به معنای سخت شدن و حالت نرم پلاستیک است. ماده (Upvc) اولین بار در سال 1912 به تولید رسید که خود از جنس پلیمر pvc  است.

پنجره UPVC

پنجره upvc  مزیت های مختلفی دارد که شامل عایق بودن در برابر گرما و سرما ، عایق در برابر آتش سوزی ، سخت بودن آن ، عایق بودن در برابر آلودگی‌های صوتی و گرد و غبار (شیشه‌ها به صورت دوجداره می باشد) ، مقاوم بودن در برابر پوسیدگی ، نیاز به رنگ آمیزی ندارد بنا به درخواست مشتری یا به رنگ سفید یا رنگ های دیگر تولید میشود. پنجره‌های upvc طوری طراحی شده‌اند که در زمان کثیف شدن بتوان آنها را به راحتی تمیز کرد.

جدیدترین پنجره upvc

روش های باز شدن پنجره upvc

  • حالت ثابت
  • حالت کلنگی
  • از دو طرف باز شو
  • حالت کشویی
  • تک حالته
  • مدل سایبانی
  • حالت فرانسوی

انواع پنجره UPVC

پنجره ثابت upvc

یکی از مدل‌های پنجره upvc پنجره‌های ثابت هستند که منظره‌ی بیرون منزل را به خوبی نشان میدهد و به خوبی نور را به داخل اتاق راه میدهند و بسیار کارآمد هستند. به همین دلیل برای پذیرایی و نشیمن یا خانه‌های که ویو یه منظره‌های زیبا دارند بهترین گزینه است. این پنجره‌ها دارای یک پروفیل و چارچوب بزرگ و باریک هستند.

پنجره‌ بازشو upvc

پنجره‌ها بازشو به چند لولا وصل است که موجب حرکت آن میشود و اکثرا به سمت خارج باز می شوند. این پنجره‌ها امکان تهویه هوا و نور مناسب را ارائه داده و منظره‌‌ای چشم نواز و بازدهی عالی‌ از انرژی را به وجود می‌آورند. سرانجام گزینه مناسبی برای اتاق‌های خواب ، اتاق نشیمن، اتاق‌های ناهارخوری و اتاق‌هایی با ویو زیبا هستند.

پنجره سایبان upvc

پنجره‌های سایبان از بالا آویزان شده و رو به بالا به سمت بیرون باز و بسته میشوند و اینکار معمولا توسط یک میل لنگ انجام میشود.

از ویژگی‌های این پنجره میتوان جلوگیری از ورود هوای بیرون و عایق دما بودن ، تهویه‌ی مناسب هوا و عبور نور و روشنایی خوب را نام برد. بیشتر مردم از این پنجره‌ها را برای زیرزمین ، حمام یا آشپزخانه در قسمت بالای سینک انتخاب می کنند.

پنجره‌های چرخشی یو پی وی سی

با چرخش این پنجره‌ها به اطراف هوا به خوبی تهویه میشود و علاوه بر آن تمیز کردنشان را نیز بسیار آسان می‌کند زیرا به راحتی به سمت بالا و پایین حرکت کرده و میچرخند. هر دو عمل با چرخش یک اهرم فعال می شود ، که تمام حرکت‌های موجود در قاب را کنترل می کند. این پنجره با این سیستم کارایی در رده های بالا از نظر راندمان انرژی ، عایق صدا و امنیت قرار دارد و دارای رتبه‌های تجاری بالایی است. بسیاری از گزینه‌ها ، اندازه‌ها و پیکربندی ها را برای برآورده کردن هر نوع ظاهر و عملکرد مورد نیاز را میتوان طراحی کرد.

پنجره آویزان یو پی وی سی

پنجره‌های آویزان در یک جهت عمودی کار می کنند و به صورت آویزان یا دو آویز در می آیند. آنها اغلب در خانه های مزرعه مورد استفاده قرار می گیرند و برای حفظ ظاهری کلاسیک و تهویه مناسب بسیار عالی هستند. این پنجره ها به راحتی و یکپارچه باز می شوند و برای تمیز کردن به آسانی کج می شوند.

پنجره کشویی یو پی وی سی

این پنجره‌ها بصورت کشویی در یک جهت افقی حرکت می کند و در دو گزینه کشویی تکی و دوتایی قرار دارد. پنجره های کشویی به راحتی و یکپارچه باز می شوند و به راحتی تمیز می شوند. آنها گزینه ای عالی برای زیرزمین و اتاق خواب هستند.

درب upvc

در این درب ها نیز از پروفیل UPVC استفاده شده است. از ویژگی های اصلی آنها بهینه سازی انرژی و زیبایی و استقامت بالای درب‌ها  است.

این درب ها دارای طرح ها و شکل های مختلفی هستند که مشتری میتواند با توجه به سلیقه‌ی خود بهترین درب را انتخاب کند.

درب upvc

جهت تعویض درب و پنجره در بازسازی خانه قدیمی یا محل کار خود با ما تماس بگیرید.