کابینت ممبران یکی از زیباترین کابینت‌ها در آشپزخانه است که به وسیله دستگاه‌های cnc نقوش و طرح‌های اصیل ایرانی روی چوب mdf آن حک میشود. این کابینت دارای روکشی از جنسی pvc  است که توسط دستگاه‌های صنعتی روی آن کار گذاشته شده یا به اصطلاح وکیوم میشود که به همین دلیل به این کابینت‌ها کابینت وکیوم نیز گفته میشود. پرهام دکور در صورت درخواست مشتریان عزیز کابینت ممبران را در بازسازی خانه و منزل نصب و اجرا می کند. بهترین قیمت و باکیفیت ترین جنس را از ما بخواهید، برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

بازسازی خانه و منزل

کابینت و بازسازی ساختمان بهترین قیمت صفر تا صد

ویژگی‌های کابینت ممبران

طرح‌های منبت کاری شده در کابینت ممبران

روی این کابینت‌ها طرح‌های مدرن و تشریفاتی زیبا در رنگ‌های متنوعی اجرا و منبت کاری میشود که به منزل شما نمایی مانند قصر میدهد و موجب جذابیت بیشتر آشپزخانه میشود. این طرح‌ها شامل گل و بوته و تاج ها و سر ستون است که نماینگر اصالت هنر ایرانی است که شما میتوانید با مشاهده کاتالوگ این طرح‌ها با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

حکاکی‌ها و منبت کاری‌

روکش pvc کابینت ممبران

یکی از فواید مهم این کابینت‌ها روکش پی‌وی‌سی آن است که عایق حرارتی است و از نفوذ رطوبت به هسته‌ی چوبی آن جلوگیری میکند و عمر کابینت را بالا برده و در مقابل رطوبت و دما مقاوم میسازد. همچنین از نفوذ حشرات جلوگیری میکند. یکی دیگر از مزایای این روکش تمیز کردن آسان و بی‌دردسر آن است.

کابینت بهترین قیمت و کیفیت

هزینه مناسب کابینت ممبران

این کابینت نسبت به کابینت تمام چوب هزینه‌ای به مراتب پایین‌تری دارد و با توجه به طرح‌ها و فرآیند تولید نسبتا سختی که دارد قیمتی مناسب دارد.

قیمت جزیره ممبران

تماس با پرهام دکور

خرید کابینت ممبران

با تمام مزایایی که این کابینت آشپزخانه دارد باید در انتخاب آن به چند نکته مهم توجه کنید تا کابینتی بدون مشکل را بخرید.

  1. با توجه به جنس های کم کیفیت و فیک روکش در بازار بهتر است نسبت به اصل بودن جنس pvc  آن اطمینان حاصل کنید. این روکش ضخیم بوده و به خوبی روی کابینت وکیوم شده میباشد.
  2. روکش باید در کارگاه‌های حرفه‌ای و مجهز وکیوم شود تا باعث ایجاد حباب هوا در آن نشود.
  3. طرح‌های حکاکی شده‌ی چوب باید به خوبی روی کابینت کار گذاشته شود تا به روکش کابینت آسیب نزند و در محل قرارگیریش محکم شده باشد.
اجرای کابینت ممبران اصل

نصب و اجرای کابینت ممبران | پرهام دکور

بهترین قیمت کابینت ممبران با کیفیت درجه یک را از ما بخواهید. مجموعه پرهام دکور به شما مشتریان عزیز این تضمین را میدهد که به بهترین نحو کابینت ممبران را در آشپزخانه شما طراحی و اجرا کند. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود. در صورت نیاز کارشناس به محل شما اعزام میشود و به صورت رایگان اندازه گیری و کارهای اولیه انجام میشود.