لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن

 از گزینه های بسیار عالی برای کفپوش آشپزخانه را میتوان کفپوش وینیل دانست ، به خاطر مقاومت زیادی که دارند استفاده از این کفپوش ها در اینگونه فضا ها میتواند مناسب باشد و علاوه بر مقاومت آن قیمت مناسبی دارند ، بنابراین استفاده از این کفپوش ها را برای آشپزخانه ی خود در گزینه ی اول خود قرار دهید.

این نوع کفپوش حتی اگر در رطوبت مدام نیز قرار بگیرد هیچ گونه خرابی و تغییر رنگی از خود نشان نمیدهد.

کفپوش ویینل

چه عواملی کفپوش وینیل را برای آشپزخانه مناسب میکند؟

به طور کلی  میتوان قیمت مناسب و ضد آب بودن و زیبایی و طرح های متنوع و نظافت آسان را از عوامل انتخاب این نوع کفپوش ها دانست.

خاصیت ضد آب بودن

این کفپوش ها علاوه بر مقام بودن در برابر آب به دلیل اینکه هیچ گونه خلل وفرجی در بین آن وجود ندارد بنابراین آب نمیتواند در این کفپوش ها نفوذ کند.اگر هم از وینل های تایل و یا ویل های تخته ای اسنفاده میکنید باید با استفاده از چسب های مخصوص درز های بین تایل ها پر کنید ، باتوجه به این موضوع که این چسب بعد از مدتی فرسوده میشود باید هر زمانی که نیاز به این کار بود مجدد حد فایل بین آنها را پر کنید.

کفپوش ویینل

قیمت وینیل

قیمت کفپوش وینل حتی از کاشی و سرامیک های آشپزخانه نیز مناسب تر میباشد ، بنابراین میتوان این کفپوش ها را به افرادی که با بوجه کم تری میخواهد از کفپوش های جدید استفاده کنند پیشنهاد کرد و با هزینه کم تری از متریال های مختلف طرح سنگ ، طرح چوب و حتی بتن استفاده کرد.

مطالب بیشتر برای شما!  چیدمان بوفه و ویترین

نظافت کفپوش های وینیل

با استفاده از کفپوش ویینل در مواقع ایجاد لک و کثیفی نباید نگران اثر آنها باشید زیرا به راحتی میتوان لکه های ایجاد شده را از روی سطح کفپوش ها از بین برد و در هنگام شست و شو نیز میتوانید از شوینده های معمولی استفاده کنید.

photo 2020 09 05 13 23 37 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
کفپوش ویینل
photo 2020 09 05 13 24 23 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
photo 2020 09 05 13 24 44 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
photo 2020 09 05 13 25 16 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
کفپوش ویینل
photo 2020 09 05 13 26 20 1 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل
photo 2020 09 05 13 27 45 جدیدترین مدل های کفپوش وینیل در آشپزخانه مدرن
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل

معرفی پرهام دکور

مجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا