بهترین کابینت آشپزخانه انزو
26
سپتامبر

کابینت انزو

کابینت انزو در واقع یک ایده ا کابینت با برند خارجی zentique میباشد که در واقع هیچ کدام از این کابینت ها در ایران توسط این شرکت ساخته نشده است و در ایران به اسم کابینت انزو ساخته شده  و به فروش میرسد و ما آن را به این اسم میشناسیم.

کابینت انزو چیست و تفاوت آن با کابینت وکیوم

کابینت انزو مانند کابینت وکیوم دارای مغزی ام دی اف میباشد و روکش مورد نظر توسط دستگاه وکیوم بر روی  مغزی های آن پرس میشود و اما فرق کابینت وکیوم با انزو در چیست؟

یکی از تفاوت های این کابینت ها با هم در کابینت های انزو قطر ورق ام دی اف استفاده شده بیشتر از قطر ورق در کابینت های وکیوم میباشد ، در واقع قطر ورق به کار رفته  در کابینت ها ی انزو 25 میلیمتر میباشد و قطر ورق کابینت های وکیوم 16 و یا نهایتا 18 میایمتر میباشد ، این اختلاف باعث کیفیت بهتر کار میشود.

کابینت انزو

از دیگر ویژگی های این نوع کابینت و  تفاوت آن  با کابینت وکیوم ، تراش خوردن چهار طرف  درب کابینت توسط دستگاه  سی ان سی میباشد ، بنابراین قطر ورقه های انزو 8 میلیمتر کم تر از کابینت های وکیوم میباشد ف همچنین زیبایی و جلوه خاصی به طرح کابینت ها میدهد.

آیا میدانید امسال چه رنگ کابینت جدیدی مد است؟؟

کابینت های انزو به رنگ سفید براق هستند ولی کابینت های وکیوم دارای رنگ بندی متنوع ای نسبت به کابینت های انزو میباشد و قیمت تمام شده ی کار در کابینت های انزو بیشتر از کابینت های وکیوم میباشد.

همچنین در کابینت های انزو قطر روکش به کار رفته بیشتر از قطر روکش کابینت های وکیوم میباشد.

کابینت انزو

اگر قصد خرید کابینت را دارید کابینت های انزو در دو طرح روکش و رنگ در بازار عرضه میشود که کابینت های انزو که رنگی هستند گران تر و زیبا تر از نوع روکشی میباشند زیرا قبل از رنگ آمیزی سطح کا را سنباده کشیده میشود و این کار از نشان دادن ذره های چوب جلوگیری میکند.

کابینت انزو به دلیل رنگ سفید به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود و باعث بزرگتر جلوه دادن فضای شما میشود.

به طور کلی کابینت های انزو تلفیقی از کابینت وکیوم کلاسیک با هایگلاس براق دانست.

کابینت انزو