لوگو موبایل پرهام دکور
لوگو موبایل پرهام دکور

کابینت انزو

بهترین کابینت آشپزخانه انزو

کابینت انزو در واقع یک ایده کابینت با برند خارجی zentique میباشد که در واقع هیچ کدام از این کابینتها در ایران توسط این شرکت ساخته نشده است و در ایران به اسم انزو ساخته شده  و به فروش میرسد و ما آن را به این اسم میشناسیم.

کابینت انزو چیست و تفاوت آن با کابینت وکیوم

این کابینت مانند کابینت وکیوم دارای مغزی ام دی اف میباشد و روکش مورد نظر توسط دستگاه وکیوم بر روی  مغزی های آن پرس میشود و اما فرق کابینت وکیوم با انزو در چیست؟

یکی از تفاوت های این کابینتها با هم در کابینتهای انزو قطر ورق ام دی اف استفاده شده بیشتر از قطر ورق در کابینتهای وکیوم میباشد ، در واقع قطر ورق به کار رفته  در کابینتهای انزو 25 میلیمتر میباشد و قطر ورق کابینتهای وکیوم 16 و یا نهایتا 18 میایمتر میباشد ، این اختلاف باعث کیفیت بهتر کار میشود.

Enzo5 کابینت انزو

از دیگر ویژگی های این نوع کابینت و  تفاوت آن  با وکیوم ، تراش خوردن چهار طرف  درب توسط دستگاه  سی ان سی میباشد ، بنابراین قطر ورقه های انزو 8 میلیمتر کم تر از کابینتهای وکیوم میباشد ف همچنین زیبایی و جلوه خاصی به طرح کابینتها میدهد.

آیا میدانید امسال چه رنگ کابینت جدیدی مد است؟؟

مطالب بیشتر برای شما!  کابینت سفید طلایی | درخششی خیره کننده با رنگ های مدرن

کابینتهای انزو به رنگ سفید براق هستند ولی کابینتهای وکیوم دارای رنگ بندی متنوع ای نسبت به کابینتهای انزو میباشد و قیمت تمام شده ی کار در کابینتهای انزو بیشتر از کابینتهای وکیوم میباشد.

همچنین در کابینتهای انزو قطر روکش به کار رفته بیشتر از قطر روکش کابینتهای وکیوم میباشد.

انزو3 کابینت انزو

اگر قصد خرید کابینت را دارید کابینتهای انزو در دو طرح روکش و رنگ در بازار عرضه میشود که کابینتهای انزو که رنگی هستند گران تر و زیبا تر از نوع روکشی میباشند زیرا قبل از رنگ آمیزی سطح کا را سنباده کشیده میشود و این کار از نشان دادن ذره های چوب جلوگیری میکند.

به دلیل رنگ سفید به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود و باعث بزرگتر جلوه دادن فضای شما میشود.

به طور کلی کابینتهای انزو تلفیقی از کابینت وکیوم کلاسیک با هایگلاس براق دانست.

1595149738 کابینت انزو
به این نوشته امتیاز دهید
0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

صفحه اصلی
مشاوره رایگان
تماس با ما
دسته بندی ها
×