لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد

همانطور که میدانید دکوراسیون ایرانی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که آن را متمایز میکند و سبک دکوراسیون ایرانی بیشتر نزدیک به سبک کلاسیک و سنتی گرایش دارد و شاید همین ویژگی است که آن را متمایز میکند و فرش عنصر جدا نشدنیه دکوراسیون و فرهنگ ایرانی میباشد و معرف فرهنگ اصیل ایرانی و معرف کشورها میباشد و میتوان از نشانه های قدرت فرهنگ اصیل ایرانی میباشد.

دکوراسیون ایرانی

انواع فرش ها چه فرش هایی که با ماشین بافت میشوند و چه فرش های گران بهای  دست بافت تاثیر بسیاری بر دکوراسیون دارد ، استفاده از این فرش ها و قالیچه ها چه برای استفاده ی خودو راحتی خودتان باشد و چه برای جلب توجه و زیبایی تاثیر بسیاری بر زیبایی فضای شما دارد.

بعد از فرش ها باید نوبت به مبلمان مناسب دکوراسیون ایرانی میرسد و در خانه های ایرانی از مبلمان بیشتر در فضای پذیرایی استفاده میکنند و اغلب طرح های مبلمان های سنتی ویا کلاسیک میباشد و دیزاین اتاق پذیرایی برای ایرانی ها از اهمیت زیادی برخوردار است و شاید دلیل انتخاب مبلمان های شیک و سنتی برای این فضا همین موضوع باشد وموضوع دیگر اینکه مبمان طرح استیل از دیرباز در دکوراسیون معماری مورد استفاده بوده  است و به همین دلیل حساسیت در انتخاب این نوع مبل ها نیز دیده میشود، بنابراین ترکیبی از مبلمان کلاسیک و سنتی در کنار فرش ایرانی میتواند همان دکوراسیون محبوب ایرانی باشد. همچنین اضافه کردن مواردی دیگر در این دکوراسیون و به دور از زیاده روی در این موارد و همچنین اضافه کردن نور پردازی میتوانید کار شما را به بهترین نحوه ارائه دهد.

photo 2020 09 07 13 41 14 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد

همچنین ایده ای که امروز در دکور های مدرن نیز بسیار دیده میشود استفاده از تابلو های خطاطی و یا دست نوشته ها و استفاده از شعر های شعرای بزرگ ایران و ترسیم خطاطی آن ها بر روی دیوار ، استفاده از رنگ آبی فیروزه ای و یا لاجوردی در دکوراسیون خانه و ظرف و ظروف های مسی و کوزه های سفالی  برای تزینات این نوع دکوراسیون بسیار تحسین برانگیز میباشد.

مطالب بیشتر برای شما!  دکوراسیون زمستانه مخصوص کریسمس 🎅 با ایده های کاربردی

دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 38 14 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 42 16 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 25 45 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 26 33 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 30 05 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 30 37 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
photo 2020 09 07 13 30 58 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 34 05 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد
دکوراسیون ایرانی
photo 2020 09 07 13 36 25 دکوراسیون ایرانی با ویژگی های منحصر به فرد

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا