لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

دکوراسیون طوسی

دکوراسیون طوسی

یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن یک دکور مدرن و مینیمال دکوراسیون طوسی میباشد.در این مطلب با این نوع دکور و استفاده از رنگ طوسی به عنوان رنگ غالب آشنا خواهید شد.

رنگ طوسی را میتوان از محوب ترین و داغ ترین رنگ های خنثی دانست که میتوان از آن د رتمام استایل ها و دکوراسیون ها استفاده کرد.

اگرچه رنگ طوسی یک رنگ خنثی و سرد میباشد ، اما با استفاده از این رنگ حسه آرامش و لطافت در این خانه ها خودنمایی میکند. همینطور انتخاب رنگ اسباب اساسیه در این دکوراسیون مهم است که با انتخاب رنگ مناسب از کوچک نشان دادن فضا جلوگیری کنیم.

دکوراسیون طوسی
فضای پذیرایی با تم رنگی طوسی
دکوراسیون
دکوراسیون طوسی

نشیمن طوسی

همان طور که در عکس مشاهده میکنید فضای خانه و مبلمان با رنگ طوسی تزیین شده و در انتخاب رنگ دیوار ها از رنگ روشن استفاده شده است و در بین این رنگ های خنثی و روشن وجود یک گیاه طبیعی و استفاده از رنگ سبزگیاهان به زیبایی هرچه تمام این دکوراسیون کمک میکند.

دکوراسیون طوسی

 

photo 2020 07 22 11 05 37 دکوراسیون طوسی
دکوراسیون طوسی
photo 2020 07 22 11 05 47 دکوراسیون طوسی
دکوراسیون طوسی
photo 2020 07 22 11 05 59 دکوراسیون طوسی
دکوراسیون طوسی

 

دکور آشپزخانه طوسی

همان طور که میدانید استفاده از رنگ طوسی برای دکوراسیون آشپزخانه و استفاده برای رنگ کابینت ها امروزه طرفدار زیادی دارد.فرقی نمیکند که دکوراسیون آشپزخانه ی شما مدرن  باشد یا کلاسیک، کابینت های طوسی در عین سادگی  یک انتخاب شیک و زیبا میباشد که به راحتی میتوان همه چیز را با هم ست کرد. استفاده از یک بین کابینتی با یک رنگ متفاوت باعث ایجاد یک دکوراسیون دلنشین برای ما میشود.

مطالب بیشتر برای شما!  ایده های جذاب دکوراسیون رنگ تاپه در منزل

 

دکوراسیون طوسی
دکوراسیون آشپزخانه طوسی
دکوراسیون آشپزخانه طوسی
دکوراسیون آشپزخانه طوسی
دکوراسیون آشپزخانه طوسی
photo 2020 07 22 11 07 13 دکوراسیون طوسی
photo 2020 07 22 11 07 24 دکوراسیون طوسی
کابینت طوسی

دکور اتاق خواب طوسی

از فضا های دیگری که میتوان در دکوراسیون طوسی از آن استفاده کرد، اتاق خواب ها میباشد. رنگ طوسی به دلیل آرامشی که دارد میتواند یک انتخاب مناسب برای فضای اتاق باشد، استفاده از این رنگ میتواند باعث دلباز شدن فضا و بزرگتر نشان دادن اتاق شود و در اتاق های بزرگ یک فضای گرم و دنج را برای ما به وجود بیاورد. ترکیب این رنگ با رنگ کرم و یا سفید میتواند جزوء بهترین ترکیب ها در دکوراسیون مدرن دانست.

پیشنهاد: آموزش طراحی و چیدمان دکور خانه کوچک

دکوراسیون طوسی
photo 2020 07 22 11 06 31 دکوراسیون طوسی

دیوار تاکیدی طوسی

استفاده از تم طوسی برای دیوار و خصوصا دیوارهای تاکیدی و ایجاد سایه روشن های خاص برای این نوع دیوار ها و ترکیب رنگ های روشن و تیره باتوجه به اتاق زنانه و مردانه میتواند انتخاب مناسبی برای دیوارها و خصوصا دیوار تاکیدی باشد.

دکوراسیون طوسی
photo 2020 07 22 11 06 45 دکوراسیون طوسی
دکوراسیون طوسی
5/5 - (1 امتیاز)
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×