لوگو موبایل پرهام دکور

صفحه اصلی

چیدمان مبل ال

چیدمان مبل ال

یکی از مسائل تاثیرگذار در فضای هر خانه  استفاده از مبل مناسب و متناسب با فضای خانه میباشد. چیدمان مبل ال یک انتخاب مناسب برای نشیمن هم برای فضای بزرگ هم برای فضای کوچک میباشد ، که با توجه به دکوراسیون شما میتوانید آن ها را کنار هم بچینید.

چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال

برای خانه هایی که نشیمن های کوچک تری دارند و یا افرادی که  اهل مهمانی های بزرگ هستند ، استفاده از این مبل ها میتواند انتخاب مناسبی برای فضای خانه شان باشد زیرا این نوع مبلمان با سطح یکپارچه اش پر کردن فضاهای خالی بین مبل ها باعث ایجاد فضای بیشتر میشود و همین طور باعث بزرگتر نشان دادن فضای خانه میشود.

یکی از سبک های خوب برای پذیرایی مدل زبرا پذیرایی است که میتوانید در صفحه مرتبط با آن بیشتر آشنا شوید.

همان طور که گفتیم مبل های ال علاوه بر محیط های کوچک در نشیمن های بزرگ نیز با انتخاب درست و ترکیب و چیدمان مناسب میتواند در فضای خانه شما نیز بدرخشد. همچنین برای استفاده بهتر از این مبل ها در نشیمن های بزرگ ، با استفاده از قرار دادن یک فرش در وسط و یک مبل ال و گذاشتن دو مبل تک نفره رو به روی آن ها باعث دلبازی فضای شما میشود.

بیشتر بخوانید!  کفپوش چوبی و تاثیر آن بر دکوراسیون داخلی

چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال

در بعضی از دکوراسیون ها شاهد اختلاف سطح بین فضای داخلی خانه هستیم ، که در معماری به آن گود میگویند ، که باعث ایجاد یک فضای نشیمن مستقل در فضای خانه ی ما میشود و استفاده از مبل های ال بهترین انتخاب برای این فضا میباشد.

چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال
چیدمان مبل ال

فرقی ندارد که پلان خانه ی شما به چه صورت باشد ، به صورت مربع و یا مستطیل مبل های ال به سادگی در فضای نشیمن شما با یک چیدمان مناسب خود نمایی میکنند.

بسیاری از این مبل‌ها قابلیت تفکیک و جداسازی دارند و شما میتوانید به راحتی آن‌ها را متناسب با دکوراسیون خانه‌ی خود بچینید و اگر مبل‌های شما این قابلیت را ندارند میتوانید با امتداد یکی از ضلع‌های آن فضای خانه را دلبازتر کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

*
*

معرفی پرهام دکور

parhamdecor logoمجموعه ساختمانی پرهام دکور تلاش دارد با کادری مجرب و متخصص بهترین خدمات را در جهت بازسازی منزل، مغازه، اداره و بازسازی ساختمان شما که فرسوده شده و یا نیاز به بازسازی مجدد ساختمان دارند، ارائه دهد.

تمام خدمات بازسازی ساختمان و منزل از صفر تا صد توسط گروه بازسازی پرهام دکور انجام می شود. همچنین این مجموعه با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازسازی داخلی ساختمان، ضمانت می کند با استفاده از متریال با کیفیت و در کمترین زمان با توجه به بودجه شما نسبت به عقد قرارداد اقدام کرده و پروژه های تعمیر و نوسازی ساختمان شما را انجام دهد.

طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف، نصب و تعویض درب و پنجره قدیمی شما با UPVC، بازسازی ساختمان و منزل در کوتاه ترین زمان با اعلام قیمت و دریافت فاکتور قبل از شروع خدمات، نصب، تعویض و ترمیم کابینت های آشپزخانه شما به سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، تعویض و ترمیم کمد دیواری و تمامی قسمت های منزل با بهترین متریال و طراحی های روز دنیا