لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون زمستانه مخصوص کریسمس 🎅 با ایده های کاربردی

دکوراسیون زمستانه مخصوص کریسمس 🎅 با ایده های کاربردی

تغییر فصل ها و دکوراسیون زمستانه میتواند بهترین بهانه برای ایجاد تحول و تغییرات در دکوراسیون منزلتان باشد، بنابراین با چند ترفند ساده و کاربردی میتوانید یک دکوراسیون زمستانه زیبا و جذاب برای خانه ی خود ایجاد کنید.

در این مطلب با هم چند مورد از این ترفند های ساده و کاربردی دکوراسیون زمستانه را مرور میکنیم.

دکوراسیون زمستانه

1- عناصر طبیعی

از مواردی که میتواند در عین سادگی زیبایی خاص خود را به محیط انتقال دهد، استفاده از عناصر طبیعی در محیط می‌باشد،

با اینکار میتوانید حس و حال فضای بیرون را نیز به داخل خانه ی خود بیاورید.

استفاده از میوه های کاج و یا استفاده از بلوط هایی که در این فصل ها بر روی زمین میریزند، میتواند زیبایی دکوراسیون زمستانه شما را چند برابر کند.

دکوراسیون زمستانه

2- کاربرد رنگ

استفاده از رنگ های شاد و گرم در فصل های سرد و دکوراسیون زمستانه میتواند یک نقش کلیدیی را در فضای شما ایجاد کند، بنابراین رنگ های با استفاده از این رنگ ها فضا را از حات سردی و بی روح بودن خارج کنید، استفاده از رنگ در استفاده ظروف رنگی نیز میتواند کاربردی و اثر بخش باشد.

3- تازگی و سبزی

استفاده از درختان زنده در دکوراسیون زمستانه و فصل سرما میتواند محیط شما را زنده و با طراوت نگهدارد. استفاده از سبزی گیاهان میتواند این حس را برای ما در محیط خانه ایجاد کند.

دکوراسیون زمستانه

4- بافتنی های جذاب

یکی دیگه از نکات ساده برای دکوراسیون زمستونی و در حین حال جذاب و دوست داشتنی میتواند استفاده از یک آویز زمستانه از بافتنی هایی مثل جوراب ها و دستکش های رنگی، یا حتی کلاه ها باشد که برای استفاده و آویزان کردن در اتاق خواب کودکان بسیار دلنشین می باشند.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون آرت دکو بهترین سبک دکوراسیون قرن حاضر

5- حلقه های تزیینی

استفاده از حلقه های گل در همی فصل ها و در هر فضایی زیبایی خاص خود را به نمایش میگذارد و از جمله ایده های کاربردی و ساده محسوب میشود که در دکوراسیون زمستانه برای ساخت این حلقه ها میتوانید از کاچ های کوچک و یا دانه های برفی و استفاده از گیاهان سبز استفاده کنید.

6- شومینه

شومینه بهترین ایده برای دکوراسیون زمستانه میتواند باشد بنابراین اگر شومینه دارید حتما آن را فعال کنید و خانواده را به یک نوشیدنی گرم کنارش دعوت کنید.

دکوراسیون زمستانه

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا