• تلفن: 02176710898
    • موبایل : 09120285635
    • ساعات کاری: 08:00-19:00

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

شاید برای خیلیا این سوال پیش بیاد که کاغذ دیواری چی هست؟  یک پوشش زیبایی می باشد برای پوشش دادن به اتاق خواب ، اتاق پذیرایی ، اتاق کودک ، ادارات ، رستوران ها و … استفاده می شود.

یکی از تکنیک های طراحی  دکوراسیون داخلی بشمار می آید . اغلب فروش آن بصورت  رول یا متری می باشد . روش های مختلفی برای چاپ کاغذ دیواری وجود دارد که شامل چاپ سطحی، چاپ دیجیتالی، و یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی می باشد.

به تازگی کاغذ دیواری ای به اسم سیسمیک  تولید شده است که در برابر زلزله مقاوم می باشد که از 2014 شروع به تولید شده است و قیمت این کاغذ دیواری نسبت کاغذ دیواری معمولی بیشتر می باشد و برای مردمانی که در مناطق زلزله خیز زندگی میکنند بسیار مناسب است.

قبل از اینکه کاغذ دیواری را انتخاب کنید به وسایل خانه خود با دقت نگاه کنید فکر چه طرح هایی برای خانه ی شما خوب است می توانید داخل اینترنت یا داخل سایت پرهام دکور انواع مختلف طرح ها برای کاغذ دیواری را مشاهده کنید .اگر فک می کنید آدم تنوع طلبی هستید می توانید از طرح های مختلفی استفاده کنید مثلا  دیوارهای پذیرایی را از یک نوع کاغذ دیواری استفاده کنید و برای بقیه دیوارها از طرح های مختلفی استفاده کنید که بعدا دچار آشفتگی نشوید.

کاغذ دیواری

بعد از اینکه طرح مورد نظر خود را انتخاب کردین نوبت به نصب آن میرسد قبل از نصب کاغذ دیواری باید دیوار را اماده سازی کنید خرابی های دیوار را با گچ درست بکنید به گونه ای که دیوار کاملا صاف باشد و هیچ سوراخ یا کندگی وجود نداشته باشد.

می توانید برای نصب کاغذ دیواری  از کارشناسان مجرب ما یعنی پرهام دکور که سالیان سال آموزش دیده اند استفاده کنید وبا یک تماس خودتان را راحت کنید آنها تشریف می آورند و تمامیه کار ها رو به نحوه احسن انجام می دهند.

با خیالی آسوده طراحی دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید.

پوستر 3 بعدی :

با استفاده از پوستر های 3 بعدی میتوانید طرح های دلخواهی را بر روی کاغذ که پوستر نامیده می شود چاپ کنید . در کاغذ دیواری طرح های محدود و تکراری را در اختیار شما قرار می دهد .

عکس های زیادی وجود دارد که شما به آن علاقه خاصی دارید که میتوانید به پرهام دکور سفارش دهید که در قالب پوستر به شما تحویل بدهد.

ثبت سفارش
0

Your Cart