کناف ایران
17
جولای

کناف ایران

شرکت کناف

کناف برگرفته از نام خانوادگی برادران کناف در آلمان است که فعالیت هایی در سطح جهان انجام میدهند. ابتدا کار این شرکت جمع آوری گچ از منطقه سارلند آلمان شروع شده سپس تولیدات آنها توسط کارخانه ها و دفاترشان در سراسر جهان ساخته و پخش میشود. در ادامه با کناف ایران آشنا خواهید شد.

در مقالات قبل در مورد کناف و مزایای کناف توضیح داده شد. در این بخش می خواهیم به مزایای محصولات کناف ایران اشاره کنیم.

هدف ما در مجموعه پرهام دکور این است که تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بهترین خدمات را ارائه و رضایتمندی شما را جلب کنیم و امیدواریم شما نیز با اعتماد خود، ما را در این راه یاری نمائید.

پرهام دکور مجری انواع سقف کاذب (ساده، آسمان مجازی، دکوراتیو‌، مشبک، نورمخفی، جای ال سی دی و دیوار های جدا کننده) با متریال کناف ایران می باشد.

کناف ایران

شرکت کناف ایران:

شرکت کناف ایران بزرگترین و اولین تولید کننده ی سیستم های ساخت و سازهای خشک با ظرفیت تولید بیش از بیست و دو میلیون متر مربع در سال است. این شرکت با توجه پتانسیل های موجود به جز تامین نیازهای داخلی، به بیشتر از 11 کشور جهان محصولات خود را صادر میکند.

محصولاتی که شرکت کناف ایران ارائه میدهد:

  • انواع سیستم های دیوارهای جداکننده

کناف ایران

  • دیوارهای پوششی
  • سقف های کاذب
  • ملحقات و تمامی اداوات مربوط به آن با تولید پانل های گچی، تایل های سقفی و پروفیل

کناف ایران

چه چیزی باعث شده تا محصولات شرکت کناف ایران شناخته شده باشند:

1.کنترل کیفیت:

بازرسی و نظارت بر کیفیت محصولات، در حال تولید و بعد از تولید نقش بسیار مهمی در کیفیت محصولات این شرکت دارد و در این زمینه با استفاده از شبیه سازی در جهت کنترل کیفیت مواد بهترین محصولات تولید و عرضه می شود.

2. نوآوری:

این شرکت در پی تقلید از محصولات شرکت های دیگر نیست و سعی میکند با خلاقیت های جدید در این صنعت  حضور چشمگیری در تمامی فعالیت های عمرانی داشته باشد.