• تلفن: 02176710898
    • موبایل : 09120285635
    • ساعات کاری: 08:00-19:00

بازسازی

بازسازی :

امروزه با مدرن شدن همه چیز در جهان خیلی از انسان ها دیگر خانه های قدیمی را نمیپسندند و به دنباله خانه ای میروند که به روز باشد اگر شما خانه ای دارید که قصد اجاره ی آن را دارید ولی کسی آن را اجاره نمیکند که به دلیل قدیمی بودن آن میباشد . ما به شما پیشنهاد می کنیم آن خانه را بازسازی کنید تا هر چه زود اجاره بدهید.

امروزه بازسازی منزل از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد زیرا باعث تغیر محیط زندگی با هزینه خیلی کم می شود.

بازسازی منزل از دکوراسیون داخلی آن شروع می شود که شامل مواردی همچون : عوض کردن کابینت ها ، تعویض درب ها ، رنگ آمیزی ، کف سازی ، سقف کاذب و … می باشد.

همچنین در بازسازی باید سیستم سرمایش و گرمایش قدیم و لوله ها را کنار گذاشته و از نسل جدید استفاده کرد .

در باسازی ابتدا باید دیوار های خانه را تعمیر کنید میتوانید با استفاده از کاغذ دیواری ها جلوه خیلی خوبی به خانه ی خود بدهید .

بازسازی

در مرحله ی بعدی به کف منزل خود بپردازید . میتوانید هم از سرامیک هم پارکت استفاده کنید . پارکت ها از طرح چوب هستند و با استفاده از چسب به زمین میچسبند . این نکته را فراموش نکنید که پارکت ها به آب حساس می باشند.

حال میرویم سراغ آشپزخانه که یکی از محیط هایی است که خانم ها بیشتر وقت خود را در آن میگذرانند . آشپزخانه را اوپن کنید تا خیلی راحت به بیرون دید داشته باشید . گزینه ی بعد کابینت ها می باشد . کابیت ها قدیمی و فلزی را دور بیندازید از کابینت ها نسل جدید استفاده کنید .

در مرحله ی بعدی شیر آلات منزل را تعویض کنید . پنجره های خانه را دوجداره بکنید تا دیگر از آلودگی های صوتی رنج نبرید .

اگر نیاز به کمک دارید در بازسازی منزل میتوانید از کارشناسان مجرب ما کمک بگیرید . پرهام دکور سالیان سال است که در زمینه های مختلف همچون بازسازی تجربه دارد.

0

Your Cart