لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

رنگ کابینت جدید

یکی از راه کارهای نسبتا ساده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما میتواند رنگ آمیزی باشد که نه نیاز به بازسازی دارید و نه هزینه‌های سنگین برای شما دربرخواهد داشت. از رنگ های گرم و شاد گرفته تا استفاده از رنگ‌های ملایم و سرد و خنثی. اگر شما هم به دنبال رنگ کابینت جدید برای رنگ آشپزخانه خود در سال پیش رو هستید در ادامه همراه ما باشید.

همانطور که میدانید ، وقتی صحبت از رنگ میشود هر کسی به رنگ دلخواه خود و سلیقه ی شخصی در انتخاب رنگ فکر میکند ، در کنار این موضوع دونستن سبک رنگ ها و چگونگی درست استفاده کردن از آنها میتواند در انتخاب رنگ مناسب ما را راهنمایی کند و یک فضای مناسب و دید بصری مناسب برای ما ایجاد کند.

انتخاب رنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد ، مانند نور گیری فضا ، متراژ و سبک کابینت ها ی ما ، بنابراین لازم است با در نظر گرفتن این موارد ، رنگ مورد نظر برای اجرای کابینت ها را انتخاب کنید.

امروزه استفاده از رنگ های تیره برای کابینت ها بسیار ترند شده است ، البته در استفاده از این رنگ ها نباید زیاده روی کرد و باید یک ترکیب رنگی مناسب برای این کابینت ها در نظر گرفت تا فضا را برای افراد خانواده تیره و دلگیر نکند.

مطالب بیشتر برای شما!  جدیدترین مدل کابینت های شیشه ای و ویترین دار

اما در انتخاب رنگ های کابینت بهتر است به رنگ های سال هم کمی نزدیک باشیو ، همان طور که میدانید رنگی که امسال طرفدار زیادی پیدا کرده است رنگ آبی کلاسیک و یا اصطلاحا آبی درباری میباشد.

رنگ کابینت جدید بادمجانی

اگر آشپزخانه ی شما دارای دکوراسیون کلاسیک میباشد استفاده از رنگی که بتواند فضا را چشمگیرتر نشان دهد برای شما بهتر است واستفاده از رنگ بادمجانی که رنگی نزدیک به رنگ بنفش دارد میتوان استفاده کرد و همچنین ترکیب این رنگ با سقف و دیوارهای سفید میتواند یک ایده مناسب برای این آشپزخانه باشد.

رنگ کابینت جدید بادمجانی
رنگ کابینت جدید بادمجانی
photo 2020 08 02 15 39 43 رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

رنگ کابینت جدید فیروزه‌ای

انتخاب رنگ‌های خنک مانند رنگ فیروزه‌ای  برای مناطقی با تابستان‌های طولانی میتواند بهترین گزینه برای انتخاب رنگ آشپزخانه‌ی شما باشد.

رنگ فیروزه‌ای به دلیل تاثیر گذاری زیاد اگر به صورت تاکیدی هم در فضا استفاده شود اثر مطلوب خود را خواهد گذاشت، انتخاب این رنگ کابینت جدید در آشپزخانه آن را به صورت مدرن و ایجاد حس دعوت کنندگی در می آورد و همچنین ترکیب این رنگ با رنگ سفید میتواند جزوء بهترین ایده‌ها برای رنگ آشپزخانه‌ی شما باشد.

رنگ کابینت جدید فیروزه‌ای
رنگ کابینت جدید فیروزه‌ای
رنگ کابینت جدید فیروزه‌ای
رنگ کابینت جدید فیروزه‌ای
photo 2020 07 26 15 27 37 رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

 رنگ کابینت هلویی

استفاده از رنگ‌های مانند رنگ هلویی در استفاده از دکوراسیون جرات زیادی میخواهد اما همانطور که میبینید ، در این خانه با استفاده از این رنگ و استفاده رنگ تیره برای بر قراری ارتباط بین رنگ روشن هلویی و یک رنگ تیره ایجاد شده است که بسیار فضا را شیک و مدرن کرده است.

مطالب بیشتر برای شما!  کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن

 رنگ کابینت هلویی

رنگ کابینت جدید طوسی و یا خاکستری

از جمله رنگ‌های جدید و پر طرفدار امروزی و نوع دکوراسیون مدرن که بسیار از آن استفاده میشود رنگ طوسی است، استفاده از این رنگ میتواند انتخاب مناسبی برای ایجاد یک آشپزخانه شیک و مدرن باشد.

رنگ کابینت جدید طوسی و یا خاکستری
photo 2020 07 22 11 07 13 رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟
photo 2020 07 22 11 07 24 رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

رنگ کابینت لاجوردی

رنگ لاجوردی نیز از جمله رنگ‌های کابینت جدید قوی برای به کارگیری در آشپزخانه میباشد و باید برای استفاده آن  را با سطوح سفید ترکیب کنیم تا از شدت این رنگ کم کند و دکوراسیون متعادلی را به ما بدهد و همچنین استفاده از این رنگ از جمله رنگ‌های محسوب میشود که به شما یک دکوراسیون خاص و تحسین برانگیز میدهد.

پیشنهاد: با کابینت کرم شکلاتی جادوی ترکیب دو رنگ گرم و صمیمی آشنا شوید.

رنگ کابینت لاجوردی
رنگ کابینت لاجوردی
رنگ کابینت لاجوردی
رنگ کابینت لاجوردی
رنگ کابینت لاجوردی

رنگ کابینت جدید قرمز یا زرشکی

این رنگ نیز از جمله رنگ های قوی محسبوب میشود و برای استفاده در آشپزخانه هایی با فضای بزرگتر جلوه‌ی بهتری به ما میدهد و همینطور استفاده از این رنگ در کنار سفید میتواند ترکیب مناسب را به ما بدهد.

رنگ کابینت جدید قرمز یا زرشکی
رنگ کابینت قرمز یا زرشکی

رنگ کابینت جدید سبز یشمی

اگر به دنبال یک رنگ پر انرژی و شاد و در عین حال رنگی که زیادی تند و زننده نباشد هستید، انتخاب رنگ سبز برای شما میتواند از بهترین ایده‌ها برای آشپزخانه شما باشد، استفاده از این رنگ به صورت تاکیدی نیز میتواند اثر خود را در دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما بگذارد.

مطالب بیشتر برای شما!  کابینت MDF

رنگ کابینت جدید سبز یشمی
رنگ کابینت جدید سبز یشمی
رنگ کابینت جدید سبز یشمی
photo 2020 08 02 15 43 33 رنگ کابینت جدید برای امسال چه رنگی است؟

به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×