• تلفن : 02176710898
 • موبایل : 09120285635
 • ساعات کاری: 08:00-19:00

کفپوش

کفپوش چیست؟

به لایه ها و رویه هایی که بر روی کف ساختمان، کف استخر ها و زمین های ورزشی ( کفپوش چمن نما ) قرار میگیرد کفپوش می گویند.

نام دیگر کفپوش ، کفساز می باشد.

انواع کف پوش:

 1. سنگ
 2. پلاستیک
 3. موکت
 4. کاشی
 5. موزاییک
 6. کف پوش پارکت
 7. کف پوش pvc
 8. کف پوش حفاظتی
 9. کف پوش گرمایشی

یکی از کفپوش ها که به تازگی بین مردم مرسوم شده است کفپوش پارکت می باشد این کف پوش از جنس چوب طبیعی می باشند و با چسب به  کف ساختمان می چسبانند بعد از خشک شدن با ساب دادن سطح آن را صاف و صیغل می کنند. یکی از معایب پارکت این است که شدیدا به آب حساس است و در صورت تماس با اب متورم میشود. پارکت نسبت به سرامیک عایق بهتری برای صدا و حرارت است.

کف پوش لمینت نوع دیگر کفپوش می باشد تفاوت لمینت با پارکت این است که از چوب طبیعی ساخته نشده است از جنس hdf  ، الیاف چوب فشرده می باشد. کفپوش های لمینت در دو نوع الواری و پارکتی تولید می شوند. اشعه های مختلف مانند اشعه ماورای بنفش خورشید نمی توانند به این کف پوش ها آسیب وارد کنند. تعویض آنها به راحتی انجام میشود اگر یکی از آنها دچار مشکل شد به راحتی می توانید آن را تعویض کنید. این کف پوش ها برای محیط های مرطوب مناسب نیستند.

نوع دیگری از کف پوش ها که میخواهیم به شما معرفی کنیم کفپوش pvc می باشد این کف پوش ها از جنس پی وی سی می باشند و به دلیل تقاضای کاربران با طرح چوب مثل پارکت تولید می شود.

این کف پوش در دو نوع تایلی و رولی در بازار وجود دارند. ضخامت آنها بین 2 یا 3 میلی متر می باشد. و در زمین های ورزشی از 5 میلی متر استفاده می شود.

ثبت سفارش