لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

کابینت ممبران

کابینت ممبران چیست

کابینت ممبران یکی از زیباترین کابینت‌ها در آشپزخانه است که به وسیله دستگاه‌های cnc نقوش و طرح‌های اصیل ایرانی روی چوب mdf آن حک میشود. این کابینت دارای روکشی از جنسی pvc  است که توسط دستگاه‌های صنعتی روی آن کارگذاشته شده یا به اصطلاح وکیوم میشود که به همین دلیل به این کابینت‌ها کابینت وکیوم نیز گفته میشود.

شیک با طرح سلطنتی

با شاهکار کابینت‌های کلاسیک، کابینت ممبران بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های کابینت ممبران

1. طرح‌های منبت کاری شده در کابینت ممبران

روی این کابینت‌ها طرح‌های مدرن و تشریفاتی زیبا در رنگ‌های متنوعی اجرا و منبت کاری میشود که به منزل شما نمایی مانند قصر میدهد و موجب جذابیت بیشتر آشپزخانه میشود. این طرح‌ها شامل گل و بوته و تاج ها و سر ستون است که نماینگر اصالت هنر ایرانی است که شما میتوانید با مشاهده کاتالوگ این طرح‌ها با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

حکاکی‌ها و منبت کاری‌

2. روکش pvc کابینت ممبران

یکی از فواید مهم این کابینت‌ها روکش پی‌وی‌سی آن است که عایق حرارتی است و از نفوذ رطوبت به هسته‌ی چوبی آن جلوگیری میکند و عمر کابینت را بالا برده و در مقابل رطوبت و دما مقاوم میسازد. همچنین از نفوذ حشرات جلوگیری میکند. یکی دیگر از مزایای این روکش تمیز کردن آسان و بی‌دردسر آن است.

مطالب بیشتر برای شما!  طراحی کابینت کنج دیوار آشپزخانه با دسترسی آسان و کاربردی

پیشنهاد ویژه: با کابینت هایگلاس مدرن با درخششی خیره کننده و بهترین کابینت سبک مدرن آشنا شوید.

روکش pvc کابینت وکیوم

3. هزینه مناسب کابینت ممبران

این کابینت نسبت به کابینت تمام چوب هزینه‌ای به مراتب پایین‌تری دارد و با توجه به طرح‌ها و فرآیند تولید نسبتا سختی که دارد قیمتی مناسب دارد.

قیمت جزیره ممبران

نکات مهم در خرید کابینت ممبران

با تمام مزایایی که این کابینت آشپزخانه دارد باید در انتخاب آن به چند نکته مهم توجه کنید تا کابینتی بدون مشکل را بخرید.

  1. با توجه به جنس های کم کیفیت و فیک روکش در بازار بهتر است نسبت به اصل بودن جنس pvc  آن اطمینان حاصل کنید. این روکش ضخیم بوده و به خوبی روی کابینت وکیوم شده میباشد.
  2. روکش باید در کارگاه‌های حرفه‌ای و مجهز وکیوم شود تا باعث ایجاد حباب هوا در آن نشود.
  3. طرح‌های حکاکی شده‌ی چوب باید به خوبی روی کابینت کار گذاشته شود تا به روکش کابینت آسیب نزند و در محل قرارگیریش محکم شده باشد.
اجرای کابینت ممبران اصل

مجموعه پرهام دکور به شما مشتریان عزیز این تضمین را میدهد که بهترین نحو کابینت ممبران را در آشپزخانه شما طراحی و اجرا کند.

به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×