• تلفن : 02176710898
  • موبایل : 09120285635
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

درب و پنجره UPVC

درب و پنجره UPVC چیست؟

پنجره upvc

شاید به این فکر افتادید که درب یا پنجره های خانه خود را تغییر بدهید پیشنهاد پرهام دکور به شما این است که از درب و پنجره های upvc استفاده کنید. با ما همراه باشید تا همه چیز را راجب درب و پنجره UPVC به شما بگوییم.

Upvc مخفف کلمات Unplasticized PolyVinyl Chloride می باشد.

این مواد ماده اصلی برای ساخت پنجره upvc  می باشد که به معنای سخت شدن است و حالت نرم پلاستیک از بین رفته است. این ماده (Upvc) اولین بار در سال 1912 به تولید رسید. ماده اصلی سازنده ی آن پلیمر pvc  می باشد.

پنجره UPVC

پنجره upvc  مزیت های مختلفی دارد که شامل عایق بودن در برابر گرما و سرما ، عایق در برابر آتش سوزی ، سخت بودن آن ، عاق بودن در برابر آلودگی های صوتی و گردو غبار ( شیشه ها به صورت دوجداره می باشد ) ، مقاوم بودن در برابر پوسیدگی ، نیاز به رنگ آمیزی ندارد بنا به درخواست مشتری یا به رنگ سفید یا رنگ های دیگر تولید میشود. پنجره های upvc جوری طراحی شده اند که در زمان کثیف شدن بتوان آن ها را به راحت تمیز کرد.

جدیدترین پنجره upvc

روش های باز شدن پنجره upvc

  • حالت ثابت
  • حالت کلنگی
  • از دو طرف باز شو
  • حالت کشویی
  • تک حالته
  • مدل سایبانی
  • حالت فرانسوی

انواع پنجره UPVC

پنجره ثابت upvc

از جمله مدل‌های پنجره upvc پنجره‌های ثابت هستند که منظره‌ی بیرون را بدون مانع نشان میدهند و نور زیادی دارند و بسیار کارآمد هستند. برای اتاقهای نشیمن یا اتاق‌های دارای منظره بسیار عالی هستند. این پنجره‌ها میتوانند با یک پروفیل و چارچوب بزرگ یا باریک همراه باشند.

پنجره‌ بازشو upvc

این پنجره‌ها به لولا وصل هستند. اکثرا به سمت خارج باز می شوند. آنها امکان تهویه و نور بسیار عالی را فراهم می کنند ، منظره ای بدون مانع و راندمان عالی انرژی را ارائه می دهند. این پنجره اغلب گزینه مناسبی برای اتاق های نشیمن ، اتاق های خواب ، اتاق های ناهار خوری و اتاق هایی با ویو هستند.

پنجره سایبان upvc

پنجره های سایبان به بالا آویزان شده و به بیرون و رو به بالا به سمت خارج باز شده و به طور معمول دارای میل لنگ است. آنها ضمن محافظت از ورود هوای بیرون ، تهویه و نور را ارائه می دهند. بسیاری از مالکان خانه این پنجره‌ها را برای زیرزمین ، حمام یا آشپزخانه بالای سینک انتخاب می کنند.

پنجره‌های چرخشی یو پی وی سی

چرخش این پنجره‌ها علاوه بر اینکه برای تهویه هوا مناسب است تمیز کردنشان نیز بسیار آسان است و به راحتی به سمت بالا حرکت میکنند. هر دو عمل با چرخش یک اهرم فعال می شود ، که تمام حرکت‌های موجود در قاب را کنترل می کند. این پنجره با این سیستم کارایی در رده های بالا از نظر راندمان انرژی ، عایق صدا و امنیت قرار دارد و دارای رتبه‌های تجاری بالایی است. بسیاری از گزینه ها ، اندازه ها و پیکربندی ها را برای برآورده کردن هر نوع ظاهر و عملکرد مورد نیاز را میتوان طراحی کرد.

پنجره آویزان یو پی وی سی

پنجره‌های آویزان در یک جهت عمودی کار می کنند و به صورت آویزان یا دو آویز در می آیند. آنها اغلب در خانه های مزرعه مورد استفاده قرار می گیرند و برای حفظ ظاهری کلاسیک و تهویه مناسب بسیار عالی هستند. این پنجره ها به راحتی و یکپارچه باز می شوند و برای تمیز کردن به آسانی کج می شوند.

پنجره کشویی یو پی وی سی

این پنجره‌ها بصورت کشویی در یک جهت افقی حرکت می کند و در دو گزینه کشویی تکی و دوتایی قرار دارد. پنجره های کشویی به راحتی و یکپارچه باز می شوند و به راحتی تمیز می شوند. آنها گزینه ای عالی برای زیرزمین و اتاق خواب هستند.

درب upvc

در این درب ها نیز از پروفیل UPVC استفاده شده است. از ویژگی های اصلی آنها بهینه سازی انرژی و زیبایی و استقامت بالای درب ها  است.

این درب ها دارای طرح ها و شکل های مختلفی هستند که مشتری میتواند با توجه به سلیقه‌ی خود بهترین درب را انتخاب کند.

در و پنجره upvc - پرهام دکور