کناف سقف پذیرایی
09
مه

جدیدترین طرحهای کناف سقف پذیرایی کوچک | سقف پذیرایی دکوراتیو

یکی از مهمترین المان‌ها در دکوراسیون داخلی سقف است که کناف سقف پذیرایی در راس آن قرار دارد. بسیار از صاحبخانه‌ها بیشتر به مبلمان و فرش و رنگ دیوار و کفپوش و وسایل دکوری توجه میکنند و از طراحی سقف غافل میشوند. اما بهتر است بدانید کسانی که وارد خانه میشوند اولین چیزی که به چشمشان می‌آید سقف است، پس داشتن سقف پذیرایی مدرن و زیبا میتواند بسیار موثر باشد. در این مطلب اطلاعاتی در مورد کناف سقف پذیرایی

طراحی و اجرای کناف در سقف پذیرایی کوچک

یکی از بهترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای طراحی سقف استفاده از روکش‌های کناف است. کناف با توجه به متراژ سقف امکان اجرای شکل‌های مختلف دایره‌ای، مربعی و انواع شکل‌های مورب فانتزی را به شما میدهد.

قبل از طراحی سقف پذیرایی باید به نکاتی توجه کنید. طرح‌های سقف پذیرایی با سقف حمام و آشپزخانه و اتاق تفاوت دارد و معولا از طرح‌های ساده و رسمی استفاده میشود.

یکی از فاکتورهای مهم برای کناف سقف پذیرایی ارتفاع سقف تا کف زمین است. داشتن سقفی کوتاه اجرای کناف را غیرممکن میکند و با داشتن ارتفاع مناسب و بلند میتوان انواع طرح‌های سقف را اجرا کرد.

بازسازی سقف پذیرایی

هزینه اجرای کناف سقف پذیرایی کوچک

یکی از سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که قیمت طراحی و اجرای کناف در سقف پذیرایی کوچک چقدر است؟

ابتدا طرح مورد نظر خود را انتخاب میکنید که میتواند طرح های مربعی،مستطیلی یا دایره باشد سپس با توجه به متراژ سقف و نوع متریال مورد استفاده هزینه تعیین میشود. معمولا قیمت اجرای توسط تیم پرهام دکور در حدود 80 هزارتومان خواهد شد.

نکته: متریال مورد استفاده برای ساخت سقف در دو نوع متفرقه( با کیفیت پایین و ارزانتر) و کناف ایران (برند رسمی کناف در ایران) انجام میشود.

بازسازی سقف و اجرای سقف مربع

تیم مجموعه پرهام دکور با بیش از یک دهه سابقه در امر تعمیر و طراحی و اجرای سقف آماده خدمت رسانی به شما است.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان پرهام دکور تماس بگیرید.