از گزینه های بسیار عالی برای کفپوش آشپزخانه را میتوان کفپوش وینیل دانست ، به خاطر مقاومت زیادی که دارند استفاده از این کفپوش ها در اینگونه فضا ها میتواند مناسب باشد و علاوه بر مقاومت آن قیمت مناسبی دارند ، بنابراین استفاده از این کفپوش ها را برای آشپزخانه ی خود در گزینه ی اول خود قرار دهید.

این نوع کفپوش حتی اگر در رطوبت مدام نیز قرار بگیرد هیچ گونه خرابی و تغییر رنگی از خود نشان نمیدهد.

کفپوش ویینل

چه عواملی کفپوش وینیل را برای آشپزخانه مناسب میکند؟

به طور کلی  میتوان قیمت مناسب و ضد آب بودن و زیبایی و طرح های متنوع و نظافت آسان را از عوامل انتخاب این نوع کفپوش ها دانست.

خاصیت ضد آب بودن

این کفپوش ها علاوه بر مقام بودن در برابر آب به دلیل اینکه هیچ گونه خلل وفرجی در بین آن وجود ندارد بنابراین آب نمیتواند در این کفپوش ها نفوذ کند.اگر هم از وینل های تایل و یا ویل های تخته ای اسنفاده میکنید باید با استفاده از چسب های مخصوص درز های بین تایل ها پر کنید ، باتوجه به این موضوع که این چسب بعد از مدتی فرسوده میشود باید هر زمانی که نیاز به این کار بود مجدد حد فایل بین آنها را پر کنید.

کفپوش ویینل

قیمت وینیل

قیمت کفپوش وینل حتی از کاشی و سرامیک های آشپزخانه نیز مناسب تر میباشد ، بنابراین میتوان این کفپوش ها را به افرادی که با بوجه کم تری میخواهد از کفپوش های جدید استفاده کنند پیشنهاد کرد و با هزینه کم تری از متریال های مختلف طرح سنگ ، طرح چوب و حتی بتن استفاده کرد.

بیشتر بخوانید!  سبک های متنوع برای دکوراسیون داخلی

نظافت کفپوش های وینیل

با استفاده از کفپوش ویینل در مواقع ایجاد لک و کثیفی نباید نگران اثر آنها باشید زیرا به راحتی میتوان لکه های ایجاد شده را از روی سطح کفپوش ها از بین برد و در هنگام شست و شو نیز میتوانید از شوینده های معمولی استفاده کنید.

کفپوش ویینل
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل
کفپوش ویینل

به این نوشته امتیاز دهید