لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

کفپوش

کفپوش

امروزه برای فضا های مختلف کفپوش های مختلفی نیز وجود دارد ، سرامیک و کاشی ها و کفپوش های چوبی متناسب با هر فضا قابل استفاده میباشند . استفاده از سرامیک ها و کاشی  در فضاهایی که تماس بیشتری با رطوبت دارند  میتوان مورد استفاده قرار داد . کفپوش های چوبی میتواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای فضای ها مختلف میباشد ، که استفاده از این کفپوش ها برای فضای نشیمن و یا اتاق خواب ها میتواند تاثیر زیادی بر زیبایی و دکوراسیون شما داشته باشد. استفاده از این کفپوش ها برای فضا های که در ارتباط با رطوبت قرار دارند مناسب نمیباشد.

کفپوش طرح چوب _پرهام دکور

کفپوش طرح چوب سوخته انواع کف پوش:

  1. سنگ
  2. پلاستیک
  3. موکت
  4. کاشی
  5. موزاییک
  6. کف پوش پارکت
  7. کف پوش pvc
  8. کف پوش حفاظتی
  9. کف پوش گرمایشی

کفپوش طوسی

کفپوش طرح چوب مناسب فرش فیروزه ای

کفپوش پارکت

یکی از کفپوش ها که به تازگی بین مردم مرسوم شده است کفپوش پارکت می باشد این کف پوش از جنس چوب طبیعی می باشند و با چسب به  کف ساختمان می چسبانند بعد از خشک شدن با ساب دادن سطح آن را صاف و صیغل می کنند. یکی از معایب پارکت این است که شدیدا به آب حساس است و در صورت تماس با اب متورم میشود. پارکت نسبت به سرامیک عایق بهتری برای صدا و حرارت است.

کفش طرح چوب روشن

تفاوت لمینت با پارکت

کف پوش لمینت نوع دیگر کفپوش می باشد تفاوت لمینت با پارکت این است که از چوب طبیعی ساخته نشده است از جنس hdf  ، الیاف چوب فشرده می باشد. کفپوش های لمینت در دو نوع الواری و پارکتی تولید می شوند. اشعه های مختلف مانند اشعه ماورای بنفش خورشید نمی توانند به این کف پوش ها آسیب وارد کنند. تعویض آنها به راحتی انجام میشود اگر یکی از آنها دچار مشکل شد به راحتی می توانید آن را تعویض کنید. این کف پوش ها برای محیط های مرطوب مناسب نیست ،پرهام دکور به عنوان یک شرکت دیزاین داخلی در تمام پروژه های خود تلفیقی از کاغذ دیواری و کف پوش  مدرن در پروژه های خود به کار برده پیشنهاد میکنم حتما به صفحه کاغذ دیواری پرهام دکور سر بزنید.

نوع دیگری از کف پوش ها که میخواهیم به شما معرفی کنیم کفپوش pvc می باشد این کف پوش ها از جنس پی وی سی می باشند و به دلیل تقاضای کاربران با طرح چوب مثل پارکت تولید می شود.

این کف پوش در دو نوع تایلی و رولی در بازار وجوددارند. ضخامت آنها بین 2 یا 3 میلی متر می باشد. و در زمین های ورزشی از 5 میلی متر استفاده می شود.

برای دبدن نمونه کار های پارکت و پروژه های پرهام دکور میتونید صفحه ی اینستاگرام پرهام دکور دنبال کنید.

به این نوشته امتیاز دهید
صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×