• تلفن : 02176710898
  • موبایل : 09120285635
  • ساعات کاری: 08:00-19:00

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

شاید برای خیلیا این سوال پیش بیاد که کاغذ دیواری چی هست؟  یک پوشش زیبایی می باشد که برای پوشش دادن  دیوار اتاق خواب ، اتاق پذیرایی ، اتاق کودک ، ادارات ، رستوران ها و … از آن استفاده می شود.

در گذشته به دلیل اینکه این کاعذها تنوع زیادی نداشتند کمتر کسی از آن استفاده می کرد ولی امروزه با تنوع بسیاری که در رنگ ، طرح و جنس دارد همه از آن استفاده میکنند چون جلوه بسیار زیبایی به محیط منزل یا اداره می دهد.

بسیاری از مردم در خانه های قدیمی خود از رنگ برای پوشش دیوار ها استفاده کردند که رنگ بعد از یه مدت خراب می شود می توانید از کاغذ دیواری برای پوشاندن آنها استفاده کنید .

کاغذ دیواری - پرهام دکور

یکی از تکنیک های طراحی  دکوراسیون داخلی بشمار می آید. اغلب فروش آن بصورت  رول یا متری می باشد. روش های مختلفی برای چاپ آن وجود دارد که شامل چاپ سطحی، چاپ دیجیتالی، و یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی می باشد.

میتوانید انواع کاغذ دیواری را با عکس‌ها و توضیحات با کلیک روی لینک آبی در صفحه مرتبط ببینید.

به تازگی کاغذی به اسم سیسمیک  تولید شده است که در برابر زلزله مقاوم می باشد که از 2014 شروع به تولید شده است و قیمت این کاغذ دیواری نسبت به کاغذ دیواری معمولی بیشتر می باشد و برای مردمانی که در مناطق زلزله خیز زندگی میکنند بسیار مناسب است.

قبل از بازسازی خانه خود و قبل از اینکه به خرید کاغذ دیواری بپردازید به وسایل خانه خود با دقت نگاه کنید فکر کنید چه طرح های کاغذ دیواری برای خانه ی شما خوب است. شما می توانید داخل اینترنت یا داخل سایت پرهام دکور انواع مختلف طرح ها را مشاهده کنید. اگر فکر می کنید آدم تنوع طلبی هستید می توانید از طرح های مختلفی استفاده کنید، مثلا  دیوارهای پذیرایی را از یک نوع استفاده کنید و برای بقیه دیوارها از طرح های مختلفی استفاده کنید که بعدا دچار آشفتگی نشوید.

کاغذ دیواری

بعد از اینکه طرح مورد نظر خود را انتخاب کردین نوبت به نصب آن میرسد قبل از نصب باید دیوار را اماده سازی کنید، خرابی های دیوار را با گچ درست بکنید به گونه ای که دیوار کاملا صاف باشد و هیچ سوراخ یا کندگی وجود نداشته باشد.

می توانید برای نصب کاغذ دیواری از کارشناسان مجرب ما یعنی پرهام دکور که سالیان سال آموزش دیده اند استفاده کنید وبا یک تماس خودتان را راحت کنید آنها تشریف می آورند و تمامیه کار ها رو به نحوه احسن انجام می دهند.

با خیالی آسوده طراحی دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید.

در انتخاب کاغذ دیواری باید به نکاتی توجه کرد :

  • اگر در منزل خود با کمبود نور مواجه هستید از طرح های شلوغ و تیره استفاده نکنید چون طرح های های شلوغ نور زیادی را جذب می کنند.
  •  
  •  طرح های تیره باعث کوچک نشان دادن منزل می شود اگر منزلی با متراژ کوچک دارید از ترکیب طرح های روشن و راه راه و رنگی استفاده کنید.
  • قبل از اینکه کاغذ دیواری را بخرید با افراد منزل خود صحبت کنید شاید آنها به نکاتی اشاره کنند که شما حواستان به آن نبوده است .
  • برای اینکه از تصمیمی که گرفتید مطمعن بشوید می توانید یک تیکه از کاغذ را به خانه بیاورید و آن را بر روی دیوار بگذارید ممکن است از طرح انتخابی منصرف بشوید.

پوستر 3 بعدی :

پوستر - پرهام دکور

با استفاده از پوستر های 3 بعدی میتوانید طرح های دلخواهی را بر روی کاغذ که پوستر نامیده می شود چاپ کنید. زیرا اکثر طرح های قدیمی محدود و تکراری می باشند.

عکس های زیادی وجود دارد که شما به آن علاقه خاصی دارید که میتوانید به پرهام دکور سفارش دهید که در قالب پوستر به شما تحویل بدهد.